KLASISKĀ ITĀLIJA

Vispārīga informācija

Ekskursiju programma

- 1. diena (svētdiena).
Rīga – Roma Izlīdošāna: plkst. 9:30. Ierašanās lidostā Romā. Izvietošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Apskates ekskursija Romā, krievu valodā runājoša gida pavadībā. Brīvais laiks. Pēc izvēles ekskursija "Nakts Roma" krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu). Nakts viesnīcā.

- 2. diena (pirmdiena).
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Vatikāna muzejiem ar Sv. Pētera bazilikas apmeklēšanu. Brīvais laiks. Vakariņas teātrī-restorānā (par papildus apmaksu). Nakts viesnīcā.

- 3. diena (otrdiena).
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc izvēles ekskursija uz Neapoli un Pompeju, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu). Nakts viesnīcā.

- 4. diena (trešdiena).
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Florenci - Renesanses galvaspilsētu. Ceļā pieturvieta Kjanti rajonā, vīnu un tipisku produktu degustācija. Pēc izvēles ekskursija uz Sjennu, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu). Transfērs uz Montekatini. Izvietošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

- 5. diena (ceturtdiena).
Brokastis viesnīcā. Pēc izvēles Pizas apmeklēšana, krievu valodā runājoša pārstāvja pavadībā (par papildus apmaksu). Pēc izvēles ekskursija uz Ufici galereju vai Pitti pili, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu). Nakts viesnīcā.

- 6. diena (piektdiena).
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Venēciju. Apskates ekskursija pilsētā, krievu valodā runājoša gida pavadībā. Brīvais laiks. Pēc izvēles Dodžu pils apmeklēšana (par papildus apmaksu) vai ekskursija pa lagūnu (par papildus apmaksu). Transfērs un izvietošanās viesnīcā Rimini vai Boloņas rajonā. Nakts viesnīcā.

- 7. diena (sestdiena).
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz San Marino un senās republikas apmeklēšana, kas izvietota slavenajā kalnā Rocca, krievu valodā runājoša gida pavadībā. Transfērs uz Romu. Nakts viesnīcā.

- 8. diena (svētdiena).
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Romas lidostu (par papildmaksu)

Ceļazīmes cena: € 360.00
Piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL: € 140.00

Ceļojuma cenā ir iekļauts: 
- braucieni ar komfortablu autobusu saskaņā ar programmu;
- krievu valodā runājošs pārstāvis ceļojuma laikā;
- licenzēti krievu valodā runājoši gidi;
- 2 stundu apskates ekskursija Venēcijā;
- 2 stundu apskates ekskursija Florencē;
- 3 stundu apskates ekskursija Romā;
- 3 stundu ekskursija Vatikānā;
- San Marino apmeklēšana;
- vīnu un tipisku produktu degustācija;
- ēdināšana saskaņā ar izvēlēto cenu: brokastis;
- izvietošanās viesnīcās 3*, saskaņā ar programmu.

Cenā nav iekļauts: 
- lidojums Rīga – Roma – Rīga (no € 200.00);
- apdrošināšanas polises;
- grupas transfēri lidosta-viesnīca-lidosta – 50 € vienā virzienā (no 1 līdz 3 pers.);
- personīgie izdevumi;
- papildus serviss viesnīcā;
- dzeramnauda;
- zemāk minētie papildus izdevumi un ieejas biļetes;
- uzturēšanās nodoklis Romā tiek apmaksāts viesnīcā (viesnīcās 2*,3* - 2 eiro, viesnīcās 4*,5* - 3 eiro diennaktī par cilvēku);
- uzturēšanās nodoklis Florencē tiek apmaksāts viesnīcā (viesnīcās 2* - 2 eiro, 3* - 3 eiro, viesnīcās 4* - 4 eiro, viesnīcās 5* - 5 eiro diennaktī par cilvēku).

8 dienas / 7 naktis, ierašanās katru svētdienu

Rezervēt