BAVĀRIJAS KRĀŠŅĀS PILIS, ALPU KALNI UN SWAROVSKI KRISTĀLI! CEĻOJUMS AR AUTOBUSU, BAVĀRIJA

Vispārīga informācija

«BAVĀRIJAS KRĀŠŅĀS PILIS, ALPU KALNI UN SWAROVSKI KRISTĀLI»

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BERLĪNE – NOIŠVANŠTEINA  – LINDERHOFA - MINHENE OBERAMMERGAU – SVAROVSKA KRISTĀLU MUZEJS – NIRNBERGA

1. DIENA

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā vietējā gida pavadībā (15 EUR): Berlīnes centrālais laukums - Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Brīvs laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Bavārijas galvaspilsētu – Minheni.  Nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

3. DIENA

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju “Bavārijas pilis un Alpu kalni” (20 EUR). Dodamies uz tūristu apmeklētāko Karaļa Ludviga II pili – Noišvanšteinas pili, kas ir Bavārijas vizītkarte. Esot Bavārijā un neapmeklēt pili nav iespējams! Pils celta kā milzu skatuve, kur atdzīvojas vācu mitoloģijas pasaule, kas iemūžināta Riharda Vāgnera mūzikā. Īpašu uzmanību pelnījusi Dziesmu zāle, Ludviga II guļamistaba un ar mozaīkas grīdu noklātā bizantiešu Troņa zāle, kuras griestos, kā milzīgs kronis, šūpojas dārgakmeņu lustra. Izsmalcinātā Lindenhofas pils, kas atrodas skaistā ielejā, parkā ar simtiem aleju un apzeltītu skulptūru. Pils komplekss sevī ietver lielu daudzumu krāšņu ēku, kas celtas dažādos stilos, jau no pirmā acu uzmetiena apbur ar savu greznību, izsmalcinātību un sīkāko detaļu precizitāti. Pārbrauciens uz Minheni. Trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izaras upes krastos. Pilsētas atmosfēra un lauku šarms, alpu raksturs, Oktoberfest un mākslas šedevri, alus dārzi, opera un balets – tas viss padara Minheni pievilcīgu ceļotājiem no visas pasaules! Minhenes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15 EUR). Ekskursijas laikā redzēsim Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu- tas ir Minhenes centrs. Šeit valda pasaules pilsētas atmosfēra, dzīve kūsā un gandrīz katra celtne ir arhitektūras piemineklis. Laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās un nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

4. DIENA

Brokastis. Brīva diena vai piedāvājam izbraukuma ekskursiju “Greznā Bavārija ar kristāla mirdzumu!” (30 EUR). Amatnieku ciema Oberammergau apmeklējums. Ciems labi zināma pateicoties gleznojumiem uz māju ģipša fasādēm, kuros attēloti Bībeles sižeti un Svēto portreti. Nekur citur nav tādas fresku daudzveidības un bagātības, kas apkopotas vienā vietā! Ciematiņš ir slavens pasaulē pateicoties arī rokdarbiem: kokgrebumi, gleznojumi uz stikla, juveliera un keramikas izstrādājumi. Jums būs iespēja doties pastaigā pa pasakaini skaisto ciematiņu, iegādāties suvenīrus un dāvanas saviem tuvajiem. Braucam pāri kalniem. Pietura fotopauzei. Swarovski muzeja apmeklējums. Tas ir viens no skatāmākajiem muzejiem pasaulē, kas pievilina daudzos apmeklētājus ar neskaitāmiem kristāliem, kas mirdz gaismas staros, un šī gaismas spēle aizrauj elpu. „Kristālpasaule” – tā sauc muzeju, atrodas iekš alas, un ārpusē to rotā parks ar skaistām ainavām, savukārt pie ieejas muzejā ir milža galva, tā acis veidotas no kristāliem savukārt tam mutē ir milzu strūklaka. Brīvs laiks iepirkties. Atgriešanās un nakts viesnīcā Minhenes apkaimē.

5. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Nirnbergu – otro lielāko pilsētu Bavārijā. Apskates ekskursija pa Nirnbergu vietējā gida pavadībā (15 EUR). Pilsēta tiek uzskatīta par vienu no  visvāciskākajām no visām Vācijas pilsētām. Tā ir greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku un rotaļlietu pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks pilsētā, kuru iesakām pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, vai omulīgos restorānos, kuros varēsiet nobaudīt vācu slaveno alu un baltos Bavārijas cīsiņus - Bratwurst. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6. DIENA 

Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)