Zelta rudens Siguldā!

Vispārīga informācija

„Zelta rudens Siguldā”
Sigulda – Turaida

18.10
27/25 Eur

Izbraukšana no Daugavpils 7.00

Ierašanās Siguldā.
Siguldaviena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Katrai Latvijas pilsētai ir savs populārākais apmeklējuma gadalaiks. Siguldai viennozīmīgi tas ir rudens, kad koku lapas sāk dzeltēt, Gaujas ieleja sāk pārveidoties. Kur vēl var apskatīt visu paleti dzeltenzaļās krāsas, sākot ar salātzaļu beidzot ar sārtajām kļavu lapām?  Ja vēl noveiksies ar laikapstākļiem un izvēlēties dienu, kad saules stari atspīd Gaujas ūdeņos, apgaiso ieleju, tad atmiņas par braucienu paliek uz ilgu laiku. Siguldā, gleznainās Gaujas krastā atrodas muzejs-rezervāts Turaida, kur tūkstots gadus atpakaļ dzīvoja lībiešu tauta. Jūs uzkāpsiet pils tornī, dzirdēsiet lielisko leģendu par Turaidas Rozi, ieiesiet pašā lielākajā Latvijas alā- Gutmaņa alā. Pastaiga pa Dainu dārzu.  Šeit ir apskatāmas 25 Induļa Rankas skulptūras. Saimnieciskā un vadības sistēma Turaidas muižā veidojās 16.gs. 

Vecajā Turaidas pils klēti, atrodas salons- vietēja ražotāju suvenīru izstāde. Jums būs iespēja apskatīt un arī nopirkt: vilnas, lina, koka, ādas, keramikas, kā arī saulainā Baltijas akmens eksponātu- dzintaru. Ekskluzīvā dzintara kolekcija, kas izlikta uz pārdošanu Turaidā ir viena no lielākajā Latvijā.

Mīlestības, parku, vēstures un skaistu legendu pilsēta, tāda viņa ir- Sigulda.   Pilsēta neveidojas dažu gadu laikā, tā formējas gadsimtiem. Jūs uzzināsiet, ka Siguldu kopš seniem laikiem sauc par „ Latvijas Šveici” un , protams, dzirdēsiet daudz legendu saistītu ar šīs vietas vēsturi.

Siguldas saldējums.
Saldējums, kas gatavots no dabīgām izejvielām, akcentējot latvisko garšu - zemenes, upenes, rabarberi, smiltsērkšķi, ķirši, rupjmaize, iesals, un vēl un vēl.
Siguldas saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīves veidu. Mēs gatavojam saldējumu, kura pamatā ir rūpīgi izstrādātas, pārbaudītas receptes, kas sastāv no īpaši izmeklētām, dabīgām izejvielām. Katrs saldējums ir roku darbs, kas spēs iepriecināt gan vismazāko kārumnieku, gan liks kavēties nostalģiskās atmiņās pieaugušajiem. 
Rotu darbnīca
“Baltu rotas”ir ģimenes uzņēmums, kura piedāvājumā ir seno baltu tautu rotu bagātības, kas nebeidz pārsteigt ar savu formu, rakstiem un stāstu. Šis unikālais vēstījums tiek stāstīts tālāk, veidojot gan precīzas seno rotu kopijas, gan ietverot senās zīmes un simbolus moderna dizaina rotās. Būs iespēja izveidot savu unikālu rotājumu. 

 

 • Turaida – 6.00 Eur pieaugušie /4.30 Eur pensionāri. / 1.15 Eur skolēni
 • Siguldas pils – 2.00 Eur/1.00 Eur (skolēni, pensionāri)
 • Rotu darbnīca – 1.50 Eur

Ieejas biļešu cena var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)