TURCIJA. PAMUKKALE, EFES, IZMIRA

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 599 €


Bez ekskursijas paketes iegādes
no 778 €

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Stambula-Rīga
6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža līdz 23 kg
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodokļi

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 199 €

Ekskursija pa Bursas pilsētu  
Ekskursija pa Sardas pilsētu  
Ekskursija pa Pamukkale  
Ekskursija pa Efesas pilsētu  
Ekskursija pa Izmiru  
Transporta apkalpošana
 

Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma
 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Stambula

Izmitināšana tranzīta viesnīcā

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Mūsu aizraujošā tūre Turcijā būs piepildīta ar neaizmirstamiem iespaidiem. Jūs iepazīsiet šīs valsts īpatnējo kultūru un bagāto vēsturi. Pēc  brokastīm un numuru atbrīvošanas mēs dosimies uz Bursas pilsētu - kādreizējo Osmaņu impērijas galvaspilsētu.

Mūsu pirmā pietura ir Ulu Camii mošeja, šī grandiozā un pasakaini skaistā ēka ir lielākā mošeja Bursā un arhitektūras piemineklis ar agrīnās osmaņu arhitektūras elementiem.

Turpinot mūsu pastaigu, mēs dosimies uz slaveno zīda tirgu, kur  ieslīgsim tirdzniecības un kaulēšanās atmosfērā.

Ne mazāk aizraujoša vieta ir Osmaņu impērijas dibinātāja - Osmaņa Gazi kapenes. Šī vieta ir nozīmīga daudziem Turcijas vēstures un kultūras cienītājiem.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Zaļo mošeju, kas ir daļa no reliģiskā kompleksa, kurā ietilpst  musulmaņu skola un Sultāna Mēhmeda Celebi atdusas vieta. Majestātiskā mošejas arhitektūra, rotāta ar tirkīza zaļo marmoru, rada dievbijīga miera un sajūsmas atmosfēru.

Pēc vēlēšanās jums būs iespēja ieturēt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) – nogaršot vietējās virtuves ēdienus.

Nakts tranzīta viesnīcā

3. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Jūs gaida aizraujoša brauciens uz skaisto Kušadasi pilsētu. Šis mājīgais kūrorts atrodas Egejas jūras piekrastē un ir slavens ar savām smilšu pludmalēm un kristāldzidru ūdeni.

Pa ceļam mēs apstāsimies paviesoties senajā Sardas pilsētiņā, kuru savos darbos minējuši antīkie vēsturnieki Herods un Strabons. Kādreiz Sardas pilsēta bija senās un varenās Līdijas valsts galvaspilsēta, bet mūslaikos tā ir kļuvusi par senās vēstures un kultūras liecinieku. Pēc vēlēšanās jums būs iespēja ieturēt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) – nogaršot vietējās virtuves ēdienus.

Nakts tranzīta viesnīcā

4. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Mūsu tūres ceturtajā dienā pēc agrām brokastīm un numuru atbrīvošanas, dosimies uz apbrīnojamu vietu – Pamukkale, kas tulkojot no turku valodas nozīmē “kokvilnas pils”. Pamukkale ir plaši pazīstama ar savām terašu vannām, kuras ir izveidojušās pateicoties avotu ūdeņiem ar augstu kalcija saturu. Šī piena baltā, kalcija stalaktītu kaskāde rada neatkārtojamu un iespaidīgu ainavu, kas apbur ar savu skaistumu.

Pamukkale ekskursijas programmas ietvaros apmeklēsim antīko pilsētu Hērapoli teātri. 

Tiem, kuri interesējas par vietējām kultūras tradīcijām, mums ir papildus opcija - vīna degustācija PAMUKKALE ŞARAPLARI. Degustācijas laikā jūs varēsiet iepazīties ar vietējām vīna ražošanas tradīcijām un nogaršot šī reģiona vīna šķirnes (par papildu maksu).

Nakts tranzīta viesnīcā

5. DIENA

Brokastis.

Šodien mēs dosimies uz antīko Efesas pilsētu, kas tiek uzskatīta par vienu no slavenākajiem Turcijas apskates objektiem un ir UNESCO Pasaules mantojuma objekts. Efesa pārsteidz ar savu bagāto kultūras mantojumu, šeit ir savijušās sengrieķu, romiešu, bizantiešu kultūras, arhitektūra un vēsture.

Viens no Efesas populārākajiem apskates objektiem ir Jaunavas Marijas nams. Tā ir neliela ēka ar pagrabu, datēta ar m.e.1.gs. , un balstoties uz populāro šajā reģionā leģendu , kā arī uz vācu mūķenes Annas Katrīnas Emmerinas liecībām, tiek uzskatīts, ka šeit  ir dzīvojusi Jaunava Marija, Jēzus Kristus māte. Lai gan mūķene nekad nebija apmeklējusi Efesu, vienā no savām vīzijām tā bija redzējusi Vissvēto Dievmāti, kura tai bija izstāstījusi un sīki aprakstījusi vietu, kur tā esot dzīvojusi  līdz aiziešanai aizsaulē.

Vēl viens nozīmīgs Efesas apskates objekts ir Svētā Jāņa Dievmātes bazilika.Tā ir celta imperatora Justiniāna  un viņa sievas Feodoras valdīšanas laikā, un tiek uzskatīts, ka šajā  bazilikā atrodas Jāņa apustuļa atdusas vieta.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

6. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc numuru atbrīvošanas mēs dosimies uz Egejas jūras piekrasti - lielpilsētu Izmiru. Ilgu laiku šī pilsēta tika dēvēta par Smirnu, tā ir viena no Turcijas senākajām pilsētām. Šeit jūs varēsiet izbaudīt bāgoto vēsturi  un pilsētas pasakaino atmosfēru.

Nakts tranzīta viesnīcā.

7.DIENA

Numuru atbrīvošana

Transfērs uz lidostu
Lidojums Stambula - Rīga
 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 230.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā


● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena