Vidzemes pērles! Porcelāns - Rankas muiža - Cēsis - Gaismas parks Ieriķu dzirnavās!

Vispārīga informācija

Vidzemes pērles!
Porcelāns - Rankas muiža – Cēsis - Gaismas parks Ieriķu dzirnavās

28.11.
25 Eur


- Izbraucam no Daugavpils

- Ekskursija uz Piebalgas porcelāna fabriku, kur uzzināsim par vēsturi un ražošanas noslēpumiem.
Mākslinieka Jāņa Roņa izlolotā Piebalgas Porcelāna Fabrika ir vienīgā porcelāna ražotne Latvijā. 2007.gadā aizsākas porcelāna ražošana Piebalgā, un nu „baltais zelts” kļūst par vienu no Piebalgas simboliem. Nelielā ražotne bijušajā Vecpiebalgas pienotavas ēkā attīstījusies par veiksmīgu uzņēmumu ar zīmolu Piebalgas Porcelāna Fabrika, kas ar neparastiem un oriģināliem mākslas priekšmetiem ieinteresējusi gan Latvijas, gan ārzemju tirgus. Rūpīgs roku darbs rada smalkus traukus, suvenīrus un īpašas dāvanas. Uzzināsim trauslā porcelāna tapšanas noslēpumu un izmēģināsim porcelāna apgleznošanu, kā arī iegādāsimies suvenīrus.

- Rankas muiža.
Rankas muižas teritorijā atrodas 12 ha plašs parks ar skulptūrām un 3 dīķi (Romantiskais, Ainavu un Panorāmas dīķis), kurus visas vasaras garumā izdaiļo ūdensrozes. Īpaša uzmanība pievērsta ēku rekonstrukcijai. Uz doto brīdi ir atjaunotas trīs Rankas muižas saimniecības ēkas - klēts, stallis un Jaunā pils. Klēts tapusi par bibliotēku ar 5500 grāmatām un 2 klavierēm, kuru var izmantot arī kā viesību vai koncertu zāli, galeriju ar gleznām un antīkajām mēbelēm, kā arī antīko priekšmetu un Mercedes Benz automašīnu izstādi. Stallis tapis par greznu balto zāli, kuru var izmantot koncertiem un kāzu viesībām. Jaunajā pilī ir iesvētīta Lurdas Dievmātes un Sv. Bernadetes Romas Katoļu Kapela, kura ir bagāta ar gleznojumiem un kurā vienu reizi mēnesī notiek Sv. Mise.

- Tālāk mūsu ceļš turpināsies uz Cēsīm. Neliela ekskursija pa pilsētu.

- Veselības laboratorija.
“Veselības laboratorija” ir pašmāju stipro alkoholu ražotāji, kur tiek koptas Latvijas svētku tradīcijas, tautas medicīna un zināšanas, kas mantotas, apkopotas un pilnveidotas vairāk kā 30 gadu ilgā praksē. Klientiem tiek piedāvāti ne tikai augstākās kvalitātes produkti, bet arī nodrošināts niansēts un perfekts uzlējums ar bagātīgu garšas buķeti. Uzlējumi tiek gatavoti tikai no Latvijas biosistēmā iegūtām pavasara, vasaras un rudens ogām, aptverot  katra gadalaika, vitamīnu, krāsu un aromātu kombinācijas.
Piedāvā ekskursiju, kuras laikā iespēja apmeklēt ražotni, iepazīties ar “Veselības laboratorijas” vēsturi un pirmsākumu idejām. Iespēja paraudzīties, kā un kur tiek nostādināti un nogatavināti produkti. Ekskursijas laikā iespēja degustēt produkciju! Lielisks veids, kā labi pavadīt laiku, iepazīstot uzņēmuma sirdi, izgaršojot dvēseli un iepazīstot Latvijas garšas buķetes veselīgās variācijas!


- Ieriķu Gaismas parka apmeklējums.
Mazā, jaukā Meldrupīte mīļi čalo pa akmeniem un trokšņo ar saviem septiņiem ūdenskritumiem. Tā ir savā skaistumā apbrīnijama vieta! Lāds no upītes ūdenskritumiem tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajiem Latvijā! 
Meldrupītes ūdenskritumi, floristikas autordarbi, dzirnavu lielais ritenis un akmens sienas. Lieliska vieta fotosesijai un relaksācijai! Rudenī, kad kļūst tumšs, Dzirnavu takā uzspīd Gaismas parks. Nelielais parciņš kļūst par īstu pasaku, jo tā krāsainā gaisma apspīd ūdenskritumus un drupu vitrāžas logus. Tas ir apbrīnojams gaismas šovs, kas radīs Jums neaizmirstamas emocijas!

- Ceļš uz Daugavpili ar labu garastāvokli un pozitīvu noskaņu!

Cenā ir iekļauts:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
-  Grupas vadītāja - gida pakalpojumi

Papildizmaksas: Ieejas biļešu cena var izmainīties!
- Ekskursija uz porcelāna fabriku – 4.00/3.00 Eur
- Rankas muiža – 5.00 Eur
- Gaismas parks Ieriķu dzirnavās – 3.50/2.50 Eur
- Veselības laboratorija – 5.00 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)