Zemgales muižas Ziemassvētku skanējumā! Lielplatones muiža - Blankenfeldes muiža!

Vispārīga informācija

Zemgales muižas Ziemassvētku skanējumā!
19.12
25 Eur
Izbraukšana no Daugavpils.
- Lielplatones muiža
19. gs. muiža piederējusi baronu Hānu dzimtai. Kungu māja celta no 1845. līdz 1860. gadam. Sākotnējo ēkas projektu izstrādājis Kurzemes guberņas arhitekts E. J. A. Štrauss, bet no 1859. līdz 1860. gadā nezināms arhitekts to paplašinājis. Kompleksā ietilpst 20 ha liels parks, kalpu māja, vešūzis, kapela, dīķis, Hānu dzimtas kapi un citi ievērības cienīgi objekti. Ar muižu saistās dažādas leģendas un nostāsti.
Veļas māja "Vešūzis"! 2018. gadā atjaunots vešūzis – autentiska 18./19. gs. veļas māja, kurā pieejama seno veļas mazgāšanas tradīciju izziņas programma. Vešūzim ir trīs stāvi, katrs no tiem ir iekārtots atbilstoši to vēsturiskajām funkcijām: pirmajā stāvā ikvienam iespēja iepazīt seno veļas mazgāšanas un gludināšanas procesu, otrajā stāvā ierīkota veļas žāvētava, savukārt trešajā stāvā vešerienes istabiņa. Vešūzis ir Lielplatones muižas kompleksa oriģināla un autentiska sastāvdaļa
- Zvanu muzejs
Mēs apskatīsim unikālu zvaniņu kolekciju ap 1000 eksemplāriem, kas savākti 40 gadu laikā!
- Piparmētru namiņa apmeklējums
Būs iespēja iepazīties ar vairāk kā 20 šķirņu mētrām. Nobaudīt dažādu mētru tēju, uzzināt par mājražošanas procesā iegūtajiem piparmētru pārstrādes produktiem – piparmētru sīrupu, pulveri, sejas toniku un citiem produktiem. Garšosim piparmētru tēju, piparmētru šokolādi, piparmētru ievārījumu — veselības un laba noskaņojuma eleksīrs!
- Blankenfeldes muižas apmeklējums
Blankenfeldes muiža atrodās Jelgavas novadā, Vilces pagastā, vien pāris minūšu attālumā no Lietuvas robežas. Plašo Zemgales līdzenumu ieskautā muiža ir lieliska vieta, kur baudīt rāmu lauku mieru un dabas šarmu, apskatot muižas kompleksa ēkas- vārtu māju un kungu māju un plašo muižas parku ar dīķiem, klausoties vēstures likloču stāstus.
- Skaistkalnes katoļu baznīca
Jezuītu ordeņa celtā Skaistkalnes Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas Romas katoļu baznīca ir izcilāks agrā baroka stila arhitektūras piemineklis. Vēl 18. gs. sākumā baznīca bija lielākais un greznākais katoļu dievnams Latvijā.
Pirmā no koka celtā baznīca Skaistkalnē uzbūvēta 1658. g. Tās rašanos saista ar leģendu par toreizējā Skaistkalnes muižas īpašnieka Johana fon Berga-Karmela redzes zaudēšanu un brīnumaino atkalatgūšanu, kam par godu viņš apsolījies par saviem līdzekļiem uzbūvēt dievnamu.

Cenā ir iekļauts:
 

  • Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
  • Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
  • Ekskursija pa Skaistkalnes katoļu baznīcu
  • Labs garastāvoklis

Papildizmaksas: apmaksā ofisā! Ieejas biļešu cena var izmainīties!
 
  • Ieejas biļetes kopā ar ģidu Lielplatones muižā – 3,00/2,00 Eur
  • Ieejas biļetes kopā ar ģidu Blakenfeldes muižā – 3,00/2,00 Eur
  • Degustācijas piparmētru namiņā – 4,00 Eur
  • Skaistkalnes baznīca – ziedojums- 1,00 Eur
  •  
Rezervēšanas standartnoteikumi:
§ Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
§ Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
§ Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
· LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
· Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
· Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
· Ekskursijas notiek krievu valodā
· Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
· Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
· Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
· Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
· Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
· Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.
 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)