Brīvdienas Slovakijā!

Vispārīga informācija

Brīvdienas  Slovakijā!
03.05.24 - 06.05.24
245 Eur

Slovākija - apburošu kalnu, zaļu mežu, pasakainu alu un ārstniecisko minerālūdeņu avotu zeme. Šeit atrodamas bruņinieku pilis, nepieejamas klinšu virsotnes, gleznainas ielejas, zaigojoši ūdenskritumi un mazi ciematiņi ar unikāliem tautas daiļamatu meistaru radītiem muzejiem, dabas rezervātiem un nelielām mājīgām pilsētām, kas saglabājušas senatnes burvību.​
1. diena
- 04:00 izbraukšana no Daugavpils. Ceļš cauri Lietuvai un Polijai. Brīvs laiks Varšavas centrā un pusdienu pauzei.Vēlu vakarā ierašānās viesnīcā. Izvietošanās un nakts viesnīcā Polijā Krakovas apkaimē.

2. diena
- Brokastis viesnīcā. Laiks ceļā līdz Slovākijai.

- Dosimies uz mazu pilsētiņu kalnos - Oravu. Šeit virs Oravas upes uz 112 m augstas, stāvas klints slejas iespaidīgā Oravas pils, saukta arī par “Ērgļa ligzdu”. Tā ir viena no skaistākajām pilīm Slovākijā. Mazie tornīši, balkoniņi, kāpņu vijumi un terasveida nocietinājuma mūri tai piešķir pasakainu izskatu. Apmeklētājiem šeit ir iespējams apskatīt vairāk nekā 150 telpas, kurās dominē viduslaiku interjers ar renesanses, gotikas un romānikas iezīmēm un kuras savā starpā savieno kāpņu un kāpnīsu tīklojums ar 754 pakāpieniem, iepazīties ar interesantām ekspozīcijām par pils vēsturi un baudīt pasakainus skatus. Tiem, kuri nevēlēsies apmeklēt pili, brīvais laiks pilsētiņā pils pakājē.
- Demanovas Brīvības ala, kuru mēs apmeklēsim ir viena no skaistākajām Eiropas alām un pati apmeklētākā ala Slovākijā. Alai ir sarežģīta koridoru, pazemes zāļu un grotu sistēma. Bez stalaktītiem, stalagmītiem un brīnumainiem akmens ūdenskritumiem šeit atrodas arī raksturīgi nelieli ezeriņi ar bagātīgiem stalaktītu rotājumiem dažādos veidos. Šie veidojumi atšķiras ar nokrāsām – baltu, rozā un pat sarkanu. Alas pašā apakšējā daļā tek pazemes upe Demanovka. Alas kopgarums ir 8400m.
- Brauciens uz Zemajiem Tatriem.
- Vēlu pēcpusdienā izbraukšana uz Popradu. Izmetināšana viesnīcā Popradā. Brīvais laiks.
- Brīvajā laikā var apmeklēt Aquacity parku. ( www.aquacity.sk)
3.diena
- Brokastis viesnīcā .

- Piedāvājam doties ekskursijā uz romantisko Levoču, karaļu pilsētu Kežmaroku.
Levoča ir mājas vienai no vecākajām vecpilsētiņām visā Slovākijā. Ta ir vēstures muzejs zem klajam debesīm – iespaidīgas, šauras un senatnīgas ieliņas, kā arī neskaitāmas arhitektūras pērles. Šeit atrodama apbrīnojamā Svētā Jēkaba bazilika un tās koka altārs, kas ir lielākais un grandiozākais pasaulē. Šī bazilika ir tikai viena no pilsētas dimanta gabaliņiem.
Ekskursija pa karaļu pilsētu Kežmaroku, pilsētu, kas no seniem laikiem bijusi nozīmīgs amatniecības un tirdzniecības centrs. Lieliski saglabātā vecpilsēta piedāvā apskatei savus vēsturiskos un arhitektūras dārgumus: bruģētas ieliņas ar krāsainiem namiem, iespaidīgo renesanses stila pili un rātsnamu, 17.gs. protestantu baznīcu, kas uzcelta no koka bez naglām u.c. interesantus dievnamus. 1950.gadā pilsēta pasludināta par arhitektūras pieminekli, bet mūsdienās Kežmaroka izveidojusies par Eiropas tautas daiļamatnieku festivālu pilsētu. 
Augstie Tatri, kalnu kūrorts Starij Smokovec, brauciens ar kalnu tramvaju.. Pārbrauciens līdz gleznainam kalnu ezeram Štrebske Pleso. Būs iespējas izbaudīt kalnu gaisa svaigumu, dabas skaistumu un iemūžināt fotogrāfijās Augsto Tatru kalnu krāšņās ainavas .
 - Vēlu pēcpusdienā izbraukšana uz Poliju. Iekārtošanās viesnīcā .
4. diena
- Brokastis viesnicā.
- Pēc vēlēšanās  ekskursija pa Polijas senās galvaspilsētas Krakovas vēsturisko centru – slavenais Vaveles pilskalns ar iespaidīgo katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, taurētājs baznīcas tornī, Jagelonu universitāte, Barbakāns, zirgu pajūgi, jauki restorāniņi ar mājīgiem iekšpagalmiņiem un suvenīru bodītes. 
- Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā – naktī atgriešanās Daugavpilī.
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
- Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
- Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, transporta izdevumi;
- Nakšņošana tūristu klases viesnīcās 2 – 3 vietīgos numuriņos ar ērtībām (WC, duša);
- Ēdināšana: brokastis viesnīcās;

 • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi.
 •  
PAPILDUS IZMAKSAS:
 • Oravas pils apmeklēšana - 9 EUR/4.50 eur ;
 • Kalnu tramvajs - 16  EUR turp un atpakaļ;
 • Aquacity parka apmeklējums - 24 eur (3 stundas ) pieaugušjiem ,20 eur- bērni, studenti, pensionari (www.aquacity.sk)
      -  ieejas biļete alā - 14 eur /13 eur /7 eur ;
      - Ekskursija Levoca ,Kezmaroku Augstie Tatri  ar vietējo gidu – 20 EUR
      - apskates ekskursija pa Krakovu – 7 eur (min. 20 cilv.)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr.  29247110, 26617848  aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv,  nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 50 EUR apmērā no cilvēka.
 
INFORMĀCIJA:
 •  Dažas dienas pirms brauciena uz Jūsu norādīto tālruņa numuru tiks nosūtīta informācija: izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un gida telefona numurs (tikai zvaniem ārkārtas gadījumos). Ja neesat norādījuši kontakttālruņa numuru, lūdzam sazināties ar menedžeru minētās informācijas saņemšanai. Ja Jūs ceļojat vairāku cilvēku grupā, informācija tiks nosūtīta uz jūsu norādīto tālruņa numuru; ja visi grupas dalībnieki vēlas saņemt informāciju, tad Jums jānorāda visi telefona numuri. .   
 •  Ja viesnīcā Jums ir vēlama izmitināšana 3-vietīgā numurā, lūdzam par to informēt tūres iegādes laikā. 
 •  Līdzi ir jābūt: pasei vai ID kartei (ID karte var būt izmantota tikai tajās valstīs, kuras to atļauj) un Eiropas Veselības apdrošināšana karte (EVAK) un/vai personīgā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz izdevumus, kas saistīti ar repatriāciju slimības vai nāves gadījumā. 
 
INFORMĀCIJA:
 •  Firma patur sev tiesības mainīt objektu apmeklēšanas kārtību vai to nomaiņu pret līdzvērtīgiem, nemainot piedāvājamo pakalpojumu pilnu apjomu: izmaiņas programmā un cenā ir JIP normatīvo aktu ietvaros.
 •  Izbraukuma ekskursijās, kuras tiek piedāvātas par papildmaksu, ietverts: degviela, ceļa nodoklis, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.  
 •  Ieejas biļetes muzejos un citos objektos par papildmaksu! Ieejas biļešu cenas, valūtas kurss, programmā norādītais ekskursiju laiks – orientējošs un var būt mainīts. 
 •  Minimālais tūristu skaits grupā 33 cilvēki.
 •  Plānotais ierašanās laiks tranzīta viesnīcās 20:00 – 23:00. Iespējamas dažas izmaiņas plānotajā grafikā un vēla ierašanās viesnīcās vai vēla atgriešanās mājās neparedzētu gadījumu dēļ, aizkavēšanās uz robežas dēļ un citu nelabvēlīgu ceļa faktoru dēļ..
 •  Firma nav atbildīga par ārpus Latvijas apmeklējamajos tūrisma objektos sniegtajiem pakalpojumiem, par pakalpojumiem viesnīcās un restorānos, kā arī par pakalpojumiem, kas nav tieši pašas firmas pakalpojumi, bet gan neatkarīgi. 
 •  Tūres un papildpakalpojumu (ieejas biļetes muzejos) cena ir norādīta orientējoši. Atkarībā no valūtas kursa izmaiņām tūres un papildpakalpojumu cena tiks mainīta.  

Tūrisma firmaMARI
Daugavpils, Viestura iela 25
Tālr. 26617848, Whats App
info@mari.lv,www.mari.lv
F:MARI Turisma firma
Instagram :mari_turismafirma

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena