Rudens Minskā!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
27.10.2023 29.10.2023 3 159.00 €
Vispārīga informācija

Rudens Minskā!
27.10- 29.10.23
159 / 149 Eur (bērni līdz 14 gadiem)

diena.  Izbraukšana  no Daugavpils. Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.  Ierašanās Minskā no rīta, tikšanās ar gidu. Baltkrievijas „Lido” apmeklēšana (par papildmaksu).

Ekskursija uz CIRKA AIZKULISĒM, kuras laikā Jūs varēsiet izjust slēpto, bet aizraujošo izrāžu dzimšanas pasauli, dzīvnieku dzīvi, sarežģīto treniņu un aktieru mēģinājumu gaisotni… Šeit Jūs uzzināsiet, kā rodas pasakainie izrādes numuri un sastapsieties ar cirka mākslu.  

- Apskates ekskursija Minskā.
 

- Visu Svēto baznīcas apmeklēšana.
Piemiņas baznīca par godu Visu Svēto un piemiņai nevainīgo upuru (Visu Svēto baznīca) - unikāls pareizticīgo baznīca, vienlaikus piemineklis visiem baltkrieviem, kuri gājuši bojā Lielā Tēvijas kara laikā. Pirmais pamatakmens iesvētīja patriarhu Maskavas un visas Krievzemes Aleksijs II 4 jūnijs 1991.
Būvniecība dievnamā sākās 1996. gadā. Tas tika noteikts piemiņas kapsulu ar vēstuli nākamajām paaudzēm. Par ko kapsulu ceremonijā piedalījās prezidents Baltkrievijas Republikas AG Lukašenko un Metropolitan Filaret Minskas un Slutskā.
Baznīca kļuva par garīgo piemiņas godu 10 miljoni kurš nomira kariem, represijām, revolūcija, un piespiedu pārvietošanu baltkrieviem. Apakšējā daļā baznīcas (kapenes), kas zemi, kas iegūta no visiem kaujas, kurā iedzīvotāji tika nogalināti. Ap perimetru baznīcas izveidot piemiņas plāksnes ar rotājumu adorning baznīcu, austi nosaukumus mirušajiem. Tur pārapbedīts izcilu skaitļi.- Izmitināšana viesnīcā. Brivais laiks.

- Cirka apmeklējums ar jauno Viva programmu Carnaval ( www.kvitki.by)

2 diena- Brokastis. Izbraukšana uz Rakovu un muižu “Bišu pasaule”. Pirmā mūsu ceļā stāsies RAKOVA, kuras vēsture  aizsākas 1440. gadā. Nomainījusi vairākus galmam piederošo saimniekus, Rakova kļūst par magnātu Oginsku grāfistes centru. 19. gadsimtā te darbojās lielas manufaktūras, attīstījās amatniecība. 

 Taču īsteno slavu Rakova ieguva savu podnieku dēļ. Rakovas keramikas sākumi ir meklējami 16. gadsimtā, bet 19. gadsimta izskaņā te izveidojās keramikas ražošanas savdabīgais stils.
Rakovas panorāmu veido divi kristiešu dievnami: Spaso Preobraženskas 18. gadsimta baznīca un Sv. Dominika  20. gadsimta baznīca

 Spaso Preobraženskas baznīcas apmeklējums – ar mācītāja pūliņiem te notiek daudz pozitīva, tiek atjaunots dievnams pie vietējā ārstnieciskā ūdens avota. Neaizmirsīsim paņemt pudeles ūdenim.   

Nevar nepieminēt arī Rakovas  pagājušā gadsimta 20. – 30. gadu kontrabandistus, kad pēc 1921. gada Rīgas līguma robeža starp Poliju un BSPR gāja pusotra kilometra attālumā no Rakovas.

Bet netālu atrodas neliels Boroka ciematiņš, kur izvietojusies mājīga agromuiža “Bišu pasaule” – mūsu ceļš virzās tieši tur.
Saimnieks sagaidīs Jūs ar sveicināšanas cienastu «ДЗЕНЬ ДОБРЫ» (medus dzēriens siers). Muižas apmeklējums – gremdēšanās “bišu pasaules” atmosfērā, sniedzot iespēju izjust, kā rodas šis savas garšas un ārstniecisko īpašību ziņā  apbrīnojamais produkts, iepazīt seno bitenieka amatu…

Pēc ekskursijas pa muižu un nelielas filmas par bišu dzīvi noskatīšanās mūs gaida gardas pusdienas, bet pēc tam svaiga medus degustācija un pankūkas ar tēju. Bet noslēgumā – muzikālā programma: mūzikas skanas sauc uzdejot vai vienkārši atpūsties…. Te var arī iegādāties medu vai citus suvenīrus atmiņai par ceļojumu…  

Atgriešanās Minskā ap 16.00

Brīvajā laika akvaparka Ļebjažij  apmeklējums. ( waterpark.by – biļetes skatāmas vietnē)

28.10.23- Dziedātājas Zivert  koncerts.( www.kvitki.by)

-Nakts viesnīcā.

