TURCIJA. KAPADOKIJA, BURSA, ANKARA, FRĪĢIJAS IELEJA

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 599 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 778 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Stambula-Rīga
6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža līdz 23 kg
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodokļi

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 199 €

Ekskursija pa Bursas pilsētu  
Ekskursija pa Ankaras vēsturisko centru  
Ekskursija pa Kapadokiju  
Ekskursija pa Aksarājas pilsētu  
Ekskursija pa Eskišehiru  
Ekskursija uz Frīģijas ieleju  
Transporta apkalpošana

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma

Tūres programma ļaus Jums iepazīt Turcijas bagāto vēsturi un kultūru, apmeklēt apbrīnojamas vietas, nogaršot nacionālo virtuvi un iegūt neaizmirstamos iespaidus. Sagatavojieties aizraujošam ceļojumam, kas jums dāvinās spilgtas atmiņas visam mūžam!

 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Stambula

Izmitināšana tranzīta viesnīcā

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Mūsu aizraujošā tūre Turcijā būs piepildīta ar neaizmirstamiem iespaidiem. Jūs iepazīsiet šīs valsts īpatnējo kultūru un bagāto vēsturi. Pēc brokastīm un numuru atbrīvošanas mēs dosimies uz Bursas pilsētu - kādreizējo Osmaņu impērijas galvaspilsētu.

Mūsu pirmā pietura ir Ulu Camii mošeja, šī grandiozā un pasakaini skaistā ēka ir lielākā mošeja Bursā un arhitektūras piemineklis ar agrīnās osmaņu arhitektūras elementiem.

Turpinot mūsu pastaigu, mēs dosimies uz slaveno zīda tirgu, kur ieslīgsim tirdzniecības un kaulēšanās atmosfērā.

Ne mazāk aizraujoša vieta ir Osmaņu impērijas dibinātāja - Osmaņa Gazi kapenes. Šī vieta ir nozīmīga daudziem Turcijas vēstures un kultūras cienītājiem.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Zaļo mošeju, kas ir daļa no reliģiskā kompleksa, kurā ietilpst musulmaņu skola un Sultāna Mēhmeda Celebi atdusas vieta. Majestātiskā mošejas arhitektūra, rotāta ar tirkīza zaļo marmoru, rada dievbijīga miera un sajūsmas atmosfēru.

Pēc vēlēšanās jums būs iespēja ieturēt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) – nogaršot vietējās virtuves ēdienus.

Pēc Bursas apmeklējuma mēs dosimies virzienā uz Ankaru - Turcijas galvaspilsētu.

Nakts tranzīta viesnīcā

3. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Šodien mēs dosimies pastaigā pa Ankaras vēsturisko centru, kuras laikā mūs iepazīstinās ar tās bagāto kultūru un populārākajiem arhitektūras objektiem.

Viens no galvenajiem pieturas punktiem - Ankaras arheoloģiskā muzeja apmeklējums. Šeit mēs redzēsim bagātu artefaktu kolekciju, kas vēstī par reģiona vēsturi no seniem laikiem līdz mūsdienām. Vēl viens nozīmīgs Ankaras pilsētas apskates objekts ir pilsētas cietoksnis. Šī vieta ir piesātināta ar vēsturiskiem notikumiem un aizraujošiem stāstiem un leģendām. Ejot kājām gar cietokšņa senajām sienām, varēsim sajust senās impērijas spēku un varenību, kā arī baudīt apbrīnojamo ainavu.

Pēc piesātinātās ekskursijas mēs piedāvāsim iespēju ieturēt pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) un nobaudīt tradicionālos turku virtuves ēdienus, kas ir slaveni ar savu daudzveidību un neatkārtojamo garšu.

Dienas nobeigumā, mēs dosimies virzienā uz Kapadokiju - unikālu reģionu, kurš pazīstams ar savām pasakainajām ainavām un vēstures pieminekļiem. Nakti mēs pavadīsim tranzīta viesnīcā, kur varēsim atpūsties un sagatavoties jaunajiem piedzīvojumiem.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursija pa Kapadokiju – pasakaino un noslēpumaino zemes stūri, kas piesaista tūristus no visas pasaules ar saviem unikālajiem dabas brīnumiem un vēsturiskajām apskates vietām.

Mūsu ekskursija sāksies ar Geremas apmeklējumu, kas būtībā ir muzejs zem klajas debess. Šeit mēs aplūkosim seno baznīcu kompleksu, kuru rotā satriecošas Bizantijas laikmeta freskas.

Nākamais pieturas punkts būs Učhisāras cietoksnis - augstākais Kapadokijas punkts. Tas slejas 60 metru augstumā. Kādreiz cietoksnis, kurš cirsts tiesi klintīs, lieliski pildīja šī reģiona aizsardzības fukcijas. Brīnišķīgs panorāmas skats paveras uz Kapadokijas reģionu no tā skata laukuma.

Turpinot mūsu ceļojumu, mēs apmeklēsim Pašabagas ieleju, kura ir pazīstama ar savām fantastiskajām ainavām un milzīgajiem tufa stabiem, kurus vēl dēvē par “akmens sēnēm”. Šajā ielejā mēs redzēsim visskaistākos un interesantākos veidojumus, ko vien var radīt daba, Apbrīnosim to formas un krāsas.

Kizilirmakas upe, pazīstama arī kā ,, sarkanā upe,, , ir viena no skaistākajiem Turcijas dabas objektiem. Šī lieliskā upe plūst caur gleznainajām ielejām un kalnu aizām, pa ceļam upe pārvar kalnu grēdas un veido ūdenskritumus ar ainaviskām kaskādēm. Kizilirmakas upes ūdenskritumi ir vieni no skaistākajiemTurcijā un piesaista daudz tūristu. Vārds "Kizilirmaks" tulkojumā no turku valodas nozīmē “sarkanā upe”. Šis nosaukums ir saistīts ar upes ūdens krāsu, kurai ir augsts dzelzs oksīda saturs, kas iekrāso tās ūdeņus sarkanā krāsā.

Pēc piesātinātās dienas mēs piedāvāsim iespēju ieturēt pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Dienas noslēgumā, mēs atgriezīsimies viesnīcā, kur jūs varēsiet atpūsties omulīgā vidē un atgūt spēkus jauniem piedzīvojumiem.

5. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Šodien mēs dosimies uz apbrīnojamo Aksarājas pilsētu.

Aksarāja, dižs un sens tirdzniecības centrs, kas atrodas pie Lielajā zīda ceļa. Pastaigas laikā pa tās ieliņām un laukumiem varēsi ieskatīties šīs senās pilsētas vēsturē. Īpaši iespaidīga ir karavānu mītne Sultanhana, izcils 13.gs austrumu arhitektūras paraugs. Pēc aizraujošās ekskursijas Jums būs iespēja baudīt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās par papildu samaksu) ar plašu vietējo ēdienu izvēli.

Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Eskišehiru, kas atrodas gleznainā vietā pie Porsuka upes. Šī lielā pilsēta, kas atrodas pašā Centrālāzijas sirdī, lepojas ar savu bagāto kultūras un vēstures mantojumu. Jau vien pilsētas nosaukums pats par sevi liecina par tā nozīmi, jo “Eskišehīrs” turku valodā nozīmē “vecā pilsēta”. Kādreiz tā bija viena no agrās Osmaņu impērijas galvaspilsētām. Eskišehiras ielas, ēkas un pieminekļi vēl aizvien glabā daudzus pagātnes noslēpumus.

Nakts tranzīta viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc numuru atbrīvošanas un sātīgām brokastīm jūs dosieties pastaigā pa Eskišehiras vēsturisko centru.

Viena no Odunpazaras rajona īpatnībām ir jaukie koka namiņi un keramikas ražošanas darbnīcas. Pastaigājoties pa šīs apkaimes ieliņām, jūs izbaudīsiet pagātnes atmosfēru un uzzināsiet vairāk par vietējo kultūru un tās tradīcijām. Apmeklējiet darbnīcas, kurās vietējie meistari demonstrē savu mākslu un rada apbrīnojamus keramikas izstrādājumus.

Tālāk mūsu ekskusija turpināsies caur pilsētas parku, kas ir īsts dārgums. Šeit jūs redzēsiet pili, kur tiek glabāti visu Turcijā zināmo arhitektūras pieminekļu elementi. Pēc aizraujošās pastaigas pa vēsturisko centru un parku - laiks pusdienām (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Pēc pusdienām jūs dosieties uz Frīģijas ieleju, vēsturisko apgabalu, kas apbur ar savu skaistumu un daudzveidību. Šeit, vairāk nekā pirms trim tūkstošiem gadu, uzplauka varenā Frīģijas valsts. Jūs redzēsiet dievnamus, kas veltīti dievietei Kibelai, kapenes, kas ir izcirstas klintīs, un apjūsmosiet Romas un Bizantijas baznīcu varenību. Bet vispārsteidzošākais šajā ielejā ir pasakainās ainavas, kuras atgādina slaveno Kapodokiju.

Nakts tranzīta viesnīcā.

7.DIENA

Numuru atbrīvošana

Transfērs uz lidostu
Lidojums Stambula - Rīga
 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Pemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 230.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena