Karaliskā Polija! Krakova – Zakopane – Čenstohova! PĀRDOTS!!!

Vispārīga informācija

Ziemassvētku motīvi Krakovā!
Varšava - Krakova - Čenstohova!
Izbraukšana no Daugavpils!
23-26.12
235 Eur

1. diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Varšavā.

- Piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ar pastaigu pa vecpilsētu.

Ierašanās Krakovā. Izmitināšanās  viesnīcā.

2. diena.  „Krakova -sirdij un dvēselei…” Brokastis.
- Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā.
Krakovas vecpilsēta noteikti ir viena no skaistākajām ne vien Polijā, bet visā Eiropā. Burvīgā metropole, kas atrodas Vislas upes krastos, ir pazīstama Eiropā ar savu bagāto vēsturi un neskatāmiem arhitektūras pieminekļiem – te Jūs atradīsiet vairāk nekā 5000 vēsturiskos pieminekļus, viduslaiku celtnes un vairāk kā divus milionus mākslas pieminekļus un šedevrus. Krakovā ik gadu norit daudz dažādu festivālu un svinību! Un vēl – ir ticējums, ka pilsētai ir maģisks spēks, iespējams tieši šis spēks vilina tūkstošiem tūristu katru gadu.
- Galvenais pilsētas laukums, burtiski: Tirgus laukums (Rynek Glowny)– Visi ceļi Krakovā ved uz Galveno pilsētas laukumu, Tirgus laukumu. Tieši šeit atrodas galvenie, atpazīstamākie un populārākie Krakovas pilsētas objekti, tādi kā: Pilsētas Rātsnams, Svētās Marijas Bazilika un Senais audumu tirgus. Šī vieta ir pilsētnieku dzīves centrs, šeit vienmēr dzīve rit pilnā sparā – iedzīvotāji, kuri steidzās un iepērkās, tūristi, kuri vēro un pērk suvenīrus. Tā pat, šeit ir daudz un dažādas kafejnīcas, restorāni un krogi, kuros var gardi paēst, bet vakarā klausīties ielas muzikantu uzstāšanos.
Krakova - pilsēta ,kura paliks atrmiņā mūžīgī!

- Pusdienas restorānā Krakovā 24.12.22.

Brīvai laiks.

Naktsmītnes viesnīcā.
3. diena.  Brokastis. „Termālie udeņi un Tatru kalnu burvība...”
Izbraukšana uz Zakopani..
Mūsu ceļš vedīs uz Tatriem. Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri, sākas netālu no Zakopanes un iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem, atrodas Zakopane, kas Polijā ir slavena gan kā valsts ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt Zakopanes stila koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela, viena no dzīvīgākajām ielām: te ir daudz mazu veikaliņu un visdažādāko restorāniņu, ielu mākslinieku, kas turpat uz vietas uzzīmēs Jūsu portretus.

Pēc pastaigas piedāvājam atpūsties termālajos avotos - Gorący Potok.
Komplekss atrodas 13 km attālumā no Zakopanes. Termālajos baseinos ūdens temperatūra sasniedz 34 - 40° Teritorijā ir 22 pirtis - baseini. Strūklakas, ūdens masāžas un geizeri, slidkalniņi garantē lielisku izklaidi gan bērniem, gan pieaugušajiem.


SPA & WELLNESS zonā ir telpa ar dūņām. Dūņas - Melnās Donavas brūklenes -  tur tiek piegādātas... Dūņu vannas ir viena no populārākajām ārstnieciskajām procedūrām pasaulē. Tām piemīt dziedinošs un kosmētisks efekts - atjauno un baro sejas un ķermeņa ādu, padara to tvirtu. 

Chochołowskie Termy. Šis kūrorts ir lielākais. Kompleksam pieder milzīga labiekārtota teritorija kalna pakājē. Teritorijā ir vairāk nekā 30 peldbaseini. Ir atvērtie un segtie baseini, iepriecinās arī hidromasāžas baseini, kuru te ir astoņi. .. Baseini aizņem diezgan lielu platību - kopumā 3000 kvadrātmetru.

Vakarā atgriešanās viesnīcā. Brīvai laiks.

4.diena. „Čenstohova....” Brokastis.

-Pārbrauciens Čenstohovā. Čenstohovas Jasna Goras klostera apskate. Jasna Gora– viena no slavenākajām svētceļojumu vietām Eiropā. Klosteris ir slavens ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kurai tiek piedēvētas pārdabiskas spējas. Šo ikonu pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Čenstohovā ir izveidots muzejs, kur tiek glabāti dāvinājumi no cilvēkiem, kuriem ikona ir palīdzējusi. 

Brīvais laiks. Ceļš mājup. Polija – Lietuva... Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Daugavpilī.

Ceļojuma cena ir iekļauts:

 • Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 • nakšņošanaviesnīcā 2-vietīgos numuros ar ērtībām
 • grupas vadītāja pakalpojumi
 • pilsētas ekskursija Varšavā
 • Pusdienas restorānā Krakovā 24.12.22.
 • 3 brokastis
 • Labs garastāvoklis!
 • Pozitīvas emocijas!

Piemaksas un papildus izdevumi:  Ieejas biļešu cena var izmainīties!
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā (pēc vēlēšanās) – 20 Eur
 • Ekskursija Krakovā ar vietējo gidu - 5 Eur
 • Izbraukuma ekskursija uz Zakopani ar vietējo gidu - 15 Eur
 • Termālie baseini no 60 PLN
 • Medicīniskā apdrošināšana

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 •  
 • Dažas dienas pirms brauciena uz Jūsu norādīto tālruņa numuru tiks nosūtīta informācija: izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un gida telefona numurs (tikai zvaniem ārkārtas gadījumos). Ja neesat norādījuši kontakttālruņa numuru, lūdzam sazināties ar menedžeru minētās informācijas saņemšanai. Ja Jūs ceļojat vairāku cilvēku grupā, informācija tiks nosūtīta uz jūsu norādīto tālruņa numuru; ja visi grupas dalībnieki vēlas saņemt informāciju, tad Jums jānorāda visi telefona numuri. .   
 • Ja viesnīcā Jums ir vēlama izmitināšana 3-vietīgā numurā, lūdzam par to informēt tūres iegādes laikā. 
 • Līdzi ir jābūt: pasei vai ID kartei (ID karte var būt izmantota tikai tajās valstīs, kuras to atļauj) un Eiropas Veselības apdrošināšana karte (EVAK) un/vai personīgā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz izdevumus, kas saistīti ar repatriāciju slimības vai nāves gadījumā. 

 •  
TŪRES PAPILDINFORMĀCIJA:

 • Firma patur sev tiesības mainīt objektu apmeklēšanas kārtību vai to nomaiņu pret līdzvērtīgiem, nemainot piedāvājamo pakalpojumu pilnu apjomu: izmaiņas programmā un cenā ir JIP normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās, kuras tiek piedāvātas par papildmaksu, ietverts: degviela, ceļa nodoklis, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.  
 • Ieejas biļetes muzejos un citos objektos par papildmaksu! Ieejas biļešu cenas, valūtas kurss, programmā norādītais ekskursiju laiks – orientējošs un var būt mainīts. 
 • Minimālais tūristu skaits grupā 33 cilvēki.
 • Plānotais ierašanās laiks tranzīta viesnīcās 20:00 – 23:00. Iespējamas dažas izmaiņas plānotajā grafikā un vēla ierašanās viesnīcās vai vēla atgriešanās mājās neparedzētu gadījumu dēļ, aizkavēšanās uz robežas dēļ un citu nelabvēlīgu ceļa faktoru dēļ..
 • Firma nav atbildīga par ārpus Latvijas apmeklējamajos tūrisma objektos sniegtajiem pakalpojumiem, par pakalpojumiem viesnīcās un restorānos, kā arī par pakalpojumiem, kas nav tieši pašas firmas pakalpojumi, bet gan neatkarīgi. 
 • Tūres un papildpakalpojumu (ieejas biļetes muzejos) cena ir norādīta orientējoši. Atkarībā no valūtas kursa izmaiņām tūres un papildpakalpojumu cena tiks mainīta.   

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena