Nepazīstamā Maķedonija mūs gaida.

Vispārīga informācija

1. DIENA
Lidojums Rīga – Stambula 12:20 – 15:20. Lidojums Stambula- Skopje 19:30 – 20:00. Transfērs lidosta – viesnīca. Hotel IBIS Skopje. Iekārtošanās viesnīcā Vakariņas vietējā restorānā.

2. DIENA
Brokastis Pēc brokastīm Skopjes iepazīšana - ekskursijas laikā ar vietējo gidu mēs apmeklēsim veco dzelzceļa staciju, Mātes Terēzes pieminekli, Akmens tiltu, Daut Pasha seno pirts kompleksa galeriju, kas mūs aizvedīs atpakaļ 15.gadsimtā, Sv.Spas baznīcu, Kale cietoksni….. Tūre beigsies ar došanos uz veco Skopjes tirgu. Brīvais laiks. Vakariņas vietējā restorānā. Hotel IBIS Skopje

3. DIENA 
Brokastis. Došanas uz Matkas ezeru, kas ir viena no populārākajām atpūtas vietām Skopjes un apkārtnes iedzīvotājiem. Šeit apmeklēsim S.Andreja klostera baznīcu, kas datēta ar 14 gadsimtu. Pēc tam došanās uz Vodno un Sv.Panteleimona baznīcu Gorno Nerezi ciematā. Šī baznīca ir celta jau 12.gadsimtā un šodien tas tiek uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem Bizantijas perioda vēsturiskajiem pieminekļiem. Pēc tam došanās ar laivām uz Vrlo alām. Pievakarē atgriešanās Skopjē. Vakariņas vietējā restorānā. 
Hotel IBIS Skopje

4. DIENA 
Pēc brokastīm došanās uz Mavrovo. Ar kājām pastaiga pa Mavrovo nacionālo parku, kas šodien ir viens no viss populārākajiem nacionālajiem parkiem Maķedonijā. Turpat netālu atrodas neliels, gleznains ciemats – Galichnik, kura vizītkarte ir Sv.Jovan Bigorski klosteris. Galinchnik atrodas pie ļoti skaistajiem Bistras kalniem. Tas tipisks Maķedonijas ciemats. Šeit neliela pauze atpūtai pirms došanās uz Ohridu. Vēlu pēcpusdienā ierašanās Ohridā, iekārtošanās viesnīcā. Viesnīca City Palce Ohrid. Vakariņas viesnīcā.

5. DIENA 
Brokastis. Pēc brokastīm ekskursija Ohridā – SvKirila un Metodius staujas, Mīlnieku aleja, Ohridas nacionālais muzejs, Sv.Sofijas baznīca, romāņu amfiteātris, Uppera aleja, Sv.Klementa baznīca, Ikonu galerija, cara Samuela cietoksnis, Plaoshnik, tirgus laukums… Pēc tam došanās uz Albānijas pierobežu uz Sv.Nauma klosteri. Pēc tam atgriešanās Ohridā. Vakariņas.

6. DIENA
Brokastis, vakariņas. Iespējama (par papildus samaksu EUR 85,-) ekskursija uz Albāniju, apmeklējot tās galvaspilsētu Tirēnu – pasakains brauciens pāri kalniem un savdabīga arhitektūra Tirēnā. Brīva diena atpūtai pie Ohridas ezera

7. DIENA
Brokastis, vakariņas
Brīva diena atpūtai pie Ohridas ezera

8. DIENA
Brokastis. Pēc brokastīm došanās uz Bitola. Gleznainais ceļš vijas gar Galičijas kaliem. Apmeklēsim Bitolu un seno Heraclea Lyncestis pilsētu, kura atrodas 5 km no Bitolas. Tā ir viena no senākajām Maķedonijas pilsētā, kur a dibināta jau 4 gadsimtā. Pēc tam došanās uz Kemal Ataturk militāro augstskolu. Vīna degustācija Bitolā. 
Tālāk došanās uz Skopje. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas.

9. DIENA
Brokastis. Agri no rīta ap plkst. 7:00 transfērs uz lidostu
Lidojums Skopje – Stambula 09:20 – 11:55
Lidojums Stambula – Rīga 14:50 – 17:50

 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • Lidojumi Rīga – Skopje – Rīga;
 • Grupas transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Izmitināšana viesnīcā 4* viesnīcā ar brokastim un vakariņam
 • Medicīniskā apdrošināšana;
 • Grupas - gids vadītājs no Latvijas;
 • Visas programmā minētās ekskursijas;

 

EKSKURSIJAS PAR PAPILDU MAKSU:

 • Ekskursija uz Albāniju 85 EUR

 

PAPILDUS INFORMACIJA:

 • Par šo un citām piedāvājumiem, citiem ceļojuma datumiem utt., lūdzu, sūtiet mums pieprasījumu.
 • Jūsu vieta autobusā tiks rezervēta pēc avansa iemaksas 20% apmērā. Atlikusī summa jāapmaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma.;
 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru;
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei;

Rezervēt