AUTOBUSU CEĻOJUMS UZ RIMINI

Vispārīga informācija

• Dzīvošana 3* viesnīcā pēc fortūnas sistēmas (viena vieta divvietīgā numuriņā) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 299 €

Bez ekskursijas paketes iegādes
no 448 €
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcās - 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm
 

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 159 €

Ekskursija Vīnē  
Ekskursijas brauciens uz Urbino  
Ekskursija Santarkandželo -Rimini  
Ekskursijas brauciens uz Venēciju  
 

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Ekskursija uz Sanmarino 15.00€
Ekskursija uz Romu un Vatikānu 50.00€
 

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas rīta pusē ≈ 03:30 - 04:30 (Informāciju par izbraukšanu lūgums skatīt mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts pa Lietuvas un Polijas teritoriju.

Pusdienas vienā no restorāniem Polijas teritorijā.

Apmešanās viesnīcā. Atpūta, nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vīni.Ekskursija Vīnē.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.
Brīvs laiks.
Nakts pārbrauciens uz Itāliju

3. DIENA

No rīta ierašanās Itālijas kūrortā.

Iekārtošanās Rimiņi viesnīcā 3 *

Brīvais laiks.Atpūta jūrā

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta jūrā, brīvais laiks. Ekskursiju pa Rimini un Santarkandželo.

Rimini – visatpazīstamākajā Romanjas reģiona pilsētā ir ne tikai pludmales un simtiem viesnīcu, bet arī vēsturikas nozīmes objekti - senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā Renesanses Katedrāle. Pat ne katrs vietējais iedzīvotājs zina, ka viņu mīļotajam tiltam Tibērijam 2014. gadā ir apritējuši 2000 gadi, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvoja un mācījās vistitulētākais XX gadsimta režisors Federiko Fellīni. Romanjas reģionu droši var saukt par viss viesmīlīgāko Itālijas apgabalu. Pirms diviem tūkstošiem gadu šeit piestāja kuģi ar svētceļniekiem no visas Eiropas. Mūsdienās šeit atpūšas miljoniem viesu no visas pasaules. Mēs ar prieku iepazīstināsim mūsu tūristus ar plaši zināmo un tajā pašā laikā tik nezināmo Rimini. Apmeklēsim ne tikai Fellīni, bet arī viņa drauga un līdzstrādnieka , labākā simtgades scenārista — Toņino Gauerra dzīves vietu .

Santarkandželo ir gleznaina pilsētiņa, kas centīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu identitāti. Bet mēs, pastaigājoties pa pilsētu, uzzinām, kā savā starpā ir saistītas noslēpumainās tufa alas , Romas pāvests, pogu muzejs un Sandžoveras vīns

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Sanmarīno (par papildus maksu: 15 €).

Pavisam netālu no Rimini atrodas unikāla vieta – Sanmarīno, kura ir visvecākā Eiropas Republika, tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Katru gadu šeit viesojas vairāk ka 500 000 viesu, lai nodegustētu slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējos veikaliņus , kuru precēm netiek aprēķināti nodokļi .Kā arī personīgi pārliecināties, kādēļ Sanmarīno tiek dēvēta par Eiropas balkonu . No pilsētas 700 m augstajām nogāzēm paveras elpu aizraujoši skati . Turklāt tieši šeit glabājas Svētā Marino – republikas dibinātāja pīšļi, un to godināt , ierodas kristiešu svētceļnieki no visas pasaules. To vidū ir bijuši gan Romas pāvesti gan Pareizticīgo priesteri.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Urbino

Urbino – pilsēta ar unikālām apskates vietām, kas ir saglabājusi viduslaiku garu.

Jūs nokļūsiet Renesanses pasaulē... Iespējams, ka tā nebija vienkārša sagadīšanās, ka tieši Urbino piedzima laikmeta slavenākie cilvēki: Rafaēls Santi, Donato Bromante, Vergīlijs Polidori u.c...

Viena no labākajām pasaulē Renesanses mākslas un skulptūru kolekcijām atrodas Montefeltro pilī – kādreiz ietekmīgās ģimenes īpašumā, kas valdīja pār Urbino. Rafaēla māja-muzejs katru gadu uzņem miljoniem tūristu. 16.gs. katedrāles un baznīcas apbur tūristus ar savu arhitektūru un rotājumiem. Sākot ar 1506. gadu, Urbino ir universitāte, kuras telpās studenti no visas pasaules apgūst pagātnes tradīcijas, veidojot mūsdienu zinātnes nākotni uz to pamata.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, 50 € + sabiedriskā transporta biļetes).Šajā dienā mūs sagaida ne tikai iepazīšanās ar Itālijas galvaspilsētu, bet arī viena no skaistākajām kalnu autostrādēm un brauciens caur visgarāko Itālijas tuneli zem visaugstākās Apenīnu kalnu daļas

Romā mūsu grupu dosies gājēju ekskursijā pa pilsētu, kuras laikā mēs iepazīsimies ar galvenajām apskates vietām. Līdz pilsētas centram mēs dosimies uz metro.

Ekskursiju sāksim ar Kolizeju , Jums būs iespēja to apbrīnot stāvot pie tā sienām. Talāk dosimies pa Romas imperatora ielu , pie Trevi strūklakas katram būs iespēja kaut ko ievēlēties. Nākamais apskates objekts Romas senākais templis – Panteons. Ejot pa līkumainajām Romas ieliņām, mēs nokļūsim pie lieliskās četru upju strūklakas Navona laukumā, un dodoties tālāk mēs nonāksim līdz Vatikāna galvenajai apskates objektam – Svētā Pētera katedrālei.

Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

9. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju brauciens uz Venēciju (par papildus samaksu : kuģītis - 15 €, iebraukšanas nodeva - 10 €).

Šis ir noslēdzošais etaps mūsu piesātinātajā ekskursiju programmā pa Itāliju.

Venēcija... otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Celta uz pāļiem, pilsēta it kā lido virs lagūnas . Arhitektūras šedevri ,kurus ir veidojušas vairākas paaudzes , šajā priekš celtniecības grūtajā apvidū , kopā ar kanāliem veido neatkārtojamu harmonisku ansambli.

Mēs dosimies pastaigā pa tik šaurām ieliņām, ka aizsniegt līdz pretējām sienām var atplešot rokas. Ik pa brīdim mēs noklūsim uz kāda no daudzajiem tiltiņiem pāri Venēcijas kanāliem . Pilsēta apbur ar pasakainām piļu fasādēm , kas ieskauj kanālus.Pa kanālu gludo ūdens virsmu slīdošajām gondolām un motorlaivām.Katru gadu neskaitāms skaits tūristu ierodas šeit ,lai apbrīnotu šo neatkārtojamo pilsētu. .

Brīvais laiks.

Atpakaļceļš uz Poliju . Nakts brauciens.

10. DIENA

Ierašanās Polijā, viesnīcā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās vēlu vakarā ≈ 23:00 - 23:59.

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Ja ceļojat viens - piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 160 €, (augustā - obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 180 €) 160.00€

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS

Tūrisma nodeva par uzturēšanos Itālijā - 2 €/no cilvēka diennaktī

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Sabiedriskā transporta biļets
Iebraukšanas nodeva Venēcijā – 10 € + 15 € kuģītis
Gaisa kondicionieris numurā 5-7 € /par diennakti

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena