Belostoka un sumbri!

Vispārīga informācija

Belostoka un sumbri!
20.10 - 22.10.23
179 Eur


1. diena.
- Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils

- Atbraukšana Belostokā. 

- Apskates ekskursija Belostokā. 

Belostoka ir pati lielākā pilsēta Podlaskie vojevodistē (295 tūkst.). Šeit atrodas daudzi muzeji un citi ievērojami objekti: pieminekļi, baznīcas, parki u.tml. Šīs ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet pašus svarīgākos Podlaskie vojevodistes galvaspilsētas objektus: Braņicka pils un parka kompleksu (bez interjera apmeklējuma), vēsturisku pilsētas centru, tirgus laukumu un rātslaukumu, Sv. Nikolaja katedrāli, Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas katedrāli.

- Muzeja apmeklējums, kurā apskatīsim interaktīvu 18. gadsimta pilsētas maketu.


- Izmitināšanā viesnīcā.


- Brīvais laiks. Atpūta. Brīvais laiks. Izbaudiet akvaparku "Tropicana".

2. diena. Brokastis.


- Dodamies uz Belovežas mežu.

- Ekskursija ar vietējo gidu Belovežas gāršā - senā Eiropas līdzenumu dižmežā, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā (platība 105 km2). Sumbrs jeb Eiropas bizons ir lielākais un smagākais Eiropas dzīvnieks, tā augstums skaustā ir gandrīz 2 m, ķermeņa garums līdz 3 m, svars 300-900 kg. Gāršā mīt no iznīcības paglābtie zemieņu sumbri, meža rukši, vilki, stirniņas…
- Apmeklējiet Dabas muzeju, kas ir vecākais Polijas nacionālo parku muzejs.

- Brīvais laiks pusdienām un suvenīriem.

- Tālāk mēs dodamies uz bizonu audzētavu.


- Pa ceļam atpakaļ uz Belostoku apmeklēsim vienu no skaistākajām Svētās Trīsvienības katedrālēm, kurā notiek Starptautiskais baznīcas mūzikas festivāls. Tā ir ne tikai nozīmīgākā pareizticīgo baznīca, kas celta pēckara Polijā, bet arī viens no interesantākajiem pareizticīgo baznīcas arhitektūras paraugiem.

- Ierašanās Belostokā.

- Brīvais laiks.

3 Diena. Brokastis.

- Branicki pils, kuru pamatoti dēvē par "Polijas Versaļu", apmeklējums.

- Brīvais laiks.
- Izbraukšanas uz Daugavpilī,  Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Daugavpilī.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- brauciens tūrisma klases autobusā;
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- ēdināšana: brokasti;
- tūrisma nodoklis.
- nakšņošana viesnīcā
- ekskursija pa Bjalistoku un parku

- Labs garastāvoklis!

 - Pozitīvas emocijas!

Papildizmaksas:
- vienvietīgais numurs - 50 eur
- ekskursija uz Belovežas Pušju- 10 eur
- ieejas biļete dabas muzejā –
16zlt./10 zlt
- ieejas maksa Svētās Trīsvienības katedrālē – 2 eur

    
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 

 1. Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr.  26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 1. Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 1. Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
 
INFORMĀCIJA:
 
 •  Dažas dienas pirms brauciena uz Jūsu norādīto tālruņa numuru tiks nosūtīta informācija: izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un gida telefona numurs (tikai zvaniem ārkārtas gadījumos). Ja neesat norādījuši kontakttālruņa numuru, lūdzam sazināties ar menedžeru minētās informācijas saņemšanai. Ja Jūs ceļojat vairāku cilvēku grupā, informācija tiks nosūtīta uz jūsu norādīto tālruņa numuru; ja visi grupas dalībnieki vēlas saņemt informāciju, tad Jums jānorāda visi telefona numuri. .   
 •  Ja viesnīcā Jums ir vēlama izmitināšana 3-vietīgā numurā, lūdzam par to informēt tūres iegādes laikā. 
 •  Līdzi ir jābūt: pasei vai ID kartei (ID karte var būt izmantota tikai tajās valstīs, kuras to atļauj) un Eiropas Veselības apdrošināšana karte (EVAK) un/vai personīgā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz izdevumus, kas saistīti ar repatriāciju slimības vai nāves gadījumā. 
 
INFORMĀCIJA:
 
 •  Firma patur sev tiesības mainīt objektu apmeklēšanas kārtību vai to nomaiņu pret līdzvērtīgiem, nemainot piedāvājamo pakalpojumu pilnu apjomu: izmaiņas programmā un cenā ir JIP normatīvo aktu ietvaros.
 •  Izbraukuma ekskursijās, kuras tiek piedāvātas par papildmaksu, ietverts: degviela, ceļa nodoklis, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.  
 •  Ieejas biļetes muzejos un citos objektos par papildmaksu! Ieejas biļešu cenas, valūtas kurss, programmā norādītais ekskursiju laiks – orientējošs un var būt mainīts. 
 •  Minimālais tūristu skaits grupā 33 cilvēki.
 •  Plānotais ierašanās laiks tranzīta viesnīcās 20:00 – 23:00. Iespējamas dažas izmaiņas plānotajā grafikā un vēla ierašanās viesnīcās vai vēla atgriešanās mājās neparedzētu gadījumu dēļ, aizkavēšanās uz robežas dēļ un citu nelabvēlīgu ceļa faktoru dēļ..
 •  Firma nav atbildīga par ārpus Latvijas apmeklējamajos tūrisma objektos sniegtajiem pakalpojumiem, par pakalpojumiem viesnīcās un restorānos, kā arī par pakalpojumiem, kas nav tieši pašas firmas pakalpojumi, bet gan neatkarīgi. 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena