ZIEMASSVĒTKU TŪRE PARĪZE - BERLĪNE - AMSTERDAMA.

Vispārīga informācija

• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 


Iegādājoties ekskursiju paketi
no 279 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 358 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Izmitināšana viesnīcās 3* — 5 naktis (divvietīga izmitināšana).
5 brokastis viesnīcā

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 99.00 €

Ekskursija pa Briseli  
Brauciens uz Versaļas pili  
Apskates ekskursija Fontenblo  
Ekskursija Berlīnē  
Brauciens uz Amsterdamu  
Ekskursija Parīzē  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursija "Parīze vakarā" 20.00€
Izbrauciens ar kuģīti Amsterdamā 15.00€
Izbrauciens ar kuģītis pa Sēnu Parīzē 15.00€
Gājēju ekskursija Lodzā 5.00€
Ekskursija pa Amsterdamu 10.00€
Vakariņas restorānā Parīzē 20.00€

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas ≈ 03:30 - 04:30 (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.

Nakts viesnīcā netālu no poļu-vācu robežas.

2. DIENA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana, došanās uz Berlīni.

Ierašanās Berlīnē. Iebraukšana pilsētā ar sabiedrisku transportu (viena brauciena cena ~3 €).

Aptuvens uzturēšanās ilgums pilsētā - 9 stundas.

Kājāmgājēju apskates ekskursija pa Berlīnes vēsturiskajām vietām.
Iepazīšanās tūri ar Berlīni mēs sāksim pie Reihstāga un Valdības kvartāla. Pēc tam dosimies uz Brandenburgas vārtiem – pilsētas galvenais vēstures simbols. Pie Holokausta upuriem veltītā memoriāla godināsim totalitārās pagātnes upuru piemiņu. Pēc tam skatīsim Grand Hotel “Allon”, kas atrodas līdzās Mākslas akadēmijai un vēstniecību modernajām ēkām. Turpināsim iepazīt Berlīni, iepazīstot Frīdriha Lielā un viņa priekšteču valdīšanas laiku 17.-18.gs. Apskatīsim Berlīnes skaisto laukumu “Žandarmenmarkt”, un tajā esošo brīnišķīgo arhitektūras kompleksu un galveno galvaspilsētas koncertzāli, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden ielu, skatīsim Karalisko operu, Humbolta vārdā nosaukto universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, neparastu pieminekli par godu bojā gājušajiem pasaules karos. Tālākā gaitā “Muzeju salā” mēs uzzināsim kā un kad ir radusies Berlīne, kādi pasaules kultūras dārgumi glabājas Vecajā un Jaunajā muzejā un dižajā Pergamonā, patīksmināsimies par grandiozo Berlīnes katedrāli. Ekskursiju pabeigsim Austrumu Berlīnes vēsturiskajā Aleksandra laukumā, kur atrodas visvecākā funkcionējošā Berlīnes baznīca Merienkirhe, Sarkanā rāte, Neptūna strūklaka un televīzijas tornis – vispretenciozākais sociālisma laikmeta monuments.

Brīvs laiks.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nobaudīt tradicionālos vācu virtuves ēdienus un apmeklēt Berlīnes zooloģisko dārzu, muzejus, izbaudīt arhitektūru.

Vēlā izbraukšana no Berlīnes uz Parīzi.

Tranzīts Vācijas, Beļģijas, Francijas teritorijā.

3. DIENA

No rīta ir paredzēta kafijas pauze, Jums būs iespēja padzert kafiju un kaut ko apēst.
Ierašanās Parīzē.

Dienas pirmajā pusē apskates ekskursija Parīzē.

Apskates ekskursija pilsētā, tostarp mēs redzēsim: Triumfa arku, Elizejas laukus, Lielo un Mazo pili, Aleksandra III tiltu, Invalīdu nama kompleksa esplanādi, Vienotības tiltu un laukumu, De Orsē muzeja ēku, Tilerī dārzs, Luvras ēku un pili, Pirmo akmens tiltu, pirmo Francijas karaļu rezidenci, Parīzes šūpuli – Sitē salu un diženo Parīzes Dievmātes katedrāli.

Papildus piedāvājam romantisku izbraucienu ar kuģīti pa Sēnas upi (papildu maksa). No ūdens puses paveras fantastiski skati uz Parīzes krastmalām. Jums būs iespēja pietuvoties Eifeļa tornim, no visām pusēm nobildēt Parīzes Dievmātes katedrāli u.c.

Dienas otrajā pusē iekārtošanas viesnīcā Parīzes piepilsētā.

Brīvs laiks, atpūta.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Šo dienu veltīsim muzeju un piļu apmeklējumam.

Pirmais apskates objekts ir slavenā Fontenblo pils, kas tika uzcelta 12.gs. (papildu maksa , cenā iekļauta biļete un audio gids). Fontenblo pils atrodas uz dienvidaustrumiem no Parīzes. 12. gadsimtā pils kļuva par Luija VII rezidenci, un pirms tam pils vietā bija medību namiņš. Apkārt pilij ir parks un mežs, Fontenblo ir arī ar vēstures objektiem bagāts. Pils arhitektūrā sastopami renesanses, klasiskās arhitektūras un viduslaiku laikmeta elementi. Pils ir pieredzējusi vairāk nekā 700 gadu Francijas vēstures, kritumu un labklājības posmus. Fontenblo parka arhitektūra ir lieliski saglabājusies līdz pat mūsdienām. Nozīmīgi, ka šo pili ir dievinājis imperators Napoleons Bonaparts. Jums būs iespēja apmeklēt ne tikai pašu pili, bet arī Napoleona muzeju, jo tas ir iekļauts biļetes cenā.

Tālāk dosimies uz Versaļu, kas labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā.

Brīvs laiks vai pils un dārzu apmeklējums.

Jums būs iespēja patstāvīgi apmeklēt pili (papildu maksa ) un dārzu (papildu maksa), vai pastāvīgi pastaigāt pa pilsētu netālu no muzeja.

Atgriešanās Parīzē.

Vakariņas autentiskā franču restorānā (papildu maksa), kas atrodas leģendārajā Latīņu kvartālā, ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli.

Papildus piedāvājam ekskursiju „Naksnīgā Parīze” (papildu maksa).

Parīze ir lieliska jebkurā diennakts laikā, bet īpaši šarmanta tā kļūst vakarā. Brauksim garām grezniem bulvāriem, redzēsim kabarē, teātrus. Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalna, kurš ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.

Atgriešanās viesnīcā vēlu vakarā.

Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz pilsētas centru.

Fragonard parfimērijas vēstures muzeja apmeklējums (mūsu tūristiem ieeja ir bezmaksas). Iepazīšanās ar muzeja ekspozīciju, vispopulārāko Fragonard fabrikas produkcijas paraugu demonstrēšana.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, iespēja patstāvīgi apmeklēt muzejus (Luvru, Orsē u.c.). Biļešu iegādi un/vai pasūtīšanu tūristi veic patstāvīgi.

Dienas otrajā pusē došanās uz Beļģiju.

Ierašanās Briselē.

Vakara gājēju ekskursija Briseles vēsturiskajā centrā, kuras laikā apskatīsim: Spānijas laukumu, Grote Markt, Grand Palace laukuma arhitektūras ansambli: ģildes mājas, pilsētas rātsnamu, karaļa pili, kā arī Briseles simbolu - „Čurājošā zēna” strūklaku, vienu no pirmajām Eiropā tirdzniecības pasāžām – Sv. Huberta galeriju.

Brīvs laiks.

Jūs varēsiet nogaršot beļģu vafeles un šokolādi, kā arī ārkārtīgi skaistas mežģīnes, ar kurām valsts ir tik slavena.

Došanās uz tranzīta viesnīcu, atpūta.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Amsterdamu.

Aptuvens uzturēšanās ilgums pilsētā - 9 stundas.

Sāksim iepazīt Amsterdamu, dodoties braucienā ar kuģīti pa sarežģītu kanālu sistēmu, kas ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā (papildu maksa)Mūsu maršruts vīsies pa četriem galvenajiem kanāliem: Singel, Herengracht, Prinsengracht un Keizersgracht. Brauciena laikā Jums būs iespēja redzēt visdažādākos tiltus, ieraudzīt veclaicīgas slūžas, redzēt Damrak ielas „dejojošās” mājas, skaistu centrālstaciju u.c.

Lai Jums izveidotos pilnīgāks priekšstats par pilsētu, piedāvājam gājēju ekskursiju ar vietējo gidu (papildu maksa).

Gājēju ekskursijas laikā redzēsim: Muzeju laukumu, kur atrodas četri vissvarīgākie pilsētas muzeji, ieskaitot Rijksmuseum, pilsētas teātri, Maksa Eive laukumu, vienīgu viduslaiku nabagmāju, Amsterdamā senāko Dāmu laukumu, ar kuru aizsākās pilsētas vēsture, grandiozo Karaļu pili, kā arī Eiropā pirmo fondu biržu – Berlage biržu, ziedu tirgu Singel kanālā un Kalverstrat gājēju ieliņu, kas ir galvenā Amsterdamas tirdzniecības artērija.

Brīvs laiks, Jums būs iespēja degustēt slavenos Holandes sierus, apmeklēt skandalozo Sarkano lukturu rajonu (nav ieteicams personām, kas ir jaunākas par 18 gadiem), nogaršot holandiešu siļķi un maizi.

Izbraukšana no Amsterdamas vēlu vakarā.

Nakts ceļā uz Poliju.

7. DIENA

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

Pēc vēlēšanās, gājēju ekskursija Lodzā (papildu maksa).

Ar mūsu gidu pastaigāsim pa centrālo gājēju ielu Lodzas pilsētā, iepazīstot pilsētas vēsturi, uzzināsim, kāpēc klavierēm ir spārni, apskatīsim poļu kinematogrāfijas zvaigžņu aleju un paberzēsim bronzas lāča degunu, kas nes veiksmi.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta, nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana, došanās uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā ≈ 23:00 - 23:59.

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja Tu ceļo viens, tad piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu 180.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA

Fiksētas vietas autobusā (15€)

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS

Uzturēšanās nodoklis viesnīcā (Francijā, Beļģijā, Holandē) - 2 - 3 € no cilvēka/nakts atkarībā no reģiona.
Iebraukšanas nodeva Parīzē - 10 € no personas
Tūrisma nodoklis Amsterdamā ~ 1,5 € no personas

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena