AVIOTŪRE UZ SERBIJU

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 259 €

Bez ekskursijas paketes iegādes
no 398 €
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga - Belgrada - Rīga
3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
Rokas bagāža līdz 8 kg
Nododamā bagāža 23 kg
Pasažieru nodevas
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 159 €

Transporta apkalpošana  
Apskates ekskursija Belgradā  
Ekskursiju programma Viminacium - Golubocas cietoksnis - Sudraba ezers  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursijas brauciens Novi-Sadu - Sremskas Karlovici 45.00€
Degustācija 10.00€
 

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vieta lūdzam skatīt mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem/izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga–Belgrada (~11:55-13:10)

Apskates ekskursija Belgradā.

Mēs iepazīsimies ar galvenajiem apskates objektiem: Serbijas parlamenta un Belgradas mērijas ēkām, prezidenta biroju, valdības ēku, Nacionālo muzeju un Nacionālo teātri.

Tālāk mūs sagaida pastaiga pa vispopulārāko un visapmeklētāko Serbijas cietoksni. No skatu laukuma redzēsim kā saplūst divas lielākās Serbijas upes - Sava un Donava. Pastaigāsimies pa Belgradas vēsturisko centru un centrālo gājēju ielu. Šeit atrodas Serbijas galvaspilsētas galvenie apskates objekti.

Došanās uz viesnīcu 3 *. Iekārtošanās, atpūta.

2.DIENA

Brokastis.

Ekskursiju programma Viminacium - Golubacas cietoksnis - Sudraba ezers (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: Viminacium 6 €, Golubaca 5 €).

Dosimies pastaigā pa romiešu pilsētas Viminacium arheoloģiskajiem izrakumiem, kurš ir pirmais zinātniskais arheoloģiskais komplekss Balkānu centrālajā daļā.

Pilsēta tika dibināta mūsu ēras 1.gs. un bija romiešu provinces Mezija galvaspilsēta, savu laiku šeit dzīvoja gandrīz visi Romas impērijas valdnieki. Pilsētā un ārpus tās ir saglabājušies : amfiteātris, monumentālās ēkas, greznās termas (pirtis), kā arī ir jaušamas iespaidīgas infrastruktūras pēdas - galvenokārt ielu, laukumu, akvedukta un kanalizācijas.

Tālāk mēs dosimies uz Golubacas cietoksni.

Apmeklēsim 18.gs Donavas krastā celto cietoksni. Līdz mūsdienām Golubacas cietoksnis ir saglabājis savu sākotnējo veidolu. Tas ir uzcelts pie ieejas Eiropas lielākajā aizā - Džerdapa, kuru dēvē par Dzelzs vārtiem. Viduslaikos par cietoksni notika daudzas kaujas, un tā īpašnieki pastāvīgi mainījās - tie bija turki, ungāri, serbi.

Tālāk dosimies uz vienu no populārākajām atpūtas vietām pie Sudraba ezera, kas pazīstama kā “Serbijas jūra”. Brīvais laiks pusdienām un peldēšanai (atkarībā no laika apstākļiem).

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3.DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens Novi-Sadu - Sremskas Karlovici (piemaksa 45 €).

Mēs apmeklējam visiespaidīgāko no Fruška Goras klosteriem – Krušedolu. Šis klosteris ir iekļauts Serbijas kultūras pieminekļu sarakstā.

Tālāk ekskursija pa gleznaino pilsētiņu Donavas krastā – Sremkas Karlovci. Mums būs iespēja nogaršot un iegādāties oriģinālus vietējos vīnus (degustācija 10 € nopersonas).

Dodamies uz Novi-Sadu.

Mūs sagaida ekskursija pa Serbijas kultūras galvaspilsētu. Pilsētas galvenais apskates objekts ir viduslaiku cietoksnis, kas ir celts uz ķeltu aizvēsturiskās nocietinājumu vietas. Pēc cietokšņa apskates dosimies uz pilsētas centru, kur izbaudīsim pastaigu pa pilsētas ielām.
Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

4.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Došanās uz lidostu. Lidojums Belgrada – Rīga (~13:55-17:10)

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 100.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena