JAPĀNA

Datumi
No Līdz Dienu skaits Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes
23.06.2024 02.07.2024 10 1899.00 € 2278.00 €
23.09.2024 02.10.2024 10 1899.00 € 2278.00 €
07.10.2024 17.10.2024 11 1899.00 € 2278.00 €
11.10.2024 20.10.2024 10 1899.00 € 2278.00 €
09.12.2024 19.12.2024 11 1849.00 1649.00 € 2228.00 2028.00 €
Vispārīga informācija

• Dzīvošana viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Tokija-Rīga (Turkish Airlines)
Rokas bagāža līdz 8 kg
Ēdināšana lidmašīnas klajā
7 naktis 3* viesnīcā (apmešanās divvietīgajos DBL numuriņos) ar brokastim
Lidostas nodevas
Grupas vadītāja pakalpojumi
Nododamā bagāža - ne vairāk kā 23 kg

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €

Transporta pakalpojumi  
Ekskursijas programma - Fudzi  
Divu dienu ekskursijas programma -Tokija + Odaiba sala  
Ekskursijas programma - Tokijas līcī  
Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursiju programma “Nikko” 69.00€
 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga – Stambula ~ 20:15 - 23:30

2. DIENA

Lidojums Stambula – Tokija ~ 02:20 - 19:25

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU

Brokastis.

Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7.gs. Asakusa templis: templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 2200, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas debesu koks”. 634m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

PASAKAINA ODAIBAS SALA

Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu - viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā, Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas (papildu maksa).

Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba - liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

EKSKURSIJA VĒSTURĒ

Brokastis.

Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.

Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334.gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk dosimies uz Yuigahama pludmali un Kotoku-in templi – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Tornis augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts; ekskursijas laikā arī redzēsim „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts, kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajiem pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. DIENA

SVĒTS KALNS

Brokastis.

Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim:

Kavagutiko un Saiko ezeri; Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 450). Pusdienas, tradicionālais vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena no JPY2000). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 1500).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

TOKIJAS LĪCIS

Brokastis.

Došanās autobusu-gājēju ekskursijā “Tokijas līcis”.

Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viens no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.

Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 20 €), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns - salīdzinoši neliels kalns (329m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem. Kalna skatu laukumā pacelsimies par virvju ceļu (papildu maksa 5 dolāri). Pacelšanās aizņem 4min. No kabīnes loga paveras neparasta Tokijas līča un kalnu panorāma.

Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 25 $), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31m. Statuja ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā!

Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57m dziļumā.

Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāti 1997.gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis.

Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, Jums būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, brauciens turpināsies pa tuneli.

Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu “Nikko” (piemaksa 69 €). Nikko nacionālais parks ir UNESCO tempļu komplekss., gleznaini ezeri, ūdenskritumi, aizas un kapelas. Ekskursijas laikā redzēsim: Tosjogu templi (piemaksa JPY 1300). Kegonas ūdenskritumu, Čudzendzi ezeru, Rjudzu ūdenskritumu. Būs iespēja baudīt tradicionālās pusdienas (Piemaksa JPY 1500). Tālāk Jūs gaida karstie avoti - Nikko Yumoto onsens (tikai kājām).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

SAYŌNARA, JAPĀNA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz Odaibu, kur Jums būs brīvs laiks „nākotnes pilsētas” apmeklēšanai ar virkni izklaides iespēju un tirdzniecības centru.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Tokija - Stambula ~ 21:55 - 05:15

10. DIENA

Lidojums Stambula - Rīga

Ierašanās Rīgā.

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 200.00€
Piemaksa par TWIN numuru 60.00€
Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 280.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA

Fiksētas vietas autobusā (15€)

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

CENĀ NAV IEKĻAUTS

Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 15 €/pers.
Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 15 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums: 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 ㎡)
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena