Pavasarīgie Anīkšči - Burbišķu muiža - Ņuronis!

Vispārīga informācija

Pavasarīgie Anīkšči - Burbišķu muiža - Ņuronis!
23.04
26 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.

- 8 kilometru attālumā no Anīkščiem, vietā sauktā par Ņuroni, Jūs sagaidaprogramma „Maizes ceļš”, kuras laikā Jūs paši varēsiet izcept maizi īstā Lietuvas muižā. Kamēr maizīte atradīsies cepeškrāsnī, Jūs gaida unikālaisZirgu muzejs – vienīgais visā Lietuvā. Šajā muzejā Jūs uzzināsiet par saikni starp cilvēku un zirgu ikdienas dzīvē, lauksaimniecības darbarīkiem, ratiem, Lietuvas zirgu sugām, svētkiem, kariem. Muzejā Jūs ieraudzīsiet strādājošus amatniekus: audēju, kalēju, mūzikas instrumentu meistaru, ēvelētāju. Muzeja smēdē ir dažādu pakavu, instrumentu, kalēju izstrādājumu izstādes un daudz kas cits. Muzejā ir arī dzīvi eksponāti-zirgi. Jums būs iespēja doties izjādē uz zirga vai ratos, un pēc izjādes Jūs sagaida cienasts-tēja ar karstu maizi un stāsts par maizes vēsturi.  

- Ierašanās Anīkščos.
Anīkšči atrodas Lietuvas ziemeļaustrumos.  Pilsētas rota ir gleznaini pakalni, priežu sili, Sventājas upe.  Pilsētas nosaukums cēlies no Onikštu upes, kas ietek Sventājā. Onikšti vēstures dokumentos pirmo reizi minēti 1442.gadā. Anīkšču šaursliežu dzelzceļa komplekss, senās dzelzceļa stacijas ēkas, sliedes, bruģa laukums, tērauda tilts pār Sventajas upi  (96 m),u uzbērumi, ūdens slūžas –  ir vēstures pieminekļi, kas sevī glabā pagājuso gadsimtu elpu.

- Vai kādreiz Jūs pastaigājāties starp koku galotnēm? Nē? Tad mēs ielūdzam Jūs uz pastaigu!

Mazā kūrortpilsētiņa Anikšaja pārsteidz tūristus ar jaunu meža taku, kas stiepjas starp koku galotnēm. Jūsu skatam atveras unikāla gājēju taka dažu metru augstumā ar neaizmirstamiem panorāmas skatiem. Taka sākas netālu no Puntukas akmens līdz apskates tornim, te mūs sagaida pastaiga virs meža un upes. No 35 m augsta apskates torņa kā uz delnas būs redzama Sventājas upes ieleja.

- Ierašanās Burbišķu muižā.
Burbišķu muiža (Burbiškio dvaras) atrodas pie Anīkštas upītes, kas tek no Rubiķu ezera uz Šventoja upi. Muiža tika celta XVII-XVIII gs.; tā piederēja Viļņas Universitātei, bet kopš XIX gs. vidus līdz 1932. gadam – Venslovaviču ģimenei, kas uzcēla jaunu muižas pili un ierīkoja parku.
Pašlaik Burbišķu pils un parks ir viens no skaistākajiem muižu kompleksiem Lietuvā, kurš pavasaros priecē ar bagātīgiem tulpju stādījumiem, bet kā apskates objekts ir interesants arī citos gadalaikos ar sakopto ainavu parku un atjaunoto pili. Plašajā parkā ir daudzas ūdenskrātuves un 12 saliņas, kuras savieno 15 tiltiņi. Tā ir lieliska vieta romantiskām pastaigām.Došanās uz Daugavpili lieliskā garastāvoklī un pozitīvās emocijās.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja - gida pakalpojumi

- labs noskaņojums
- pozitīvas emocijas

Papildus izmaksas: Cenas var mainīties!

 • Burbišķu muižā – 5.50 Eur.
 • Pastaigu taka – 1.50 Eur
 • Programma „Maizes ceļš”, Zirgu muzejs – 9.00/7.00 Eur
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)