Sieviešu SPA tūre Druskininkos! 

Vispārīga informācija

Izbraukšana no Daugavpils no rīta.
Atbraukšana Druskininki pilsētiņā ap 13.00
Neliela ekskursija pa pilsētu.

1. diena - Pēc 14.00 izmitināšana viesnīcā „Grand Spa Lietuva 3*”
Modernā trīs zvaigžņu viesnīca PLUS sanatorijas viesnīca "Lietuva" ir tieši tas, kas dos jums mieru un radīs komforta sajūtu! Katrā numurā ir darba vieta, ledusskapis, satelīta TV, bezvadu internets, un no logiem paveras brīnišķīgs skats uz Druskininki kūrortu. Numuros viesi var atrast mīkstus pūkainus halātus.

15:00 – 17:00 — treniņš „Kā sievišķīgi sasniegt savu mērķi”, kura rezultātā kopā ar Dainu Einbergu varēs pasapņot par savu labāko 2020. gadu, iegūt vieglu savu mērķu sasniegšanas algoritmu, esot sievietei, iemācīties strādāt ar mērķiem, uzlādēties ar sievišķības magnētikso enerģiju un vienkārši noticēt brīnumam!

Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt:

 - Akvaparku pie viesnīcas. www.grandspa.lt/ozdorovlenie-i-spa/akvapark

Akvaparks "Grand SPA Lietuva". Tā ir dzirkstoša no rīta līdz vakaram baudu pasaule! Šeit laiks apstājas, bet ķermenis un dvēsele ir piepildītas ar dzīves enerģiju.
Vai jums patīk ūdens izklaides? Pamēģiniet peldēties garā peldbaseinā, šūpoties viļņos viļņu baseinā, sajūtiet strāvu, kura nes jūs pa bangojošu kalnu upi, kā arī ūdenskrituma spēku un nolaišanās trases ātrumu.

Vēlaties relaksēties? Tad jūs gaida burbuļvannas (džakuzi), drošs ģimenes kalns, bet vismazākos apmeklētājus – nedziļš bērnu baseins. Unikāls piedāvājums - peldbaseins ar dabīgo minerālūdeni, kurā var mierīgi peldēties vai veikt ūdens procedūras.

Veselīga ķermeņa un gara uzturēšanai ir dažādas pirtis: tvaika, somu, infrasarkano staru, "Hamam", ledus istaba, bet visaktīvākajiem - labi aprīkota sporta zāle.


- Trošu ceļš. http://www.lynukelias.lt/ru/
Vagoniņi no pieturas (pie Druskininku ūdens parka) uz otru Nemunas pusi (pie ziemas izklaižu paradīzes “Snow Arena”) Jūs nogādās 7,5 minūšu laikā. Brauciena laikā redzēsiet: iespaidīgos Druskininku kūrorta mežus, Nemunas upes lokus un lielisko pilsētas panorāmu.


- Snow arena. http://www.snowarena.lt/ru/tseny. Ziemas izklaižu centrs visa vecuma cilvēkiem, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. Starp citu, šī ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur var doties slēpot vasaras un rudens sezonā un baudīt ne ar ko nesalīdzināmu prieku!


2.diena.  Brokastis no 8.00.  No 10.00 var apmeklēt akvaparku, pirtis un džakuzi. Numuru atbrīvošana 12:00. Izbraukšana Viļņā. Tirdzniecības centra „Akropole” apmeklējums. Mājupceļš uz Daugavpili.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 •  Brauciens ar autobusu
 • Naktsmītne trīszvaigžņu viesnīcā
 • Piedalīšanās treniņā
 • Brokastis
 • Neierobežots akvaparka, pirts un trenažieru zāles apmeklējums viesnīcā Grand Spa Lietuva
 • Ekskursija pa pilsētu


Papildus izmaksas:  Ieejas biļešu cenas var mainīties.
 • Vagoniņš - 3.00/2.70 € vienā virzienā, 5.00/4.50 € turp-atpakaļ (pēc izvēles) 
 • Medicīniskā apdrošināšana (pēc izvēles) 

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 20103375, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 25% apmērā no brauciena maksas.
 • Dienu pirms brauciena ir jāprecizē izbraukšanas laiks un vieta, autobusa numurs un grupas vadītājā tālruņa numurs!
Uzmanību!
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos, par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti, kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Braucienam nepieciešamie dokumenti:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei pasei ir jābūt derīgai 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
 
Tūrisma firma “MARI”
Daugavpils, Viestura iela 25
Tālr. +37120103375 – Viber, WhatsApp
Facebook: mari.dvinsk
www.mari.lv

Rezervēt