Ziemassvētku Viļņa! Viļņa - Traķi!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
26.12.2021 26.12.2021 1 26.00 € 24.00 €
Vispārīga informācija

Traķi un Viļņa Ziemassvētku noskaņās!
Traķi – Viļņa
26.12
26 Eur

Izbraukšana uz Daugavpili
Ierašanās gleznainajos Traķos – Lietuvas senajā galvaspilsētā. 
Traķi – īsta „pilsēta uz ūdens” , pilsēta starp 3 ezeriem, kas atrodas 28 km attālumā no Viļņas.  Te uzceltās 3 pilis liecina par šīs vietas nozīmīgumu valsts dzīvē.  Zaudējot savu militāro nozīmi, šī vieta vēl ilgi bija Lietuvas valdnieku rezidence. 
Traķu ezerpils – vienīgā  Austrumeiropas pils, kas celta uz nelielas ezera salas. Domājams, ka pils būvniecību uzsāka 14. gs. beigās Lietuvas dižkunigaiša Ģedimina dēls Ķēstutis, bet 15. gs. sākumā pabeidza Ķēstuta dēls – Vītauts Dižais. Citi avoti vēsta, ka pils būvniecība un remontdarbi turpinājušies vēl arī 15. gs. 30. gados. Pēc Grīnvaldes kaujas 1410. g., kad Polijas un Lietuvas apvienotais karaspēks karaļa Jagaiļa vadībā sagrāva Vācu ordeņa karaspēku, pils zaudēja savu stratēģiski -militāro nozīmi un kļuva par Lietuvas valdnieku dzīves vietu. Mūsdienās Traķu ezerpils ir viens no visvairāk apmeklētajiem Lietuvas tūrisma objektiem. Tajā izvietots vēstures muzejs, kura ekspozīcija iepazīstina par Traķu vēsturi. Līdz pilij nokļūsim pa diviem tiltiem.
- Ekskursija brīnišķīgajā Traķu pilī.
- Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė”
Ierašanās Viļņā – Lietuvas galvaspilsētā.
Ziemassvētki ir visnoslēpumainākie un visgaidītākie svētki! Mēs aicinām Jūs svinēt tos Viļņā, iegremdējoties pilsētas Ziemassvētku noslēpumos.
- Ziemassvētku pilsētiņa Katedrāles laukumā. Brīvais laik.
Ziemassvētku pilsētiņa, kas piesaista ar unikālu dāvanu izvēli un Ziemassvētku aromātu, aicina Jūs iegremdēties svētku burzmā. Šogad tā būs īpaša vieta, kurā varēsiet iegūt daudz Ziemassvētku iespaidu. Vairāk nekā 50 mājīgo Ziemassvētku mājiņu, katrā no kurām piedāvās kaut ko īpašu, tiks izvietotas Viļņas vēsturiskajā daļā, kā sirds ir dižens arhitektūras ansamblis. Pastaigāsieties pa krāšņaino Ziemassvētku pilsētu, nogaršosiet visādus gardumus un atradīsiet sev Ziemassvētku dāvanu.
- Ziemassvētku ekskursija.
Vakarā, no Viļņas tumšajiem viduslaiku stūrīšiem un pagalmiņiem, «parādās» noslēpumainie stāsti, nedzirdētās leģendas un svētku noskaņojums. Ziemassvētku izklaides nav neierobežotas tikai ar leģendām...

Cenā iekļauts:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

- Labs garastāvoklis!
- Pozitīvas emocijas!
- Ekskursija Traķu pilī

Papildus izmaksas  pieaugušajiem/pensionāriem/skolēniem:
 

 • Traķu pilī - 8.00 Eur pieaugušajiem/ 4.00 pensionāriem un skolēniem (pēc velēšanās) Apmaksa birojā! 
 • Pusdienas kafejnīcā Senoji Kibininė” (cepelīni, tēja) – 5.50 Eur (pēc velēšanās) Apmaksa birojā! 
 • Ziemassvētku ekskursija - 2.50 Eur (pēc velēšanās) Apmaksa birojā! 
Ieejas biļešu cenas var mainīties.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)