Pēc gardām nēģiem!

Vispārīga informācija

Pēc gardām nēģiem!   
24.10

26/25 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.
Dunte.
- Slavenā piedzīvojumu meklētāja, nebēdnieka un stāstnieka barona Hieronīma fon Minhauzena muzeju! Jo svarīgu savas piesātinātās biogrāfijas daļu barons Minhauzens ar savu sievu Jakobīniju pavadījis šeit, Duntes muižā, kur jau vairākus gadsimtus cilvēki viens otram pārstāsta barona neiedomājamos stāstus. Minhauzena sievas – Jakobīnijas istabā redzēsiet īstas 18. gadsimta dāmas paradīzes stūrīti. Muzeja otrajā stāvā izvietojusies aizgājušo laiku un mūsdienu slavenību vaska figūru ekspozīcija un katram no jums būs iespēja nofotografēties ar Raimondu Paulu vai basketbola zvaigzni Uļjanu Semjonovu. Ekskursija muzejā vietējā gida pavadībā un daudz interesantu stāstu no barona Minhauzena!

Salacgrīva.
- Arī turpinājumā būs delikateses! Mūs gaida vizīte zvejnieku saimniecībā "Kurķis", kur vēl jo projām šī delikatese – nēģi, tiek ķerti saskaņā ar senajām tehnoloģijām. Saimnieks mums pastāstīs par nēģu dzīvi, par vēsturiskajām nēģu ķeršanas metodēm, nodemonstrēs īpašu filmu par šiem procesiem, kā arī piedāvās īstā krāsnī svaigi ceptus nēģus (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā). Zvejniekam oktobris ir ļoti piesātināts un grūts mēnesis – visi pieprasa svaigos nēģus, bet tos noķert nav nemaz tik vienkārši! Bet saimnieks darīs visu iespējamo, lai mēs savu ceļu turpinātu nevis tukšam rokām, bet ar svaigajiem nēģiem.

Ierašanās Limbažos.

- Sudraba muzejs.
Limbaži jau izsenis tiek dēvēti par Sudraba pilsētu un tieši tādēļ pilsētas Vecajā rātsnamā atrodas ekspozīcija "Sudraba Limbaži". 
Vēstures liecības vēstī, ka sudrabkaļi Limbažu pilsētā darbojušies jau 17. gadsimtā.
18. un 19. gs. tieši sudraba naudai bija liela nozīme, lai pasta ceļš ietu caur Limbažiem.
Sudraba pilsētas tēla veidošanā ļoti nozīmīga loma ir sudrabkaļa Oļega Auzera un viņa mācekļu veidotajiem unikālajiem sudraba darbiem.


- Uzņēmums "Limbažu siers", būtībā ir pamatīgs vietējais zīmols. Uzņēmuma siera meistari gatavo tādu cieto sieru šķirnes kā Grande Duro un Sole Grosso, kuras novērtējuši daudzu pasaules valstu gardēži, tādēļ tie tik eksportēti uz Itāliju, Nīderlandi, Lielbritāniju, Spāniju, ASV, Izraēlu, Grieķiju u.c. Sieri tiek ražoti saskaņa ar Itālijas meistaru izstrādātām receptēm, no Itālijas tiek piegādāti arī siera ražošanas materiāli, bet ražošanas tehnika izgatavota Šveicē. Produktiem netiek pievienotas mākslīgās krāsvielas, nobriedināti sieri šeit tiek kā minimums 6 mēnešus, un tie nesatur laktozi. Un tieši šos sierus šodien mēs nogaršosim! Mūs gaida degustācija (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā), kurā tiks piedāvāti trīs veidu cietie sieri, kā arī pārējā uzņēmuma produkcija. Kāda? Lai tas ir kā pārsteigums!
Būs arī iespēja iegādāties uzņēmuma produkciju.

Cenā ir iekļauts:

 • Transporta izdevumi
 • Gida pakalpojumi
 • Labs garastāvoklis
 • Pozitīvas emocijas!

Papildizmaksas:
- "Limbažu siers" (stāstījums + degustācija) - 3.50 €
- Minhauzena muzejs (ieejas biļete + ekskursija vietējā gida pavadībā): pieaugušajiem - 4.00 €; / skolēniem, pensionāriem - 2.50 €; / piemsskolas vecuma bērniem – bez maksas;
- Nēģi saimniecībā "Kurķis" (stāstījums + degustācija) - 3.50 €

- Sudraba muzejs – 3.00 Eur

Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!


Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)