Kuģu parāde Klaipēdā!  Klaipēda - Kuršu kāpa - Nida!

Vispārīga informācija

Kuģu parāde Klaipēdā! 
Klaipēda - Kuršu kāpa – Nida

21.05-22.05
87 Eur

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Daugavpils
Klaipēda – viena no vissenākajām valsts pilsētām.
Pārgājiena ekskursija.
Omulīga ostas pilsētiņa Klaipēda – labākā atpūtas vieta skaistu dabas skatu, aizraujošu ekskursiju un dažādu izklaižu cienītājiem. Klaipēdas iepazīšanu var sākt ar vecpilsētas apmeklēšanu. Šeit jūs ieraudzīsiet senas, ar ziemeļu vīnogu stīgām apaugušas mājiņas. Daudzas arhitektūras celtnes atgādina pasaku skices, kuras mūsdienu tūristam ir tik nepierasti redzēt, mazas mājiņas ar dakstiņu jumtiem, kuras apvij ziedu biezokņi. Klaipēdas vecpilsētas centrālā daļa ir Teātra laukums. Šeit Jūs varat vērot Simona Daha strūklaku un vēl vienu neaizstājamo pilsētas simbolu – Toravas Anikas skulptūru. Anika ir viens no senas lietuviešu dziesmas personāžiem.

Maijā Klaipedas iedzīvotājiem un viesiem no Kuršu Nerijas būs iespēja vērot kuģu nakts parādi , kura kļūs par pilsētas vasaras sezonas kulmināciju.
Kuģu parāde Klaipēdā!  (Sīkāka svētku programma tiks precizēta!)

Izmitināšanā viesnīcā Aurora Hotel Klaipeda!

Brīvais laiks.

Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt:
- Jūras muzejs!
Apmeklētāji varēs aplūkot 24 atjaunotus akvārijus, kā arī pastaigāties pa 25 metrus garo caurspīdīgo tuneli un ērti pavērot lielākā akvārija iemītniekus.
Apskati ieteicams sākt otrajā stāvā. Apmeklētāji var aplūkot aptuveni 100 siltūdens un 60 aukstūdens zivju sugu pārstāvjus. Akvārijos redzami Lietuvas upju un ezeru, Baltijas un Ziemeļu jūras iemītnieki, kā arī tropu dzīvnieki.
Jūras muzejs ir viens no visvairāk apmeklētajiem muzejiem Lietuvā. Tas sāka darbu 1979. gadā Nerija fortā.

- Delfinārijs.
Dzīvespriecīgo delfīnu un jūras lauvu aizraujošā izrāde priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. Tūkstošiem cilvēku katru gadu jūsmo par delfīnu un jūras lauvu izcilo prasmi dejot valsi, dziedāt, gleznot un spēlēt bumbu. Brīnišķīgā šova programma un vienreizīga  saskarsme ar jūras un okeāna iemītniekiem.
Kalifornijas jūras lauvu šovs.


2.diena. Brokastis.
- Brauciens uz Kuršu kāpu. Jodkrante. Nida.
Kuršu kāpa – tās ir dabas brīnums un Lietuvas nacionālais mantojums! Unikāla, brīnišķīga vieta, kas pārsteigs ar dabas daudzveidību, satriecošiem dabas skatiem un jūru.
Jodkrante ir sens zvejnieku ciemats Neringas sastāvā, kas atrodas Kuršu līča piekrastē starp paraboliskām kāpām.
Netālu no mazā lietuviešu Jodkrantes ciemata, kas atrodas uz Kuršu kāpas, slejas leģendārais Raganu kalnsviena no skaistākajām paraboliskajām kāpām. Kalna nogāzes apaugušas ar mūžsenām priedēm, bet līdz 42 metrus augstai kāpas virsotnei var nokļūt pa līkumainu taku. No kalna virsotnes atklājas brīnišķīgs skats uz jūru un Kuršu līci. Raganu kalnu kuršu un sambu ciltis uzskatīja par svētvietu. Šeit viņi pielūdza savus elkus, līdz atnāca krustneši, kas liedza tiem pielūgt pagānu dievus.
No 1979. gada kalns neoficiāli pieder kalējiem un kokgriezējiem: tieši viņi izveidoja unikālu brīvdabas ozola čuguna skulptūru muzeju. Vairāk nekā 80 skulptūras atrodas uz Raganu kalna: labie personāži (Neringas milzene – Kuršu kāpas veidotāja; zvejnieks ar uzticīgo sievu no vietējām leģendām; kovārņos pārvērstie prinči) un sliktie – velni, raganas, Lucifers, elles vārti, čūskas un pūķi. Gan bērni, gan pieaugušie ir sajūsmā par šo pasaku valstību.
 Aizraujoša ekskursija Jodkrantē.
Aicinām Jūs ekskursijā pa Kuršu kāpu. Mēs gribam parādīt Jums dabas stūrīti, kuram nav līdzīga visā pasaulē. Nīda- lielākā Kuršu kāpas pilsēta.
Smilšu grēda starp Kuršu līci jeb Kuršu jomu un Baltijas jūru piesaista uzmanību  un pārsteidz   ar neparasto dabas skaistumu un svaigo jūras gaisu,  ar bagāto  kultūras mantojumu un unikālām, ievērojamām vietām, kas apvītas ar mītiem un leģendām.
Viena no interesantām un ievērojamām vietām Nīdā- Parnidžio kāpa.
Izbraukšana uz Daugavpili lieliskā noskaņojumā!
Brauciena cenā  ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
 • Izmitināšana viesnīcā ar brokastīm Aurora Hotel Klaipeda
 • Labs garastāvoklis!
 • Pozitīvas emocijas!

Papildus izdevumi:
 • Biļetes uz prāmi – 2.00 Eur (uz Nidu)
 • Ekskursija (Nida. Jodkrante) – 4.50 Eur
Brīvajā laikā pēc velēšanas :
 • Delfinārijs – 7.00 Eur / 3.50 Eur (pensionāriem jāuzrāda apliecība)
 • Jūras muzejs – 7.00 Eur / 3.50 Eur
 • Biļetes uz prāmi – 1.00 Eur
 • Medicīniskā apdrošināšana Covid 19 (pēc vēlēšanās)
Ieejas biļešu cena var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10
(+371) 248 824 84 - Sanatoriji
(+371) 266 17 848
(+371) 654 29 773
info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)