Rudens lapkritis Minskā!

Vispārīga informācija

Rudens lapkritis Minskā!
30.09-01.10
99 Eur

Rudens. Daudzkrāsains, daudzveidīgs.  Sākumā tas ir krāšņs, zeltains un saulains, bet turpmāk skumjš, lietains, auksts. Rudenī ir skaisti. Koku lapas nemitīgi maina krāsu, bet vēlāk krīt zemē, noklādamas visu ar aukstošu paklāju.

diena.  Izbraukšana  no Daugavpils. Latvijas – Baltkrievijas robežas šķērsošana.


- Ierašanās Minskā no rīta, tikšanās ar gidu. Baltkrievijas „Lido” apmeklēšana (par papildmaksu).

Minska - Baltkrievijas galvaspilsēta, kas apbur ar savu varenību.

 Kopā ar ekskursijas vadītāju iepazīsim Minskas skvērus.

MIHAILA SKVĒRS  – viens no vecākajiem galvaspilsētas skvēriem. No skvēra paveras skats uz izteiksmīgu Stacijas laukuma arhitektūras ansambli ar jauno stacijas ēku un diviem vienpadsmit stāvīgiem torņiem, kas ieguvuši tēlainu “Pilsētas vārtu” nosaukumu. Ekskursija pa gleznaino Mihaila skvēru – skvērs īpašu pievilcību ieguva, pateicoties Vladimira Žbanova dārzu un parku  skulptūru kompozīcijām, izdaiļojot Minsku ar autora oriģinālajiem darbiem. Izcilās plenēru skulptūras skvērā ir visu Minsku apmeklējošo tūristu iemīļots fotografēšanas objekts. Jūs redzēsiet  aizkustinošo “Meiteni ar lietussargu”, skaisto “Svešinieci”, savējo “Piesmēķētāju”.   

Valsts galvenajā laukumā, kur koncentrēta visa kultūras un sabiedriskā pilsētas dzīve. Tuvumā atrodas Jankas Kupalas teātra – paša populārākā Minskā -  ēka.

Aiz teātra atrodas ALEKSANDRA SKVĒRS, uz kuru virzāmies garām Teātra kasu namiņam ar pikantu priekšvēsturi.   

 Aleksandra skvērs  pats vecākais Minskā, tam ir bagāta vēsture un ne velti ir pilsētas dzīves piesaistes centrs. Ēnaina aleja ved uz slaveno strūklaku “Zēns ar gulbi”, kurš uzstādīts 1874. gadā par godu pilsētas ūdensvada atklāšanai. Šo strūklaku un arī visu skvēru ikdienā dēvē par “Paņikovku”, godinot Ilfa un Petrova kulta grāmatas “12 krēsli” varonim.  

Frontālais sarkanā granīta iežogojums, puķu dobes un lukturi piešķir skvēram pabeigtību – te patīk pastaigāties visiem! Baltkrievijas visu ceļu sākums – Nulles kilometrs – aicina mūs apmeklēt arī senās Baltkrievijas pilsētas un rāda ceļu uz Parīzi un Maskavu. 

No Oktobra laukuma paveras arī lielisks skats uz Vecpilsētas panorāmu ar smalko būvju virkni; savā samērībā harmoniskā un vienota ansambļa - Neatkarības prospekta – panorāma, radot īpašu laika saiknes izjūtu. Labas fotogrāfijas garantētas! 

Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.

Iesakām apmeklēt cirku ar jaunu programmu, kinoteātrus, operu "Cara līgava" Lielajā operas un baleta teātrī.

2 diena.  Brokastis.

Nacionālā Mākslas muzeja apmeklējums. Muzejā sakrāti Baltkrievijas, Krievijas un citu valstu kultūras dārgumi… Muzeja Baltkrievijas nodaļas pamats ir bijušās Radzivilu kolekcijas portreti no viņu pils Nesvižā; to papildina baltkrievu šļahtas “sarmatas portreti” no Baltkrievijas muižu galerijām. Poētiskas ainavas un portreti, slavenās Vitebskas skolas pārstāvju darbu kolekcija, pirmklasīgie krievu mākslinieku darbi, Rietumeiropas meistaru  mitoloģisko sižetu kompozīcijas veido šī muzeja bagātīgo kolekciju.  

Brīvais laiks. Laiks iepirkšanās: iepirkšanās centri: Capital GUM, TSUM.
 
- Izbraukšana uz mājām - laimīgu ceļu!

Cenā ir iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā  
- Ceļa nodevas
- Izmitināšana viesnīcā ar visām ērtībām (izmitināšana divvietīgajos numuros ar atsevišķām gultām) 
- ceļošanas nodokļi
- brokastis ; bufete
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:
- Ekskursija pa Minsku ar ekskursiju pa muzejiem.
- Pastaiga pa Mihailovska laukumu
- Pastaiga pa Aleksandrovskij laukumu
- Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums

Papildizmaksas:
-vienvietīgais numurs - 12 eur
- medicīnas apdrošināšana 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
 •   LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus  pēc ceļojuma beigām. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, ceļošanai nepieciešama pase un pilnvara.  Bērniem līdz 18 gadiem, kas ceļo bez vecāku pavadības, ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja ceļošanai vienatnē uz ārzemēm un dzimšanas apliecība. 
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr.29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena