Aufsterern festivāls Grācā (Štīrijā, Austrijā)!

Vispārīga informācija

1. diena

Rīga – Lietuva – Polija

Mūsu autobusa ceļojums sāksies Rīgā! Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena

Vīne – Badene – Romertherme

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Vīni. Nebanālā Vīne – Vīnes pagalmu leģendas. Šaurās ieliņas, mājīgie pagalmi ar savu vēsturi, soliņi un laternas, bruņinieku rezidences paša Vīnes centrā, slepenās kāpnes, kas ved pie sakrālajiem pilsētas noslēpumiem. Vai tad tas nav īstais iemesls, kādēļ apmeklēt Vīni un izjustu patieso pilsētas garu? Vēlaties atklāt Austrijas galvaspilsētas noslēpumus? Ar gidu noiesim no trokšņainajiem tūristu maršrutiem un dosimies tur, kur pirms simts gadiem staigāja Gustavs Klimts un Stefans Cveigs, karietē brauca imperatore Sisī, kur mājīgajās Austrijas kafejnīcās viesojās Antons Čehovs un Nikolajs Gogolis. Dodieties pastaigā tur, kur Mocarts rakstīja savas mūžīgas operas, bet Teitoņu ordeņa bruņinieki kopš 12.gadsimta līdz mūsu dienām nes karogu: «Palīdzēt! Sargāt! Dziedināt!» Vīnes pagalmi – īstenās noslēpumu glabātuves. Tajos nav «jauninājumu», restauratori šeit nav cieņā.  Šī ekskursija piedāvā unikālu iespēju doties citā dimensijā, kur it kā apstājies laiks. Šeit tiek glabāta pilsētas patiesā vēsture un sitās skaistās Vīnes sirds.

3. diena

Grāca – festivāls

Brokastis viesnīcā. Šodien mēs būsim liecinieki Aufsteirern. Šis ir viens no populārākajiem festivāliem, kura laikā jūs varēsiet tuvāk iepazīt vietējo kultūru. Šis ir tradicionālās austriešu virtuves, mūzikas, deju un mākslas laiks. Gadatirgus apmeklējums, ar iespēju iegādāties neparastus un oriģinālus nieciņus un suvenīrus mājās palikušajiem. Arī  bērniem ir sagatavota īpaša un interesanta aktivitāšu programma. Svētkus apmeklē vairāk nekā 100 000 interesentu. Tā norises vietas Štīrijas galvaspilsētā ir dažādas – Hauptplatz, Karmeliterplatz un Landhaushof.

Nakšņošana viesnīcā.

4. diena

Polija – Lietuva – Rīga

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Svarīga Informacija

Ceļojuma cena:

€ 236.00 (1 vieta autobusā)

€ 336.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība:

– Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

– Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

– Visas izbraukuma ekskursijas;

– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

– Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

– Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izmaksas:

– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

– Romherterme – 14,60/16,60€

SVARĪGI !!!– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.

– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem

.– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)