Zelta rudens Trāķos!

Vispārīga informācija

Zelta rudens Trāķos!
Viļņa – Traķi.
14.10
33 Eur

Izbraukšana no Daugavpils

- Ierašanās Traķos.
Traķi – „pilsēta uz ūdens”, kas ir triju  ezeru  ieskauta. Tā atrodas 28 km attālumā uz rietumiem no Viļņas. Trīs pilis, kas tika te uzceltas, liecina par šīs vietas nozīmi Lietuvas valsts vēsturē.
Traķu ezerpils – vienīgā salas pils Austrumeiropā, kas ir saglabājusies līdz mūsdienām, un viens no lielākajiem viduslaiku militāriem nocietinājumiem Lietuvā.
Traķi – Lietuvas otrā galvaspilsēta, kuru nodibināja Lielkņazs Ģedemins apmēram 1316. gadā. 15.-16. gs. Traķos esot bijusi  Lietuvas Lielkņaza un viņa ģimenes rezidence, politiskais un militārais centrs. Tanī laikā pils piedzīvoja savu uzplaukumu- rezidenci apmeklēja augsta ranga personas un ārzemju sūtņi, tika rīkotas greznas dzīres un  viesu pieņemšanas.
Daudz teiku stāsta par dārgumiem, kas glabājas pilī… 

- Ekskursija Traķu pilī.
Traķu ezerpils – vienīgā  Austrumeiropas pils, kas celta uz nelielas ezera salas. Domājams, ka pils būvniecību uzsāka 14. gs. beigās Lietuvas dižkunigaiša Ģedimina dēls Ķēstutis, bet 15. gs. sākumā pabeidza Ķēstuta dēls – Vītauts Dižais. Citi avoti vēsta, ka pils būvniecība un remontdarbi turpinājušies vēl arī 15. gs. 30. gados. Pēc Grīnvaldes kaujas 1410. g., kad Polijas un Lietuvas apvienotais karaspēks karaļa Jagaiļa vadībā sagrāva Vācu ordeņa karaspēku, pils zaudēja savu stratēģiski - militāro nozīmi un kļuva par Lietuvas valdnieku dzīves vietu. Mūsdienās Traķu ezerpils ir viens no visvairāk apmeklētajiem Lietuvas tūrisma objektiem. Tajā izvietots vēstures muzejs, kura ekspozīcija iepazīstina par Traķu vēsturi. Līdz pilij nokļūsim pa diviem tiltiem.
- Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė”


- Pārbraukšana uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu

Lietuvas galvaspilsētu Viļņu  1323. gadā Neris un Viļņas upju satecē nodibināja Lielkņazs Ģedemins.
Pilsētas vēsture ir līdzīga valsts vēsturei, tikpat vētraina un savdabīga. Viļņai tomēr izdodas saglabāt savu unikalitāti, kurā tā apvieno Romas un Bizantijas laika pieskārienus, Eiropas un Āzijas kultūras iespaidus.Vecpilsēta 1994.gadā  iekļauta UNESKO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Par Viļņas pilsētas vēstures bagātībām stāsta baznīcas, dievnami, torņi, kara nocietinājumi, šaurās ieliņas un vientuļie viduslaiku pagalmiņi. Daudznacionālā pilsēta vienmēr piesaistīja viesus un savaldzināja tos ar arhitektūras pieminekļu daudzveidību- no gotikas līdz postmodernismam.
Ielūdzam arī Jūs izjust Vecpilsētas neatkārtojami dzīvo garu!

- Ekskursija pa Viļņas Vecpilsētu : Svētie Vārti, Sv. Terēzas baznīca, Svētā Gara pareizticīgo baznīca un klosteris, Sv. Kazimira baznīca, Rātslaukums, Viļņas Universitāte, Sv. Annas un Bernardiešu bazanīcu ansamblis, Katedrāles laukums, Viļņas Katedrāle, Ģedemina tornis …

Brīvais laiks.

Brauciena cenā  ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
- Labs garastāvoklis!
- Pozitīvas emocijas!

Papildus izdevumi: Ieejas biļešu cena var mainīties!

 

 • Ekskursija – 4.00 Eur
 • Тraķu pils8.00 Eur pieaugušajiem / 4.00 Eur pensionāriem, skolēniem, studentiem
 • Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė” (pēc velēšanās) Apmaksa birojā! 
Cepelīni, dzēriens – 7.50 Eur 
      Buljons, 2 kibinai pīrādziņi un dzēriens - 7.50 Eur 


Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena