AUSTRĀLIJA – SINGAPŪRA – JAUNZĒLANDE

Datumi
No Līdz Dienu skaits Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes
13.03.2024 26.03.2024 14 2599.00 2399.00 € 3078.00 2878.00 €
Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Frankfurte-Singapūra-Frankfurte-Rīga
Rokas bagāža līdz 8kg Rīga-Frankfurte-Singapūra-Frankfurte-Rīga
Bagāža: līdz 23 kg Rīga-Frankfurte-Singapūra-Frankfurte-Rīga
Lidojums Sidneja-Singapūra
Rokas bagāža līdz 7kg Sidneja-Singapūra
Bagāža: līdz 20 kg Sidneja-Singapūra
2 naktis Austrālijā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
2 naktis Singapūrā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
5 naktis Jaunzēlande 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 499 €

Ekskursija Singapūrā  
Ekskursija Melburnā (+ OBLIGĀTA PIEMAKSA par lidmašīnas biļeti)  
Ekskursija Oklendā (+ OBLIGĀTA PIEMAKSA par lidmašīnas biļeti)  
Ekskursijā: Hamiltonas dārzi un Vaitomo alas  
Ceļojums pie mīļajiem hobitiem  
Brauciens uz unikālo geizeru ieleju  
Brauciens uz mežu  
Brauciens uz Menliju  
Transporta apkalpošana  

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)

Vakara ekskursija Singapūrā 35.00€
 

IEBRAUKŠANAI AUSTRĀLIJĀ LATVIJAS REPUBLIKAS PILSOŅIEM NEPIECIEŠAMS NOFORMĒT ELEKTRONISKU ATĻAUJU, JEB E-VISA (IESNIEGŠANA IR BEZMAKSAS, ONLINE REŽIMĀ; NOFORMĒŠANAS LAIKS NO 2 LĪDZ 7 DIENĀM; INDIVIDUĀLOS GADĪJUMOS MIGRĀCIJAS NODAĻA VAR PIEPRASĪT PAPILDUS DOKUMENTUS).

LATVIJAS REPUBLIKAS NEPILSOŅIEM JĀNOFORMĒ VĪZU. NOFORMĒŠANAS LAIKS NO 2 LĪDZ 3 MĒNEŠIEM. CENA SĀKOT NO 220 € (PRECĪZU CENU VAR NOSKAIDROT REZERVĀCIJAS BRĪDI; NEPIECIEŠAMS SAVĀKT NOTEIKTU DOKUMENTU SARAKSTU).

Latvijas Republikas pilsoņiem, iebraucot Jaunzēlandē ar tūrisma mērķi līdz 3 mēnešiem, vīza nav nepieciešama
Pirms ceļojuma reģistrējoties NZeTA https://nzeta.immigration.govt.nz/

Latvijas Republikas nepilsoņiem vīza jāformē pirms brauciena.

 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga - Frankfurte - Singapūra

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā.

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Singapūrā

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku un etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu kā arī pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks

Vakarā transfērs uz lidostu.

4. DIENA

Lidojums uz Melburnu (papildu maksa par lidmašīnas biļeti no 150 €).

Melburna – Viktorijas štata galvaspilsēta un otrā lielākā Austrālijas pilsēta. Pateicoties zelta atradnes vietām, pilsēta ir attīstījusies ļoti strauji.

Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Melburnā

Autobusu-gājēju ekskursijas laikā iepazīsimies ar pilsētas vēsturi, redzēsim pāri palikušo koloniālu arhitektūru un mūsdienīgās ēkas. Gids pastāstīs par Melburnas attīstības posmiem, par ilggadējo sacensību ar Sidneju. Ekskursijas laikā redzēsim: parlamenta ēku, Valsts kasi, Karalisko Izstāžu centru, karalienes Viktorijas tirgu. Tad dosimies uz Nacionālo Dandenongas parku, kas atrodas 40 min. braucienā no Melburnas. Tropiskajā mežā redzēsim milzīgos eikaliptus. Šeit mežos mīt arī krāsainie papagaiļi, speciāli izveidotajā laukumā varēsim pabarot šos putnus.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Vakarā transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Oklendu (piemaksa par lidojumu Melburna – Oklenda-Sidneja lidojumu: 200 €).

Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana, atpūta.

6.DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Oklendā

Jaunzēlandes pirmā galvaspilsētas Oklendas administratīvās funkcijas 1864.gadā tika nodotas Velingtonai, tās ērtākas atrašanās vietas dēļ. Oklendas pilsēta ir lietus, nodzisušu vulkānu vieta un košu parku oāze (vairāk nekā 37 tūkstoši hektāru apzaļumotas teritorijas) un pastaigu taku labirints (vairāk nekā 500 kilometru). Šeit atrodas arī augstākais tornis Dienvidu puslodē.

Oklenda ir slavena ar saviem daudzajiem apskates objektiem un kļuvusi par vietu, kur norisinās prestiži pasākumi, piemēram, Amerikas kauss – pasaules nozīmes burāšanas regate. Vietējie iedzīvotāji ar lepnumu apgalvo, ka Oklenda pārspējusi visas pārējās Jaunzēlandes pilsētas elegancē. Pilsētai piemīt fanatstiska enerģija, un ikviens, kas to apmeklē, nokļūst pašā Jaunzēlandes salu subtropu centrā.

Oklenda ir pazīstama arī kā buru pilsēta. Neskatoties uz lielo vulkānu skaitu, šeit dzīvo vairāk nekā 1.3 miljoni cilvēku. Oklenda ir lielākā apdzīvotā polinēziešu pilsēta pasaulē. Šeit laivu skaits uz vienu iedzīvotāju pārspēj jebkuru citu pilsētu. Ikdienas lietavas parasti ilgi neievelkas, tomēr Oklendai, kuru no visām pusēm ieskauj ūdens, ir raksturīgs augsts mitruma līmenis.

Vietējie iedzīvotāji Oklendu bieži dēvē par mazo Sidneju un ļoti lepojas ar to. Tā ir satriecoša “zaļā” pilsēta ar elpu aizraujošu dzīves ritmu. Ieguldītie miljoni dolāru pilsētas attīstībā ir izveidojuši to par īstu Jaunzēlandes kultūras mantojuma pērli.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

7.DIENA

Brokastis.

Dodamies ekskursijā Hamiltonas dārzi un Vaitomo alas (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus)

Šodien pametīsim Oklendas pilsētas robežas un dosimies aizraujošā ceļojumā pa tās gleznaino apkārtni. Mūsu pirmā pietura būs Vaikato upes krastā, kur pastaigājamies pa tematiskajiem botāniskajiem dārziem, kuros ir savijušies austrumu un rietumu kultūras tendences. Mēs ieslīgsim šo dārzu noslēpumainajā pasaulē, kas tikai pirms pusgadsimta bija izgāztuves vieta, bet šodien tā ir saņēmuši neskaitāmus apbalvojumus. Iepazīsim šo dārzu unikālo koncepciju – pasaules vēsture caur dārza valodu.

Ar elpu aizraujošu Hamilton Gardens kolekcijas palīdzību dosimies dažādu civilizāciju izpētē, šeit jums būs iespēja aplūkot vēsturisko dārzu stilus no visiem pasaules nostūriem!

Vaimoto alas ir aizraujoša pazemes brīnumu pasaule, kas slavena ar savām unikālajām dabas formām, piemēram, stalaktītiem un stalagmītiem. Tā atrodas pašā Jaunzēlandes sirdī, un ir dzīva aizvēsturisko laiku un dabas daiļrades liecība. Mūsdienās ala ierindojas labāko tūrisma galamērķu Top 20.

Miljoniem gadu daba ir strādājusi, veidojot šo apbrīnojamo pazemes ainavu. No gliemežvākiem, zivju un gliemežu atliekām un koraļļiem izveidojās kaļķakmens slānis, kas sasniedza vairāk nekā 200 metru biezu kārtu. Pēc tam okeāns noskaloja mīksto materiālu slāni kārtu pēc kārtas veidot dīvainus pazemes dobumus, kas vēlāk kļuva pazīstami kā alas, grotas un tuneļi. Šodien šim sarežģītajam kompleksam jau ir aptuveni divi miljoni gadu.

Vaimoto alas kļuvušas pasaulslavenas, pateicoties savai unikālajai dabai. Tomēr, kas šīs alas padara patiesi unikālas, ir jāņtārpiņi, kas noslēpumaini izgaismo pazemes labirinta tumšos nostūrus. Šis fenomens, kas tumšās ejas pārvērš maģiskā ainā, atgādina piena ceļu skaidrā naktī vai fascinējošas ainas no filmas “Avatars”. It kā zvaigžņotās debesis būtu nolaidušās pašā Zemes sirdī. Daudzi pieredzējuši ceļotāji uzskata, ka Vaimoto ir “astotais pasaules brīnums”. Tā ir patiesi unikāla vieta, kas piesaistījusi pasaulslavenā TV kanāla uzmanību un iekļuvusi filmu sērijā “Planēta Zeme”.

Pēc Jūsu vēlēšanās piedāvājam atraktīvu laivu tūri pa alas pazemes upēm: (par papildus samaksu)

Vispirms mēs dosimies pa unikālām galerijām ar stalaktītiem un stalagmītiem uz alas katedrāles daļu, bet pēc tam ar laivu pa pazemes upi nonāksim grotā, lai baudītu fantastisku skatu – tūkstošu jāņtārpiņu mirgošanu.

Vakarā atgriešanās viesnīcā.

8.DIENA

Brokastis

Ceļojums pie mīļajiem hobitiem!

Pastaigu pa hobitu ciematu, ko ieskauj pastorālas Jaunzēlandes ainavas, aizraujošu stāstu pavadībā. Pat tie kuri nav pazīstami par Dž.R.R.Tolkīna daiļradi un neko nezina par leģendāro triloģiju, nepaliks vienaldzīgi. Mēs izbaudīsim brīnišķīgās ainavas ar omulīgajām mājiņām, kā arī mums būs iespēja apmeklēt kādu no tām, lai iepazītu šo dīvaino Viduszemes iemītnieku ikdienu. Mūsu tūres noslēgums omulīgā krodziņā “Zaļais pūķis” ar alus vai ingvera dzēriena kausu pie degoša kamīna skotu melodiju pavadībā solās būt neaizmirstams.

Pēcpusdienā mūsu ceļojums turpināsies Rotoruā pilsētā.

Šis rajons ir pazīstams ar saviem geizeriem, karstajiem avotiem un unikālajām dūņu vannām, ko daba radījusi vulkāniskās aktivitātes ietekmē. Ceļojot pa Rotoruā ģeotermālajām zonām Jūs nokļūsiet mistiskajā verdošu avotu un aizraujošu geizeru pasaulē, kuri ir kļuvuši par šīs valdzinošās pilsētas simbolu. Pilsētas vēsture vedīs mūs cauri gadsimtiem, kad pirmie maori atklāja karsto avotu un ārstniecisko dūņu labvēlīgās īpašības. Rotorua pilsēta atrodas sena vulkāna iekšienē, kuru daļēji appludinājis ezers, tās apmeklejums sniegs mums unikālu skatījumu uz dabas brīnumu un tradīciju apvienojumu.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

9.DIENA

Brokastis.

Brauciens uz unikālo geizeru ieleju!

Geizeru ieleja, kas atrodas Rotoruā reģionā, ir vieta, kur zemes spēks izpaužas fantastiskos geizeros, verdošos avotos un apbrīnojamā dabas skaistumā. Katrs geizers ir kā unikāla simfonija, kur verdošs ūdens, tvaiks un noslēpumainas skaņas rada neticami iespaidīgu izrādi. Viens no geizeriem, atkarībā no “noskaņojuma” sasniedz līdz 30 metru augstumu,un ir augstākais dienvidu puslodē. Ceļotāji var baudīt ne tikai geizeru krāšņumu, bet arī milzīgo apkārtējās dabas daudzveidību. Termālie avoti, daudzkrāsainie ezeri un unikālā augi rada fantastisku pasauli.

Bet tas vēl nav viss. Apmeklēsim arī maoru - Jaunzēlandes pamatiedzīvotāju amatniecības darbnīcas, kur viņi demonstrēs savu tradicionālo mākslu un pastāstīs par savu kultūru Marajas centrā. Pēc tam mēs dosimies uz rezervātu, kur varēsim aplūkot neskaitāmus kivi putnus - valsts simbolu. (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Kivi, ir unikāls Jaunzēlandes iemītnieks, tas dzīvo tikai šajā valstī. Ir zināmas tikai 5 kivi sugas, piemēram, brūnais kivi ir sastopams tikai Jaunzēlandes ziemeļu daļā. Šiem putniem, kas pārsvarā piekopj nakts dzīvesveidu, ir raksturīgi mazi spārni un astes trūkums.

Kivi putniem ir ļoti vāja redze, bet toties ir teicami attīstīta oža. Šie putni ir ilgdzīvotāji, mēs uzzinām daudz interesantu faktus par viņu uzvedību un dzīvesveidu, kā arī kāpēc paši Jaunzēlandes iedzīvotāji tos sevi ar lepnumu sauc par “kivi”.

Atgriešanās viesnīcā.

10.DIENA

Brokastis.

Brauciens uz mežu!

Laipni lūgti Jaunzēlandes meža maģiskajā pasaulē, kur pastaiga kļūst par īstu piedzīvojumu starp milzīgajām sekvojām un kokveida papardēm.

Sekvojas mežs - šo unikālo mežu caurvij diženuma atmosfēra, to varenie zari paceļas pret debesīm aizsargājot visus , kas vēlas šeit noslēpties. Milzu koki kļūst par ceļvežiem dabas vēsturē, tie ir daudzu laikmetu liecinieki un glabā neskaitāmus noslēpumus . Pa īpaši ierīkotām takām sekvojas vainagos var uzkāpt līdz stumbra vidum (papildu samaksa uz vietas). Šis aizraujošais ceļojums pa meža virsotni ļauj izbaudīt satriecošas skatus un izjust šo seno koku varenību .

Viens no skaistakajiem Jaunzēlandes simboliem ir sudrabainā paparde. Tā smalkās lapas kā dārgas mežģīnes piešķir mežam īpašu mistisku gaisotni. Pastaiga starp šiem senajiem augiem sniedz neaizmirstamus iespaidus it kā pārceļot aizvēsturisko laiku atmosfērā.

Nebrīnieties, ja jūs pēkšņi skar vēja pūsma vai dzirdat jokus par dinozauriem no gida. Tā ir daļa no aizraujošas ceļojuma nosklaņojuma, kas rada jautru un atmiņā paliekošu ceļojumu.

Ienirstiet Jaunzēlandes meža pasaulē, kur vēsture, daba un burvība savijas, radot neatkārtojamu piedzīvojumu ikvienam ceļotājam.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Sidneju.

11. DIENA

SIDNEJAS ZELTAINĀ PLUDMALE

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Autobusu brauciens uz Menliju.

Kūrortā vienmēr mīt svētku atmosfēra, šeit notiek dažādi tematiskie festivāli, pulcējas sērfingisti un tūristi no visām pasaules malām.

Pastaiga pa promenādi, kur aug augsti koki. Uzzināsiet interesantus faktus par Menlijas pludmali. Tā ir viena no lielākajām pludmalēm visā Austrālijā. Tad Jūs apmeklēsiet vislielāko tirgu Dienvidu puslodē. Tas tika atvērts 1945. gadā, un tirgus atgādina gadatirgu ar milzīgu preču klāstu.

Brīvs laiks, iespēja nopeldēties Menlijas pludmalē.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Sidneja - Singapūra

12. DIENA

Transfērs uz viesnīcu.Iekārtošanās, atpūta.

Brīva diena

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara ekskursiju Singapūrā (papildu maksa 35 €).

Vakarā transfērs uz lidostu.

Lidojums Singapūra - Frankfurte - Rīga

14. DIENA

Ierašanās Rīgā.

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Оbligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 530.00€
Lidmašīnas biļeti Singapūra - Melburna no 150.00€
Lidmašīnas biļeti Melburna - Oklenda - Sidneja no 200.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA

Fiksētas vietas autobusā (15€)

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu -0,5 SGD dienā par cilvēku

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena