KLASISKĀ MEKSIKA

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 649 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 2 028 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga - Stambula - Mehiko/Kankūna - Stambula - Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg
Nododamās bagāža līdz 23 kg.
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas
13 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (divvietīga izvietošana) pēc fortūna sistēmas
1 nakti Stambulas viesnīcās 3* ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
 

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €

Ekskursija Mehiko-Puebla-Verakrūza  
Ekskursija Verakrusa - Viljaermosa / "La Venta" muzejs parks - Palenke  
Ekskursija Palenke - Jaščilāna - Misol-Ha ūdenskritums - Palenke  
Ekskursija Palenke – Meksikas līcis – Kampeče  
Ekskursija Kampeče - Ušmaļa - Merida  
Ekskursija Merida - Čičen-Itza - Ik-Ķilas senods  
Transporta apkalpošana  
Ekskursija pa Mehiko  
 

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursija pa Stambulu 35.00€
Transfērs uz Stambulas centru 25.00€
 

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums uz Stambulu. Izmitināšana viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās, apskates ekskursija Stambulā (piemaksa 35€) vai transfērs uz Stambulas centru (piemaksa 25 €)

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz vecpilsētu, aplūkosim Zilo mošeju , kuru vēl dēvē par Sultanahmeta mošeju,seno hipodromu, Sofijas katedrāli kā arī Topkapi pili (ārējā apskate). Uz neilgu laiku apstāsimies Taksima laukumā, lai turpinātu eksursiju, pa ceļam baudot ielu muzikantu izpildījumu. Pastaigāsimies pa autentisko un ļoti mājīgo Istiklalas ielu, kura ir slavena ar neskaitāmiem veikaliem, suvenīru bodītēm un mājīgām kafejnīcām. Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim neatkārtojamo un noslēpumaino Stambulas gaisotni.

Transfērs uz lidostu.

3. DIENA

Aviolidojums Stambula - Mehiko

Ielidojam Meksikā no rīta.

Mūsu iepazīšanās ar Meksiku sāksies ar apskates ekskursiju vēsturiskajā centrā vienā no pasaules lielākajām un daudzveidīgākajām galvaspilsētām - Mehiko. Ap centrālo Sokalas laukumu atrodas vēsturiskie un arhitektūras pieminekļi, kas saistīti ar pilsētas svarīgākajām attīstības stadijām: seno acteku pilsētas Tenočhtitlanas drupas un tās galvenā tempļa pamats, katedrāle Metropolitana, Prezidenta pils un Izglītības ministrijas ēka ar Dijego Riveras freskām. Programmas turpinājumā apmeklēsim slaveno Meksikas Nacionālo antropoloģijas muzeju, kur apkopoti eksponāti no dažādām Meksikas pirmskolonizācijas perioda kultūrām.

Pēc vēlēšanās Trocka muzeja apmeklējums (ieejas biļetes par papildus samaksu). Peldošā tirgus Sočimilko apmeklējums.

Došanās uz viesnīcu, izmitināšāna, atpūta.

4.DIENA

Brokastis

Ekskursija Mehiko-Puebla-Verakrūza

Vispirms mēs doties uz arheoloģisko zonu Teotihuakanu - seno indiāņu kulta centru, kas sajūsmina ar savām grandiozajām celtnēm - Saules un Mēness piramīdas, Mirušo ceļu, Ketcaļkoatla templi un Ketcaļpapalotla pili. Ekskursijas turpinājumā mēs dosimies prom no trokšņainā un rosīgā Mehiko. Dosimies pāri kalnu pārejai, no kuras labos laika apstākļos var redzēt Popokatepētļa un Istaksiuatļa vulkānu apsnigušās virsotnes. Mūsu nākamais pieturas punkts – pilsēta Puebla («Eņģeļu pilsētu»), kas apbur ar savu koloniālo šarmu un ir slavena ar saviem vēsturiskajiem un arhitektūras pieminekļiem (pilsētas katedrāle - otra lielākā Meksikā, Rosario kapella, Santo Domingo klosteris), kā arī ar muzejiem, keramiku, leģendāro šokolādes mērci "mole" un burvīgu virtuvi. Šeit mēs apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas ir UNESCO aizsardzībā, kur redzēsim daudzas unikālas koloniālā laikmeta celtnes ar raksturīgo, tikai Pueblas pilsētai, sarkano ķieģeļu apdari un ar rokām grebtās mozaīkas. Tālāk mēs dosimies uz ostas pilsētu Verakruzu, kas atrodas Meksikas līča krastā, un aplūkosim tās vēsturisko centru.

Došanās uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

5. DIENA.

Brokastis

Ekskursija Verakrusa - Viljaermosa / "La Venta" muzejs parks - Palenke

Šodien mēs dosimies uz Tabasko štata galvaspilsētu Viljaermosu, kas tika dibināta 16. gadsimta beigās, kad iedzīvotāji bija spiesti doties dziļāk valstī, lai aizsargātos no pirātu uzbrukumiem. Šeit mēs apmeklēsim unikālo muzeju parku "La Venta", kur no Tabasko un Verakrusas štatu necaurejamiem mežiem ir savākti Olmeku - senākās un noslēpumainākās Amerikas civilizācija cilts pieminekļi (tai skaitā arī milzīgas akmeņu galvas). Programmas turpinājumā - dodamies uz Čiapasu štata Palenkes pilsētu.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta

6.DIENA

Agrās brokastis

Ekskursija Palenke - Jaščilāna - Misol-Ha ūdenskritums - Palenke

Agrā rītā mēs dosimies uz svēto indiāņu pilsētu un arheoloģisko centru Jaščilānu, kas nozīmē "zaļie akmeņi" un atrodas uz Meksikas un Gvatemalas robežas, Usūmasintas upes krastā. Tā ir vienīgā īsteni "aizmirstā" pilsēta Čiapasas džungļos, kuras vēsture sniedzas vairāk kā divus tūkstošus gadu atpakaļ. Jaščilāna ir viena no interesantākajām maiju apmetnēm. Īpaši iespaidīgas ir stellas, kurās attēloti vietējie valdnieki un hieroglifos aprakstīti viņu darbi un svarīgākie tā laika notikumi . Nevienu neatstāj vienaldzīgu skaistie reljefa attēli ar rituālu ainām, hieroglifu kāpnes, fresku templis un protams valdnieka statuja uz tempļa jumta, kas cēli slejas pāri biezajiem džungļiem. Pēc Jaščilānas apmeklējuma mēs atgriezīsimies uz Palenkes pilsētu, kur ceļā varēsim vērot, cik ātri mainās ainavas: no egļu mežiem līdz apburošiem subtropiskajiem džungļiem. Ceļā mēs veiksim pieturu džungļos un izbaudīsim ainavas pie viena no gleznainākajiem ūdenskritumiem, ar kuriem ir slavena Palenkes apkārtnes.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

7.DIENA

Brokastis

Ekskursija Palenke – Meksikas līcis – Kampeče

Šodien mēs doimies uz pilsētas Kampeči arheologisko zonu, kura ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Kampeče ir bagāta ar koloniālās arhitektūras pieminekļiem, cietokšņiem un seniem mūriem, kuri stāsta par pilsētas aizsardzību no pirātiem. Mēs apmeklēsim galvenos apskates objektus, tai skaitā Kampečes cietokšņus, katedrāli un vecpilsētas kvartālu, kur varēsim izbaudīt autentisku koloniālo atmosfēru.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšana, atpūta.

8. DIENA

Brokastis

Ekskursija Kampeče - Ušmaļa - Merida

Šodienas ekskursijas maršruts vedīs mūs uz Ušmalu - maiju apmetni , vienu no sarežģītākajām un harmoniskākajām ,,puuka,, stilā veidotās arhitektūras paraugu, kas sajūsmina apmeklētājus ar savu skaistumu un unikalitāti. Pēc iepazīšanās ar šo arheoloģisko kompleksu mēs turpināsim ceļu uz Meridu - pilsētu, ko dibinājis spāņu konkistadors Fransisko de Montejo 1542. gadā uz lielas maiju apmetnes drupām, kura ar laiku kļuva par lielāko pilsētu Jukatānas pussalā. Šeit mūs sagaida apskates ekskursija pa pilsētu. Īpaša interesants tūristiem šķiet Neatkarības laukums un monumentālais Paseo del Montejo bulvāris, kur atrodas greznas Eiropas stila ēkas, kas celtas 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā.

9. DIENA

Brokastis

Ekskursija Merida - Čičen-Itza - Ik-Ķilas senods

Agri no rīta mēs pametīsim Meridu un dosimies uz Čičen-Itzu, lai aplūkotu maiju-tolteku kultūras ceremoniālo centru, kas ir iekļauts Jauno pasaules brīnumu sarakstā. Šeit atrodas slavenā Kukulkāna piramīda, Observatorija, Svētais senods (dabiska aka, kas tika izmantota ceremonijās veltītas lietus dievam Čaakam), kā arī lielākais Mezoamerikas spēles laukums ar bumbu. Tālāk programmas ietvaros mūs sagaida peldēšanās vienā no skaistākajiem Jukatānas pussala senoda kristāltīrajiem ūdeņiem - Ik-Ķila ezerā. Mūsu ceļojuma noslēgumā dosimies uz Kintana-Roo štata pilsētu Kankūnu.

Ceļš uz viesnīcu, izmitināšanās, atpūta

10. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

11. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

12. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

13. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

14. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

15. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras

16. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfers uz lidostu

Lidojums uz Stambulu

17. DIENA

Ielidošana Stambulā

Lidojums Stambula – Rīga

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja Jūs ceļojat viens – piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 400.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA

Fiksētas vietas autobusā

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena