BATUMI. EKSKURSIJAS + ATPŪTA PIE JŪRAS

Vispārīga informācija

• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 

Iegādājoties ekskursiju paketi
no 539 €

Bez ekskursijas paketes iegādes
no 678 €
 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Batumi-Rīga
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
Dzīvošana Batumi - 8 naktis 3*viesnīcā
Nododamā bagāža, kas nav smagāka par 23 kg
Pasažieru nodevas
7 brokastis
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
 

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 129 €

Ekskursiju brauciens uz Batumi un kanjoniem  
Ekskursijas brauciens uz Adžāriju  
Transporta apkalpošana
 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga - Batumi (~23:20-04:20)

2. DIENA

Transfers uz Batumi

Izmitināšana viesnīcā

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

3. DIENA

Brokastis.

Ekskursiju brauciens uz Batumi un kanjoniem (ieejas biļete Martvilas kanjonā 17,25 larijas, izbrauciens ar laivu 15 larijas, kanjons Okace 17,25 lari). Batumi dosimies apmēram 1,5 stundas ilgā gājēju ekskursijā, kuras laikā mums būs iespēja iepazīt šo Melnās jūras piekrastes skaisto pilsētu - ostu. Mūsdienās Batumi ir ne tikai Adžārijas galvaspilsēta, tā ir kļuvusi par Gruzijas tūrisma centru.

Ekskursijas turpinājumā dosimies braucienā uz Martivilas kanjonu, kur izbaudīsim neskartās dabas mežonīgo krāšņumu, gleznainos ūdenskritumus un pasakainās ainavas. Dosimies izbraukumā arī ar laivu pa Abašas kalnu upi, lai aplūkotu kanjona viss noslēpumainākos nostūrus ( brauciens iespējams, ja ļauj laika apstākļi).

Nākamais mūsu pieturas punkts - kanjons Okace. Šeit mēs dosimies aizraujošā pārgājienā pa gaisa tiltu, kurš pietiprināts pie klintīm ar trosēm 140 metru augstumā virs aizas. Pārgājienā mēs izbaudīsim apkārtējās dabas skaistumu, uzkāpjot panorāmas laukumā mazliet atpūtīsimies apbrīnojot satriecošo ainavu.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz kalnaino Adžāriju. Slavenā ūdenskrituma Mahunceti apmeklējums, kā arī apmeklēsim arkveidīgo carienes Tamāras tiltu. Tālāk mūsu ceļš ved uz vecāko cietoksni Gruzijā – Gonio cietoksni (ieejas biļete ~2$). Tālāk ir Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļetes ~5$).

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Izbrauciens ar kuģi.

6. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

7. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

8. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

9. DIENA

Numuriņu atbrīvošana agri no rīta.

Transfērs uz lidostu (~03:00). Lidojums Batumi - Rīga (~05:30-08:50)

 

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā 180.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 80.00€

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)

● Tūrisma pakalpojuma piemērotība personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām:
Tūrisma pakalpojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

● Apmaksas kartība:
Piesakoties uz ceļojumu, klients iemaksā tūroperatoram avansa maksājumu 30% (trīsdesmit procenti) apmērā no ceļojuma kopējās summas.
Ceļojuma samaksu pilnā apmērā klients un klienta ceļabiedri veic ne vēlāk kā 45 (četrdesmit piecas) dienas pirms ceļojuma sākuma.

● Tūrisma pakalpojuma nodrošināšanas nosacījumi:
Tūrisma pakalpojums notiks tikai tad, ja tam būs pieteikusies grupa ne mazāk kā 20 cilvēku sastāvā.

Gadījumā, ja ceļojums nav garantēts un minētais minimālais grupas sastāvs netiek sasniegts, tūroperators ir tiesīgs izbeigt šo līgumu:
- 20 (divdesmit) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst vairāk nekā 6 (sešas) dienas;
- 7 (septiņas) dienas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst no 2 (divām) līdz 6 (sešām) dienām;
- 48 (četrdesmit astoņas) stundas pirms ceļojuma sākuma, ja tas ilgst mazāk nekā 2 (divas) dienas.

Atkāpšana no līguma:
● Gadījumā, ja klients vienpusēji atkāpjas no līguma, tūroperatoram neatkarīgi no atteikšanās iemesla, ir tiesības ieturēt līgumsodu 10% (desmit procenti) no kopējas pasūtījuma cenas, kā arī sekojošus maksājumus:
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 45 — 30 dienas — klients zaudē 25 % (divdesmit pieci procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas 29 — 20 dienas — klients zaudē 50 % (piecdesmit procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 19 dienām — klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;
- Eksotiskajiem ceļojumiem (piem. Japāna, Austrālija, Malaizija, Taizeme, Indonēzija, Ķīna, Brazīlija, Indija, Dienvidkoreja, Filipīnas, Singapūra, un tml.): ja līdz brauciena sākumam atlikušas mazāk par 45 dienām - klients zaudē 100 % (simts procenti) no Kopējas pasūtījuma cenas;

Gadījumos, kad ir nepieciešama 100% summas priekšapmaksa par pakalpojumu (tūrisma aģentūra informē klientu kad viņš piesakās uz ceļojumu) — klients, vienpusējas atkāpšanās no līguma gadījumā, zaudē 100 % (simts procenti) no pakalpojuma summas;

Gadījumā, ja klients atsakās no ceļojuma, un tūroperators veicis kādas iemaksas par Klientu (piemēram, apmaksājot aviobiļetes, veicot viesnīcas rezervāciju, apmaksājot avansu pārvadātājam) un nav iespējams šo faktisko izdevumu summu atgriezt, tad šī summa tiek ieturēta no klienta veikta avansa maksājuma, pilnā apjomā.

Tūroperators ir tiesīgs atsevišķos gadījumos noteikt atšķirīgu atteikšanas no ceļojuma un ceļojuma atcelšanas kārtību un termiņus, par to informējot klientu pirms šī Līguma noslēgšanas.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 29247110 (+371) 26617848 info@mari.lv 09:00 - 18:00 (P.-Pt.), brīvdienas: sestdiena, svētdiena