SPĀNIJA | RIOHAS VĪNU ZEME VITORIJA LIELDIENĀS

Vispārīga informācija

Vitorijas pilsētas ekskursija
18.04.2019 09:30 no viesnīcas
Ekskursija dāvanā visiem, kas iegādajas ceļojuma komplektu līdz 15.oktobrim! Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī
Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms apskatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildniem.
Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis.
Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.
Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati
19.04.2019 09:30 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa sāls raktuvēs, pusdienas (vīns, ūdens, kafija iekļauts)
Ekskursijas laikā apmeklēsim Ananas Sāls ieleju, kas ir viena no iespaidīgākajām un vislabāk saglabātajām šāda tipa ainavām Eiropā. Ielejas vērtība ir ne vien tās unikālajā arhitektūrā, 6500 gadus garajā dokumentētajā vēsturē, ģeoloģiskajā raksturojumā vai godalgotajā bioloģiskajā daudzveidībā, bet visu šo aspektu vienotībā un harmonijā.
Starp aprīli un oktobri Sāls ielejas apmeklējums iekļauj arī iespēju baudīt Sāls spa ārstnieciskos efektus, kas palīdz roku un kāju sāpju mazināšanai.
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Villananes mazpilsētu, kas senāk bija saistīta ar Valdegoviju. Villananes nomalē joprojām zaļo ozols, zem kura tika izlemti reģiona iedzīvotājiem svarīgākie jautājumi.
Pēc pusdienām dosimies uz Quejanas vēsturisko pieminekļu kompleksu, kur 11. gs. bija mājas vienam no visas provinces slavenākajām personībām - Pedro Lopesam de Aijalam, kurš bija dzejnieks, četru karaļu hronists un padomnieks, diplomāts, karavīrs un Renesanses pionieris.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Riohas vīna tūre
20.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla un  "Baigorri winery" vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts)
Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.
Pēc tam dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šet degustēsim vietējā ražojuma vīnus.
Pēc pusdienām apmeklēsim Ysios vīna darītavu – vienīgo vīnadarītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava. Tā atrodas Kantabrijas kalnu grēdas piekājē un pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. Vīna darītava degustācijai piedāvās kādu no Riohas apgabala labākajiem vīniem.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

Bilbao pilsētas ekskursija
21.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 77 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.
Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.
 Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

CENĀ IEKĻAUTS:
Avio lidojums Rīga - Vitorija - Rīga
Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
Rokas bagāža: līdz 6 kg
Reģistrētā bagāža: līdz 17 kg
Izmitināšana NH Hotel Canciller Ayala Vitori 4* Hotel (4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm)
Grupas vadītāja pakalpojumi
*Brokastis iebraukšanas rītā 18.aprīlī iekļautas.


EKSKURSIJAS:
Ekskursiju programma pēc izvēles (skatīt programmas aprakstu)
IZMITINĀŠANA:
Lai noskaidrotu informāciju par lielāku viesnīcu klāsta izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem.
(+371) 28-445-288  /  (+371) 27-089-055  /  (+371) 28-957-137

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - 170 EUR
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
Medicīniskā apdrošināšana
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Organizē tūroperators Fly me away
Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
Operators patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Avio idojumu laiki var mainīties.
Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.
Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.
Rīga - Vitorija: 3h 40 min 
Vitorija - Rīga: 3h 45 min
 

Rezervēt