Uz krokusu ziedēšanu Cēsīs!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость
09.03.2024 09.03.2024 1 35.00 €
Vispārīga informācija

Uz krokusu ziedēšanu un Cēsu koncertzāli! Jaunums!
09.03
35 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.
- Saimniecībā  “Jaunrūjas” Jaunums!
Ikviens zina, ka dārzos vieni no pirmajiem pavasara vēstnešiem ir krokusi. Selekcionāra Jāņa Rukšāna saimniecībā iespējams izbaudīt krokusu ziedēšanas skaistumu un dažādību. Rukšāna kolekcijā arī safrāna krokuss, par kuru vienmēr bijusi liela interese.
Jau sperot pirmo soli pār siltumnīcas slieksni, kurā atrodas pašlaik pasaulē lielākā krokusu kolekcija, pārņem patīkami viegls ziedu aromāts. Tās saimnieks Jānis Rukšāns stāsta, šeit ir aptuveni pusotrs tūkstotis krokusu paraugu...

-  Ierašanās Cēsī.
- Koncertzāle «Cēsis». Jaunums!
Ekskursijas laikā gida pavadībā iespējams iepazīt Koncertzāli “Cēsis” gan no kultūrvēsturiskā, gan mūsdienu skatu punkta. Uzzināsiet, kurā koncertzāles vietā savulaik iemūrētas šampanieša pudeles, kur var aptaustīt bizoņu ādu, un vai koncertzālei ir pašai savs spoks? Ciemošanās laikā iespējams ne tikai izstaigāt koncertzāles gaiteņus, aplūkot visas zāles, bet pabūt arī mākslinieku telpās, kas ikdienā pasākumu apmeklētājiem nav pieejamas, un palūkoties uz skatuvi no prožektoru skatupunkta.

- Ekskursija Cēsu pils kompleksā.
Vairākkārt pārbūvētā un paplašinātā Cēsu pils savu pašreizējo arhitektonisko veidolu ieguva 16. gs. sākumā. Cēsu pils bija viens no nozīmīgākajiem Vācu ordeņa politiskajiem, administratīvajiem un saimnieciskajiem centriem Livonijā. Cēsu pils - varenākais viduslaiku Livonijas cietoksnis - mūsdienās ir pats iespaidīgākais un vislabāk saglabājies pilsdrupu ansamblis Latvijā. Cēsu pils ir ne vien Cēsu pilsētas galvenais tūrisma apskates objekts, bet arī viens no apmeklētākajam viduslaiku nocietinājumiem valstī. Cēsu Jaunā pils atrodas vecpilsētas pašā centrā un ir ievērojams valsts nozīmes 18. - 19. gadsimta arhitektūras piemineklis. Jaunā pils ir celta kā Cēsu pilsmuižas kungu dzīvojamā māja ap 1761. gadu, bet savu uzplaukuma laiku piedzīvoja 18. gadsimta beigās un 19. gadsimtā, kļūstot par senas un ievērojamas vācbaltu dzimtas grāfu Zīversu ģimenes rezidenci. Jaunā pils ar Lademahera torni ir viens no pilsētas atpazīstamības simboliem jau no 19. gadsimta vidus, kad Cēsis sāka veidoties par kūrorta un tūristu apskates vietu. Arī mūsdienās lielākā daļa gan Latvijas, gan ārvalstu tūristu un viesu pilsētu atpazīst pēc vienas no tās galvenajām dominantēm - pils torņa, kurā kopš 1988. gada plīvo sarkanbaltsarkanais karogs, kas atgādina, ka Cēsis ir Latvijas karoga dzimtene. Pils kalpotāja pavadībā varēsiet doties pastaigā pa pils dārzu, atklāt pils apveidus esot iekšpagalmā, kā arī, sajūtot seno auru, uzkāpt Rietumu tornī lukturīšu gaismā un nokāpt vecajā cietumā.
Cēsis ir trešā senākā Latvijas pilsēta. Cēsu pilsētas simbols ir viduslaiku pilsdrupas, kas kopā ar parku veido pilsētas romantisko gaisotni. Cēsu vecpilsētas bruģētās ielas saglabājušas savu plānojumu vēl no viduslaikiem, saglabājot arī vecās celtnes ar sarkaniem kārniņu jumtiem, slēgtiem pagalmiņiem un atjaunotām namu fasādēm. Pilsētā darbojas Cēsu alus darītava, kas ir viena no vecākajam Baltijā.

- Brīvais laiks! Laiks pusdienām.

Atgriešanās Daugavpilī ar lielisku garastāvokli!
Cenā iekļauts:
- transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi
- maršrutu izstrāde
- smaidu jūra!
- labs garastāvoklis!

Ieejas biļešu cena var mainīties!
 

 • Cēsu pils– 4.50 /2.50 Eur
 • Cēsu koncertzāli – 4.50/2.50 Eur
 • Saimniecībā “Jaunrūjas” – 3.00 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.
 • Brīvs laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citu atkāpju no grafika.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem, ir nepieciešama pase.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma ekskursijās 20.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšējā  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena