Kauņa rožu plaukumā!

Vispārīga informācija

Kauņa rožu plaukumā!
16.07.
27 Eur


Izbraukšana no Daugavpils.

- Vitauta Dižā universitātes Kauņas botāniskā dārza apmeklējums.  Tas bija dibināts 1923. gadā Aukštoji-Freda senās muižas teritorijā, un, protams, dārzā šalc dažādu ziedu un augu jūra! Mēs ieradīsimies botāniskajā dārzā ne tikai tādēļ, ka tas ir viens no skaistākajiem Lietuvā – mēs to apmeklēsim rožu ziedēšanas laikā, bet tieši te ir izveidota vislielākā rožu kolekcija Lietuvas republikā!!! Savvaļas, vēsturiskās un mūsdienu šķirnes – kopumā 1700 šķirnes un 4000 rožu krūmu!  
Brīvais laiks ziedu karalieņu burvības baudīšanai! 

- Ierašanās Kauņā. Pilsētas apskates ekskursija.
Bijusī Lietuvas galvaspilsēta ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta. Leģenda vēsta, ka Kauņa dibināta jau 1030.gadā, taču rakstos tā pirmo reizi pieminēta 1361.gadā un 1441. gadā iestājusies Hanzas pilsētu savienībā. Kauņa ietver sevī vairāku laikmetu arhitektūras  īpatnības. Brīnumainā kārtā šeit vienlaikus labi sader gan senā vēsture, gan mūsdienīgums.
Vērīgu ceļotāju Kauņa pārsteidz ar savdabīgiem balkoniem un labi saglabājušos vecpilsētu. Vecpilsētu var nosaukt par senās arhitektūras  muzeju  zem klājām  debesīm. Šeit ir ļoti daudz gotikas stila baznīcu un citu 18.-19. gs. skaistu ēku.
Nozīmīgi  vēstures pieminekļi- Kauņas pils (14.gs.), Kristus Augšāmcelšanās  katedrāle, Prezidenta pils, rātslaukums un Rātsnams, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle-bazilika, Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas (Vitauta Dižā)  baznīca (senākā un vērtīgākā baznīca Kauņā), Pērkona nams (viena no izteiksmīgākajām ugunīgās gotikas stila celtnēm visā valstī).
- Brīvais laiks!
- Kristus Augšāmcelšanās katedrāle ir viena no skaistākajām celtnēm Kauņā. To dēvē par futūrisma šedevru. Katedrāli  sāka celt 1932.gadā pateicībā Dievam par iegūto brīvību. Padomju varas gados nepabeigto ēku konfiscēja un tur ierīkoja radiorūpnīcu. Tikai 1990.gadā tā tika atdota ticīgajiem. 70 metrus augstajā baznīcas tornī ir iekārtots skatu laukums.
Atpakaļceļš uz Daugavpili.
Atpakaļceļā pietura Utenas tirdzniecības centrā.
Brauciena cenā  ietilpst:
 - Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja - gida pakalpojumi

 - Labs garastāvoklis!
 - Pozitīvas emocijas!
Papildus izmaksas: Ieejas biļešu cena var mainīties!

 • Kristus Augšāmcelšanās katedrāle - 2.50 /1.50 Eur (brīvajā laikā)
 • Vitauta Dižā universitātes Kauņas botāniskā dārza apmeklējums 5.00 Eur/3.00 Eur 
 • Pilsētas apskates ekskursija – 3.00 Eur
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)