3 diena – Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Izbraukšana uz delfināriju un zoodārzu ( pēc vēlēšanās )
 Minskas zoodārza apmeklējums – šova programma “Ciemos pie delfīniem!” (par papildmaksu)
- Minskas zoodārzs – unikāls dzīvās dabas muzejs. Tas bija atvērts 1984. gada 9. augustā. Dzīvnieku kolekcijā ir ap 500 eksotisko dzīvnieku un Baltkrievijas faunas reto pārstāvju sugu. Dabīgos Svisloč upes līčos visu gadu mīt ūdensputni, kontaktlaukumā «Вясковая сядзiба» uzturas mājas aitiņas un kaziņas, kuras var paglaudīt. Ir atvērtas pastāvīgas ekspozīcijas, darbojas atrakcijas, kafejnīcas, ir iespēja izvizināties ar zirgiem un ponijiem. Zoodārza apmeklējums – lieliska atpūta un dabas baudīšana.  
- Minskas delfinārijā “NEMO” mīt delfīni afalīnas, ziemeļu jūras kotiki un Patagonijas jūras lauvas. Līdz ar smaidīgiem delfīniem te uzstājas veiklie jūras kotiki un jūras lauvas. Delfinārijā ir iespēja nofotografēties ar delfīniem un papeldēties ar tiem baseinā.   
DinoParks Minskā – tā ir pārsteidzoša pasaule, kur nepastāv robeža starp tagadni un pirmsvēstures periodu. Jūs varēsiet pārcelties no realitātes uz pasauli, kas eksistēja pirms miljoniem gadu, un iepazīties ar milzīgiem dinozauriem. Jūsu uzmanībai tiek piedāvātas dinozauru figūras reālā lielumā. Reālistiskie eksponāti kustas, izdod skanas, mirkšķina acis un elpo.   
Dinozauru parks ir paredzēts plašai publikai: no vismazākajiem līdz Jūsu ģimenes senioriem.
Šopings Minskā. Brīvajā laikā pieaugušajiem piedāvājam veiksmīgi iepirkties sev pašiem un iegādāties lieliskas dāvanas un suvenīrus draugiem un radiniekiem.
 

Veikali: CUV (ЦУМ), Tirdzniecības nams “Na Nemige”, Tirdzniecības centrs “Stolica”. Ja jūs meklējat īstus baltkrievu zīmolus pēc visizdevīgākajām cenām un citiem patīkamiem bonusiem, tad Jūsu izvēle – vadošo uzņēmumu firmas veikali un saloni, kas atvērti dažādos galvaspilsētas rajonos. To vidū “Belvest”, “Marko”, “Belita-Viteks”, “Milavica”, “Galanteja”, “Elema”, “Svitanok”, “Kalinka”, “Pinskas trikotāža” (“Polesje”), “Alesja”

-Izbraukšana uz mājām - laimīgu ceļu!


Cenā ir iekļauts:
Brauciens komfortablā autobusā  
Ceļa nodevas
Izmitināšana viesnīcā ar visām ērtībām (izmitināšana divvietīgajos numuros ar atsevišķām gultām) 
2 brokastis, pusdienas
Gida-grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursijas ar biļetēm vietējā gida pavadībā  
- Minskas apskates ekskursija
- Visu Svēto baznīcas apskate
- Ekskursija Cirka aizkulises 
- Ekskursija uz Rakovu
- Agromuižas apmeklējums ar programmu 
- Informācijas pakete; atgādne, Minskas karte 

Papildizmaksas:
- vienvietīgais numurs- 20 eur
-
medicīnas apdrošināšana— 1.30 eur до 65 лет
- Delfin
ārija Nemo apmeklējums brīvdienās (ar zoodārza apmeklējumu) – 35 rubļi ( www.nemominsk.by )

Rezervēšanas standartnoteikumi:

 

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) ceļošanai nepieciešama pase un dzimšanas apliecība.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecākiem, ir nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara ceļošanai uz ārzemēm. 
 • Pase – derīguma termiņš 3 mēnešus pēc brauciena datuma.

Svarīga informācija:
 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.
 • Brīvs laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citu atkāpju no grafika.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem, ir nepieciešama pase.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma ekskursijās 20.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšējā  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110
(+371) 26617848
(+371) 65429773
(+371) 24882484 - Sanatorijas
info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena