BASKU VALSTS UN KANTABRIJAS NOSLĒPUMAINIE ZEMES STŪRĪŠI

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 449 €

Bez ekskursijas paketes iegādes
no 618 €
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga - Bilbao - Rīga
4 naktis 3 * viesnīcā Bilbao ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
Rokas bagāža līdz 8 kg
Nododamās bagāža - 23 kg
Pasažieru nodokļi
Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €

Transporta pakalpojumi  
Ekskursija Bilbao  
Eskursija Santanderā  
Ekskursija Komillas  
Ekskursija “Pasaija un Ondarribija”  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursija pa San Sebastjanu 50.00€
 

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu, lūdzam skatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem/Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga–Bilbao ~10:45-13:35

Ekskursija pa Bilbao.

Ekskursijas laikā mēs dosimies pastaigā pa slaveno Gran Vía de Don Diego de Haro ielu. Redzēsim vienu no skaistākajiem Bilbao pilsētas laukumiem - Moyúa, uz kuras atrodas skaistā Chavarri pils un Carlton viesnīca. Redzēsim San José un Euskadi laukumus, slaveno Torre Iberdrola un Bilbao mākslas muzeju. Pastaigāsimies pa Nervjonas upes gleznaino krastmalu ar neparastiem tiltiem un aplūkosim Mūsdienu Mākslas muzeja fantastisko ēku Gugenheimu, ko projektējis slavenais arhitekts Franks Gerijs. Redzēsim neparastas skulptūras, kā piemēram Ziedu kucēna skulptūru, ko veidojis Džefs Kunss.

Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt muzeju (ieejas biļete ~13 €).

Izmitināšanā Bilbao piepilsētas viesnīcā .

2.DIENA

Brokastis.

Ekskursija Santanderā.

Mēs dosimies ekskursijā uz Kantabrijas galvaspilsētu, kur priekš Eiropas aristokrātiem un kroņmantniekiem 19. gs tika dibināts pirmais kūrorts pie jūras - Sardinero.

Ekskursijas laikā mēs redzēsim Sardinero kazino, Magdalēnas pussalu, uz kuras atrodas Karaļa pils, kura savu laiku bija karaļa Alfonso 13. un viņa ģimenes vasaras rezidence ar mini zoodārzu.

Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt Karaļa pili (ieejas biļete ~6 €) vai slaveno Sardinero pludmali.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Komillas pilsētiņu.

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim savrupmāju el Capricho, kuru veidojis arhitekts Antonio Gaudi (apmeklējums pēc vēlēšanās, ieejas biļete ~10 €) un modernistu pili Sobrellano (apmeklējums pēc vēlēšanās, ieejas biļete ~5 €).

Tālāk mēs dosimies uz Kantabrijas viduslaiku pilsētiņu Santiljana del-Mar, ko spānieši jokojot sauc par trīs maldu pilsētu. Šeit Jūs varēsiet pastaigāties pa pilsētiņas autentiskajām ieliņām un apmeklēt reģionālās romāņu mākslas šedevru - Svētās Jūliānas baznīcu (apmeklējums pēc vēlēšanās, ieejas biļete ~10 €).

Atgriešanās viesnīcā Bilbao piepilsētā.

3.DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz San Sebastjānu (piemaksa 50 €).

San Sebastjāna ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām, kuru kopš 20. gs sākuma sāka dēvēt par dienvidu Parīzi. Kā arī pilsēta ir iekarojusiBasku valsts gastronomijas galvaspilsētas godu. Daudzos pilsētas bāros un restorānos iespējams nogaršot dažādus basku virtuves ēdienus un slaveno vietējo vīnu Txakoli.

Gājēju ekskursijas laikā pa pilsētas vēsturisko daļu jūs redzēsiet Katedrāli, Gipuskoa laukumu, Breša tirgus laukumu, Alameda bulvāri, Viktorijas Jevgeņijas teātri, Marijas Kristīnes viesnīcu un daudz ko citu. Pasakainie panorāmas skati uz līci un Santa Klāra salu, La Končas pludmali, uz mūžiem paliks jūsu atmiņā.

Brīvais laiks, lai iepirktos un pludmales apmeklējumam.

Atgriešanās viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis.

Ekskursija “Pasaija un Ondarribija” – pilsētas, kuras uzskata par visskaistākajām un eksotiskākajām Basku valsts pilsētām.

Mēs apmeklēsim Pasaijas zvejnieku pilsētiņu, kur dosimies izbraukumā ar laivu. (brauciens pēc vēlēšanās, biļete ~2 €).

Tālāk mēs dosimies uz gleznaino Ondarribijas pilsētiņu, kur zvejnieku kvartāls tiek uzskatīts par vienu no populārākajām gardēžu vietām.

Atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks Bilbao. Brauciens uz lidostu.

Lidojums Bilbao-Rīga ~14:20-18:55

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja ceļojat viens, obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 150.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena