Ziemeļpolijas Pērles! Sopot - Gdansk - Hailsbergs pils!

Vispārīga informācija

Ziemeļpolijas pērle un Svētā Dominika gadatirgus!
Gdaņska-Sopota-Heilsbergas pils!

06-08.08.
Ceļojuma cena: 165 Eur
No Daugavpils!
Svētā Dominika gadatirgus Gdaņskā – viens no lielākajiem notikumiem Polijas tirdzniecībā. Gdaņskas gadatirgus vēriens ir samērojams tikai ar lielākajiem Eiropas pasākumiem, tādiem kā Oktoberfest Minhenē vai Weinachtsmarkt Hamburgā.


1. diena„Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri izbraukšana no Daugavpils. Laiks ceļā caur Lietuvu, Polija. Svētā Liepa - Jezuītu klostera komplekss, tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Polijā. Kā vēsta leģenda, šajā vietā ap 1300.gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām.

Nakts viesnīcā.

2.diena
Brokastis.
- Izbraukuma ekskursija uz Gdaņsku un Sopotu. Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate vietējā gida pavadībā – Moltavas krastmala, krāna tornis, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 tūkstoši dievlūdzēju. Gdaņskā jānobauda sviestā cepta bute – flandra un Goldwasser.
- Slavenais kūrorts – Sopota: pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516 m garo molu. Noteikti jānogaršo gofras – tikko ceptas vafeles ar putukrējumu un svaigām ogām. Pelde Sopotas pludmalē.

Atgriešanās viesnīcā.

3.diena Brokastis. Izbraukšana uz Lidzbarku Varmiņsku.
- Heilsbergas pils apmeklējums
Bijusī bīskapa Ermlada rezidence pilnīgi pamatoti tiek uzskatīta par vienu no arhitektūras pērlēm. Heilsbergas pils ar tās masīviem stūra torņiem, lieliskajām velvēm un krāšņajiem interjeriem iespaido un apbur, aizraujot ar savas vēstures stāstu. Pils ziemeļaustrumu stūrī ir izvietots skatu tornis, kas tajā pašā laikā bija arī bergfrīds. Pārējos četros stūros izvietotie torņi ir radušies daudz vēlāk.   
Pašlaik pils ir atvērta apmeklētājiem. Pirmajā stāvā ir izvietotas gotikas mākslas kolekcijas, kā arī slaveno Heilsbergas pils iemītnieku portreti.
Otrajā stāvā atrodas galerija, kur var apskatīt 19. un 20. gs. poļu mākslinieku gleznas (tostarp Juliāna Falata un Juzefa Mehofera darbus). 
Trešajā stāvā izvietota svētbilžu kolekcija. Tepat atrodas arī mūsdienu poļu glezniecības galerija (te ir skatāmi arī Ježi Dudas-Grača darbi).

Ceļš mājūp. Vēlu vakarā atgriešana Daugavpilī.
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu , ceļu nodokļi, autostāvvietas;
• Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana  viesnīcā
• brokastis
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

  • klostera apmeklējumsziedojums ( 10 zl )
  • pils apmeklējums  - 9 zl,7zl (pensionāri, skolēni – līdzi jābūt apliecinošam dokumentam)
  • gids pilī  - 2 eur
  •  medicīnas apdrošināšana
  • Piemaksa par papildvietu autobusā- 40 eur
  • Piemaksa par izvietošanu viesnīcas vienvietīgajā numurā — 35 eur
  • kurss 1 eur- 4,5 zl
 *Ja Jūs ceļojat trijatā, lūgums jau iepriekš ofisā uzzināt par iespēju viesnīcas numurā ievietot trešo guļvietu.
Rezervēšanas standartnoteikumi:
  • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
  • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.

Standarta samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 50 Eur/cilv.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Svarīgi!!!
* LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
* Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
* Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties
* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros. *Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību
* Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
* Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai.
  • Vakcinētajiem un pārslimojošiem ar Covid-19 ir vajadzīgs zaļais sertifikāts.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)