Izklaides Minskā!

Vispārīga informācija

Minskas jaunimi!
18.11-20.11.23
165 eur

18.11.23 – Agri no rīta izbraukšana uz Minsku. Latvijas Baltkrievijas robežas šķērsošana Paterniekos. Un brokastis…? Kafejnīcas apmeklējums un valūtas maiņa.

- Minskas Svētās Elizabetes sieviešu klostera apmeklējums Novinki ciematā  (2,5 stundas). Svētās Elizabetes sieviešu klosteris — vienīgais Minskas klosteris, kas darbojas. Tas ir nosaukts par godu lielkņazei Elizabetei Fjodorovnai. Klosterī strādā pāri par divdesmit dažādām darbnīcām – ikonu glezniecības, šūšanas izšūšanas, sveču, galdnieku, atslēdznieku mehāniķu, projektu, sienu gleznojumu un mozaīku u.c. Klosteris nodarbojas ar garīgi apgaismojošu darbu, tam ir sava izdevniecība. Klosterī ir atvērta viesnīca un ēdamzāle svētceļotājiem un vairākas klostera bodes.   

- Ekskursija pa Minsku ar autobusu. Jūsu acīm pavērsies diži galveno Minskas laukumu un prospektu ansambļi, konstruktīvisma laikmeta monumentālās ēkas, mūsdienīgas sabiedriskās un sporta būves – oriģinālā Nacionālā bibliotēka un grandiozā Minskas arēna… Jūs redzēsiet Pētera un Pāvila 17. gadsimta sākuma baznīcu un 20. gadsimta “Sarkano” katoļu dievnamu, senāko Nemigas ielu, kura sākās pie koka un zemes pils – Minskas pils, un gleznaino Augšpilsētu, ar kuru Minskas dzīve bija saistīta piecu gadsimtu garumā. 

 - Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

18.11.23- grupas “Ļesopoval” koncerts„
- izrāde “Kāzas Maļinovkā” – Baltkrievijas muzikālais teātris
- jaunā dziedātāja Fogeļa koncerts
- opera “Toska”- Lielais operas un baleta teātris

19.11.23 Brokastis. Pārbrauciens uz Raubičiem. Sporta kompleksa apskate.

- RAUBIČU ciematā apmeklēsim Nacionālā mākslas muzeja filiāli bijušās Svētā Mateja baznīcas ēkā. Pēc restaurācijas 1976. gadā šeit izvietojās tautas daiļamata muzejs, kas pārsteidz ar saviem eksponātiem.  

Muzejs lepojas ar savu 19. gadsimta beigu – 20. gadsimta sākuma Baltkrievijas tautastērpu kolekciju. Tā ir iegūta no visiem reģioniem, un visa ir tik atšķiriga…. Muzeja pērle – Cara vārti no lauku baznīcas. Tie ir unikāli ar to, ka pilnībā izveidoti no salmiem, kas ir aizvietojusi baznīcas zeltījumu. Un vairs nekur pasaulē nav nekā līdzīga – tādi salmu cara vārti ir tikai Baltkrievijā. 
2022. gada 1. decembrī baltkrievu salmu pīšanas tradīcija bija iekļauta JUNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

Starpvaldību nemateriālās kultūras mantojuma aizsardzības komiteja novērtēja baltkrievu salmus – piedāvājam arī Jums to izdarīt. Ne tikai ieraudzīt, bet arī izjust šo tradīciju.

Salmu pīšanas meistarklases laikā Jūs savām rokām izgatavosiet  suvenīru, kurš atgādinās par šo ceļojumu. Muzejā Jūs varēsiet piedalīties FOLKLORAS PROGRAMMĀ, kad ne tikai uzzināsiet visu par mūsu senču rudens tradīcijām, bet arī kļūsiet par to dalībnieku. Iemācīsieties dejot baltkrievu dejas un paspēlēsiet jautras spēles ar bērnu folkloras ansambli.Tradicionālajā divstāvu batleikā Jūs redzēsiet izrādi “Ziemassvētki”, kas pastāstīs Bībeles nostāstu par jēzus Kristus dzimšanu. Lelles izrādei ir darinājuši mākslinieki restaurētāji un muzeja darbinieki. Programmas noslēguma būs gards cienasts – pankūkas ar tēju un mājas ievārījumu…
Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks, pastaiga pa pilsētu -  viss ir turpat līdzās! Nakšņošana – viesnīcā.

19.11- Allas Duhovajas baleta “Todess” koncerts
19.11- Balets “Žizele”  — Baltkrievijas Operas un baleta teātris

20.11.23- Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

- Izbraukšana uz ZORKU – juvelieru rūpnīcu, kur dārgmetāli pārvēršas apburošās rotaslietās. Ekskursija pa uzņēmumu (papildmaksa). Te Jūs uzzināsiet, ar ko sākas juvelierizstrādājumu izgatavošana un cik posmos notiek viss process: meta izstrāde, saskaņošana, detaļu izdruka 3D printerī… inkrustācija, pulēšana, gravēšana. Visu pavadīs ekskursijas vadītāja aizraujošais stāstījums un vizuālā rinda. Skatieties un tīksminieties:)    

Ielūkojieties! Un beigās – gatavais smalkais izstrādājums, kuru var iegādāties firmas veikalā – lielisks atgādinājums par ceļojumu uz Baltkrieviju! Brīvais laiks. Izbraukšana uz mājām – laimīgu ceļu!  

Baltkrievijas Latvijas robežas šķērsošana Paterniekos. Atgriešanās Daugavpilī.

Maksā ir iekļauts :
- brauciens tūrisma klases autobusā
- ceļa nodevas
- izmitināšana 3zvaigžņu viesnīcā (divvietīgos numuros ar visām ērtībām)
- 2 brokastis
- gida grupas vadītāja pakalpojumi
 lielisks garastāvoklis

Ekskursijas ar ieejas biļetēm muzejos:

 • klostera apskates ekskursija
 • pilsētas apskates ekskursija  
 • Visu Svēto baznīcas apskate
 • ekskursija uz Raubičiem
 • tautas daiļamatu muzeja apmeklējums
 • meistarklase,
 • folkloras programma,
 • batleiks, cienasts
 • Informācijas pakete: atgādne, Minskas karte ar viesnīcas, veikalu, muzeju  norādi…
 • firmas suvenīri  
Papildizdevumi :
 • rūpnīcas Zorka apmeklējums – 8 eur (apmaksa birojā)
 • vienvietīgais numurs — 25 eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas, rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.
 • Brīvs laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citu atkāpju no grafika.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem, ir nepieciešama pase.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma ekskursijās 20.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšējā  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena