TAIZEME. EKSKURSIJAS AR ATPŪTU ANDAMANAS JŪRAS PIEKRASTĒ - 13.DIENAS

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 989 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 368 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Pasažieru nodevas
10 brokastis
Lidojums Rīga – Bangkoka - Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Nododamā bagāža līdz 23 kg, kuras izmērs (garums + platums + augstums) nepārsniedz 158 cm
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcās, 11 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €

Apskates ekskursija Bangkokā  
Transporta pakalpojumi  
Ekskursiju programma „Ziemeļu Taizeme”, kas sastāv no 2 daļās  
Ekskursiju programma „Krabi pērles”  
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursijas brauciens uz Phang Nga provinci un Kao Sok Nacionālo parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 bātu) 50.00€
Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu). 45.00€
 

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

Precīzs laiks un tikšanās tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga – Bangkoka (Rīga – Stambula)

2. DIENA

Ierašanās Bangkokā.

Ekskursija pa Bangkoku.

Bangkoka ir viena no apmeklētākajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Kādreiz tas bija mazs ciematiņš, kurš laikam ejot auga pateicoties tirdzniecībai, un 18. gs beigās pēc Ajutthajas, toreizējās valsts galvaspilsētas nopostīšanas,ieņēma Taizemes galvenās pilsētas lomu. Iepazīšanās ar Taizemes Karalistes galvaspilsētas galveno apskates vietu – Lielo karalisko pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 Bātu). Šobrīd pils tiek izmantota svarīgu ceremoniju veikšanai, Taizemes karalis gan dzīvo citā vietā. Pils kompleksa teritorija ir liela un tajā ir vairāk nekā 20 apskates vietas, starp kurām izceļās Smaragda Budas templis – vissvētākā taizemiešu relikvija Statuja ir veidota no tumšā nefrīta, tās vecums tiek datēts vairāk par 2 tūkstošiem gadu un tā iemieso Taizemes diženumu. Tālāk mēs dosimies uz Vat Phou (Guļošā Budas templis) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 100 Bātu). Figūras izmēri ir iespaidīgi, tās garums sasniedz 45, bet augstums - 15 metri. Budas figūra ir pārklāta ar suspendēto zeltu. Kompleksa teritorijā ir daudz interesantu apskates ,objektu, šeit ir sastopami visdažādākie Buda tēli un akmens statujas. Nākamais mūsu ekskursijas pieturas punkts būs Zelta kalna templis (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 50 Bātu) kurš tikaa celts tajos tālajos laikos, kad galvaspilsēta vēl bija Ajutthajas pilsēta. Pastāv uzskats, ka zem kalna, uz kura atrodas dievnams, apglabāti aptuveni 60 tūkstoši cilvēku. Iespējams, ka šim uzskatam ir pamats, jo pēc galvaspilsētas pārcelšanas uz Bangkoku, dievnams tika izmantots kā krematorija. Savulaik templis bija augstākā ēka Čao Praijas upes austrumu krastā.

Izmitināšana, atpūta. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Agrā numuru atbrīvošana

Ekskursiju programma “Taizemes ziemeļi”.

Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet vietējās reliģijas, kultūras un sadzīves īpatnības, kā arī uzzināsiet Taizemes vēsturi.

Mēs dosimies izbraukumā ar laivām pa Damnoen Saduak kanāliem (~ 300 Bat). Ciemats ir slavens ar savu

peldošo tirgu, kur tirgotāji piedāvā visdažādākos augļus, suvenīrus, balzāmu un daudz ko citu. Tirgū var nobaudīt arī tradicionālos taizemiešu ēdienus.

Nacionālais parks Eravan (~ 300 Bat).

Nacionālais parks Eravan viens no populārākajiem apskates objektiem Kančanaburi provincē. Tā teritorijā ir: karsta alas, kur uz klints sienām, no aizvēsturiskiem laikiem ir saglabājušies pirmatnējo cilvēku zīmējumi. Ainaviskā Kvajas upe -tropisko mežu ielenkumā, kuros dzīvo lidvāveru kolonijas, tīģeri, ziloņi un pat karaliskās kobras. Taču parka lepnums un rota, atrodas tā pašā sirdī, dziļi zaļajos džungļos - skaistais septiņu kaskāžu ūdenskritums, kura kopējais garums ir 1.7 km. Katras kaskādes pakājē atrodas dabīgs baseins ar smaragda krāsas ūdeni, kurā tik ļoti patīk peldēties tūristiem. Ūdenskritums savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties tam, ka tas atgādina vienu no hinduistu seno mītu dzīvniekiem Eravanu - trīsgalvaino ziloni. Ūdenskrituma baseinos sastopamas mazās Garra Rūfa zivtiņas, kuras pie mums daudzi spa-saloni izmanto skasitumkopšanas nolūkos. Mazās zivtiņas veic savdabīgu ķermeņa pīlingu, barojoties ar atrimirušajām ādas daļiņām. Šī procedurā spa-salonā maksā diezgan dārgi, savukārt šeit jūs varēsiet izbaudīt to pilnīgi par brīvu.

Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim arī peldi karstājās radonu vannās (~ 60 Bat); pat īslaicīga peldēšana radona avotos rada labvēlīgu veselības uzlabošanas efektu.

Dodamies uz peldošo viesnīcu.

Atpūta

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursiju programmas “Taizemes ziemeļi” turpinājums - 2. daļa.

Mūs gaida aizraujošs izbrauciens ar plostu, kur ceļojuma laikā būs iespējams izbaudīt neaizmirstamas ainavas.

Numuru atbrīvošana.

Pirmais mūsu ekskursijas pieturas punkts - Noasa ūdenskritums (~ 300 Bat). Tā augstums sasniedz 10 metrus, un tā ūdeņi plūst tieši uz Kvajas upi. Arī šeit jūs varēsiet ne tikai izbaudīt ūdenskrituma skaistumu, bet arī izpeldēties tajā.

Tālāk mēs dosimies uz ziloņu ciemu, lai ceļā uz neilgu brīdi pieturēt pie Nāves tilta. Tilts ir visslavenākā Nāves ceļa daļa, kas būvēta Otrā pasaules kara laikā pēc Japānas imperatora pavēles, ar mērķi nodrošināt karaspēkam iespēju nokļūt Birmā. Ceļa būvniecībā tika izmantots katordznieku un karagūstekņu darbs. Vēlāk ceļa būvniecība tika atzīta par kara noziegumu.

Ziloņu ciemats atrodas dziļi džungļos - palmu un mangroves koku ielokā. Ciemā mums būs iespēja izbaudīt ziloņu šovu, kurā gan pieaugušie ziloņi, gan mazie zilonēni iepriecinās mūs dejojot, metot basketbola bumbas grozā un balansējot uz ķebļa. Tiem, kas vēlēsies tiek piedāvāts izbrauciens uz ziloņa (~ 600 Bat).

Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim budistu templi (Wat Tham Sua (Tiger cave Temple)), kurā atrodas mumificētās mūka mirstīgās atliekas un tīģera alu, kurā viņš dzīvoja līdz pat nāvei. Pārvarot 200 pakāpienus un nokļūstot tempļa kompleksa virsotnē, jūsu skatienam pavērsīsies pasakains panorāmas skats.

Brauciens uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Brauciens uz Bangkoku.

Talāk mēs dosimies uz Krabi provinci.

Lidojumu Bangkoka–Krabi (piemaksa ~80 € turp-atpakaļ).

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas Andamanu jūras piekrastē. Tā ir pazīstama ar pasakainām smilšu pludmalēm, karsta klintīm, kas slejas no ūdens, gleznainām tropu salām, lietus mežiem un neskaitāmām alām.

Transfers uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta

6. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursiju brauciens “Krabi pērles”.

Dienas sākumā mēs apmeklēsim “Tīģera alas templi”, tā ir viena no slavenākajām Krabi provinces apskates vietām. Dievnams savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties 270 m augstai klintij, kas atgādināja šī zvēra nagu. Šeit ir neskaitāmas Budas un tīģeru statujas, bet vienā no nelielajām alām atrodas Budas pēdas nospiedums. Bet vairums tūristu dodas uz šejieni “apgaismības takas” dēļ, kas atrodas netālu no alas. Taka sākas no kalna pakājes un beidzas tā virsotnē - 600 metru augstumā. Lai paceltos līdz Budas statujai, jācenšas pārvarēt 1237 pakāpienus, nesagatavotam cilvēkam tas var aizņemt 30 -40 minūtes lai uzkāptu. Taču galvenais - ir nesteigties, lai pa ceļam būtu laiks izbaudīt fantastisko ainavu. Uzkāpjot virsotnē, Jūsu acīm pavērsīsies pasakaina panorāma uz Krabi provinci.

Tālāk mūs gaida termālo avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Avoti satur vērtīgas minerālvielas, un katram no tiem ir dažāda ūdens temperatūra (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz noņemt stresu, uzlādēties ar pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpšanas uz Tīģera templi. Maršruta finālpunkts - Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus). Ezers atrodas gleznainajā teritorijā, caur kuru vijas mazi koka tiltiņi. Smaragda ezeram ir mākslīga izcelsme, vietējie iedzīvotāji to izrakuši kalnu iežos, dabiskās upes straumes ceļā. Ūdenstilpne ir piepildīta ar apbrīnojamas smaragda krāsas ūdeni, kurš piesātināts ar minerālvielām. Ieejot kompleksā, pirmais objekts, ko redzēsim, būs Kristāla ezers.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

8. DIENA

Ekskursija Phi-Phi salās (salas ir iekļautas nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bat papildus tiek apmaksāts arī kuģītis, niršanas aprīkojuma noma - 20€)

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu , kur tika filmēti skati no Leonardo Di Caprio filmas „Pludmale”. Dosimies uz Vikingu alu – gleznainu vieta, kur dzīvo neskaitāmi daudz bezdelīgu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai izbaudītu zemūdens pasakainās ainavas snorkojot. Nākamais pieturas punkts - lagūna Pile, kuru dēvē arī par mūžīgās jaunības lagūnu. Kā vēstī leģenda, katrs kurš nopeldēsies šīs lagūnas ūdeņos atgūs savu jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm aiz klintīm un džungļu košā zaļuma.

Mūsu ekskursijas noslēgumā dosimies uz pasakaini skaito Bambusa salu (Bamboo Island). Iespējams, ka tieši balto smilšu un neskaitāmo palmu dēļ šo vietu salīdzina ar Bounti salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta

Nakts viesnīcā

9. DIENA

Brīva diena ar atpūtu Krabi pludmalē.

Tiem, kas vēlas piedāvājam 2 dienu ekskursijas braucienu uz Phang Nga provinci un Khao Sok nacionālo parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, informācija par cenām tiks precizēta nedaudz vēlāk).

Brauciens uz Khao Sok nacionālo parku.

Nacionālais parks atrodas Phang Nga provincē un aizņem 750 km2 plašu teritoriju, kura klāta ar necaurejamiem džungļiem, kaļķakmens klintīm un karsta alām. Šajā plašajā dabas parkā mitinās liels skaits visdažādāko dzīvnieku un putnu, kā arī parks lepojas ar bagātīgo floru. Nacionālā parka sirds un īsts dārgums ir greznais Cheo Lan ezers, kas atrodas parka centrā. Kaļķakmens veidojumi slejas virs ezera veidojot fantastiskus siluetus uz smaragdi zaļā ūdens virsmas, daži no tiem sniedzas vairākus simtus metru augstumā. Ekskursijas laikā, jums būs unikāla iespēja, savām acīm redzēt Khao Lan ezera peldošās bungalo.

Ekskursijas laikā mēs dosimies izbraucienā ar laivu pa ezeru, lai apmeklētu vienu no tā alām un dažus dievnamus. Izbaudīsim brīnišķīgu panorāmu, kas paveras no Ratčaptrapa dambja.

Izmitināšana - bungalo uz ūdens.

Atpūta.

10. DIENA

Brokastis

Brīva diena ar atpūtu Krabi pludmalē

Tiem, kas vēlas piedāvājam ekskursijas turpinājumu pa Phang Nga provinci un Kha Sok nacionālo parku.

Numuru atbrīvošana. Brauciens uz Vat Suvan Kuha templi, kurš ir pazīstams arī kā Pērtiķu templis (~ 20 Bat).

Dievnams kalpo par vietējo budistu lūgšanas vietu. Lielākajā no pazemē esošajām četrām alām, kuras savieno tuneļi, atrodas vairākas stāvošas un sēdošas Būdas figūras kā arī daudzas citas reliģiska rakstura statujas. Galvenais tempļa apskates objekts ir Budas 15 metru augstā statuja, kura ir veidota tradicionālajā taizemiešu mākslas stilā. Tempļa kompleksa alas rotā stalaktīti un stalagmīti, kā arī šeit mīt sikspārņu un putnu kolonijas. Pateicoties savai atrašanās vietai - kalnu virsotnē, pie ieejas alu kompleksā paveras aizraujošs skats uz apkārtni.

Ekskursijas turpinājumā dodomies braucienā Pung Čang alu jeb Ziļoņa vēderu (~ 100 Bat, papildus tiek apmaksāta laiva). Ala ar daudzveidīgiem stalagmītu un stalaktīdu veidojumiem un zemūdens upi, kas plūst tai cauri visu gadu. Braucot ar laivu mēs izpētīsim to noslēpumainās alas daļu, kas nav applūdusi.

Programmas nobeigumā mēs apstāsimies nacionālajā parkā Khao Phanom Benča, lai apmeklētu karstā ūdens avotu . Parks, pateicoties saviem ūdenskritumiem, alām un kalnu takām ir kļuvis par populāru apmeklējamo objektu (~ 100 Bat).

Atgriešanās Krabi.

Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brīva diena ar atpūtu pludmalē. Tiem, kas vēlēsies piedāvājam Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong Krabi salu (piemaksa - 45 €).

Mēs apmeklēsim mazās un gleznainās Pak-Bia un Lao Lading saliņas, kuras apskauj romantiskas lagūnas ar kristāli dzidru ūdeni. Šeit mēs pieturēsim pludmalē , lai atpūstos un izbaudītu snorkingu un skatu uz stāvajām kaļķakmens klintīm, zaļajiem džungļiem, balto pludmali ar tirkīza zilo ūdeņi.

Tālāk ceļš ved mūs uz Hong Krabi salu. Tāpat kā kaimiņos esošā Phi-Phi sala, arī Hong Krabi sala ir iemūžināta uz kino ekrāna, šeit tika filmētas vairākas pasaulē populāras filmas

Ekskursijas programmas nobeigumā mēs apmeklēsim pludmali ar romantisko nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Lidojumu Krabi-Bangkoka (piemaksa ~80 € turp-atpakaļ).

Izmitināšana, atpūta. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

13. DIENA

Lidojums Bangkoka-Rīga (Bangkoka – Stambula)

Ierašanās Rīgā.

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Lidojums Bangkoka – Krabi - Bangkoka (Bagāža (1 soma) līdz 15 kg; Rokas bagāža līdz 7 kg) 80.00€
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā viesnīcās 150.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 200.00€

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS

Taizemē jāveic nodeva par ATTA un IATA licenci aptuveni 5 € no personas

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Taizemē ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, aptuveni 15 dolārus par visu tūri.

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzi nepieciešams noformēt pirms ceļojuma.
Latvijas Republikas pilsoņi vīzi var saņemt uz robežas, ja uzturēšanās Taizemē nepārsniedz 15 dienas!
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena