BRĪVDIENAS SPĀNIJĀ | COSTA BRAVA | 4 DIENAS

Vispārīga informācija

Brīvdienas Spānijā - Costa Brava
1. DIENA


Satikšanās Rīgas lidostā.
*Precīzu izbraukšanas laiku un satikšanās vietu skatīties mūsu mājaslapas sadaļā ”Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.


Avio lidojums uz Žironu (lidojuma laiks ~4 stundas).
Ielidošana Žironā.
Transfērs uz viesnīcu.
Izmitināšana viesnīcā kūrortpilsētā Lloret De Mar.
Nakts viesnīcā.


2. DIENA - 3.DIENA


Brokastis viesnīcā. Atpūta Costa Bravā.
Pastaigām un piknikiem piemērots būs parka komplekss – Klotildes dārzi, kas atrodas pašā Llorent-de-Mar sirdī. Šeit Jūs varat apbrīnot ainavas arhitektūru visā tās krāšņumā - terases un galerijas, kāpnes un skulptūras, strūklakas un grotas, lapenes un gleznainas panorāmas, un, protams, bagātīgo un daudzveidīgo augu valsti- tas viss Jūs gaida, kad apmeklējat šo parku. Klotildes dārzi ir atvērti katru dienu, ieeja parka teritorijā – 5 eiro. Starp citu, tieši no šejienes paveras paši skaistākie skati uz jūru. Vieta patiešām ir tā vērta, lai to apmeklētu.
San-huan pils tiek uzskatīta par pilsētas vizītkarti. Pils atrodas 170 metru augstā klintī, tā rada vienlaicīgi gan nostalģisku, gan romantisku iespaidu. Pils tika uzbūvēta tālajā 11. gs, kopš tā laika tā pārdzīvojsi daudzus uzbrukumus un piedzīvojusi daudz dažādus bojājumus, taču tika saudzīgi restaurēta un tagad pils telpās ir izveidots muzejs. No klints, uz kuras atrodas pils, paveras brīnišķīgi panorāmas skati uz jūru. Tāpat ir iespējapatstāvīgi doties uz Barselonu un pastaigaties tur.


4. DIENA


Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Avio lidojums Žirona - Rīga.
Ielidošana Rīgā.

INFORMĀCIJA:

 

  • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
  • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
  • Kompānijai ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
  • Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Rezervēt