Vīns, zivis un jūra! Ir brīvas trīs vietas!!!

Vispārīga informācija

Sabiles vīns un atpūta pie jūras! NEW!
Sabile – Jūrmala
25.07 – 26.07
75 /70 Eur

1.diena:
Izbraukšana no Daugavpils.

- Atbraukšana Kukšu muižā.
Kukšu muiža vēstures avotos pirmo reizi minēta 16 gs. 1856.gadā tika veikta ievērojama pārbūve. 2000.gadā šo īpašumu iegādājās kāds viesnīcas īpašnieks no Rīgas, un lēnām sāka muižas ēkas atjaunošanu. Un pēc gandrīz piecu gadu apjomīgiem restaurācijas darbiem muiža vērusi durvis saviem apmeklētājiem. Šeit apstājas laiks, un Jūs sajūtat pagājušo gadsimtu elpu. Greznie paklāji, mirdzošās lustras, antīkās mēbeles, gleznas, sienu gleznojumi un greznie logu dekori ieved Jūs neatkārtojamā 18 gs. pasaulē.
Katra telpa glabā savu stāstu par ēku īpašniekiem un aizgājušo gadsimtu mainīgo gaumi.
Muižas kungu māja gluži vai plīst no greznības un interjera priekšmetu pārbagātības, un tieši tāpēc tik ļoti atgādina muižas, kādas esam redzējuši vecās miera laiku fotogrāfijās. Lustras un mēbeles, trauki un grāmatas, gleznas un skulptūras... Mājīgums ir īstais vārds, kas izsaka Kukšu muižas pievilcību. Muižā ir skaista antīka porcelāna, vērtīgu glāžu, sudraba un zelta galda piederumu kolekcija.
Ēkā ir daudz greznu telpu: ar sarkankoka mēbelēm mēbelēts Dāmu buduārs krievu empīrisma stilā, Medību un/vai ēdamistaba, kas ierīkotā historisma stilā, Lielā zāle – visa bīdermeijera stilā, veranda… Ir arī Tējas istaba, un neticēsiet – pat Konjaka istaba, vīrišķību izstarojoša istaba Dancigas baroka stilā.

Pašreizējie īpašnieki ir pārveidojuši muižu par mājīgu viesnīcu. Šeit viesi vienmēr ir laipni gaidīti un viņiem ar prieku parāda māju un parku, papildinot ekskursiju ar interesantām detaļām no iepriekšējo īpašnieku dzīvēm.

- Pārbraukšana uz Sabili.
Sabile ir gleznaina Kurzemes novada Talsu rajona mazpilsēta.
- Apskates ekskursija pa Sabili.
- Sabiles Vīna kalns
Kalna virsotne atrodas apmēram 34 metru augstumā virs pilsētas un 115 m virs jūras līmeņa. Kopējā dārza platība – 1,5 ha.  Vīna kalnā regulāri tiek papildināti vīnogulāju stādījumi: te aug aptuveni 15 dažādu šķirņu vīnogulāju, pavisam aptuveni 650 stādu. Sabiles Vīna kalns pirmo reizi tika izveidots 14.–16. gadsimtā. Hercoga Jēkaba laikā (17. gadsimta vidū) vīnogulāju kultūra Sabilē papildināta ar jaunām šķirnēm, līdz ar to šeit attīstījusies vīnogu audzēšana. Ražoto vīnu dzēra ne tikai Hercoga apkārtnē, bet arī aiz Kurzemes robežas. Sabiles pilsētas ģerbonī ir attēlots vīnogu ķekars. 

- Veco laiku muzejs.
“Kad vecākais dēls bija mazs, stāvēdams jūras krastā, viņš prasījis mammai, kur tai vannai ir korķis. Kad es internetā ieraudzīju laivu piesienamo akmeni – es sapratu, ka tas ir īstais. Esmu mēģinājis pieturēt laiku (aiz astes), pieturot lietas. Ir priekšmeti, kuriem laiks rādās rūsā, sūbējumā. Pat ķirmju caurumos dus laiks. Laiks izplaukst pūralādes puķēs, gada skaitļos. Laiku atnes stārķi, izkliedz gaiļi, putni, zivis uz skapja durvīm. Dzirnavu zobrati pagalmā lēnām maļ laiku (kafijas dzirnaviņas steidzas). Akmens stabi apaug ar sūnu, apsnieg – kilometri, verstis, kvartāli. Saule uzsmaida seštonnīga enkura kvalitātes zīmei, sniegs nokūst – un laiks aiziet pa 8. kvartālu mūžībā.” (Igors Celms)

- Vīna degustācija saimniecībā “Drubazas”
Ģimene saimniecībā iekopusi pati savu vīnogu dārzu, kurā aug aptuveni 80 šķirņu 600 vīnogu stādi. Šeit top garšīgi ķiršu, aveņu, ķirbju, upeņu un vīnogu vīni.
Iespēja piedalīties mājas vīnu degustācijā un sajust senatnes elpu vīna pagrabā, kā arī dzirdēt saimnieku stāstus un pieredzi.
Saimniecībā “Drubazas” tūristiem tiek piedāvātas arī šādas aktīvās atpūtas iespējas:
– vizināšanās pa trošu ceļiem pāri Abavai!!!

- Pārbraukšana uz SPA viesnīcu 3*, izmitināšana, atpūta pie jūras!

Komfortabla viesnīca atrodas gleznainā vietā, tieši Lāčupītes krastā, 10 minūšu pastaigas attālumā  no jūras.

- Brīvais laiksAtpūta spa centrā. (pēc vēlēšanās).
 Spa centra apmeklējums- 13 eur
Spa centrā ir:
 • Liels baseins -  no 1,4 līdz 1,8 m dziļumā, ūdens temperatūra 28°C
 • Bērnu baseins -  0,3 m dziļumā, ūdens temperatūra 32°C
 • Džakuzi  (4 vietas), ūdens temperatūra 38-40 ° C
 • Klasiskā sauna, tvaika sauna, pirts un sāls sauna.

- Nakšņošana viesnīcā.

2.diena.
- Brokastis, numuru atbrīvošana.

- Pārbraukšana uz atpūtas vietu «Ragaciems»
Tas ir mazs zvejnieku ciems Rīgas jūras līča krastā. Tas ir plaši pazīstams ar saviem jūras gardumiem - par to vairākas reizes rakstījuši dažādi mediji, un pēdējos gados pat mūzikas festivāla «Jaunais viļņis» dalībnieki vairākkārt apmeklēja šo ciemu, lai nogaršotu vietējās delikateses.
Ragaciema Zivju tirgus ir izslavēts ar svaigi kūpinātām Baltijas jūras veltēm, kuras tiek pagatavotas pēc īpašām senlaiku receptēm un izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. Bet pirms tirgus apmeklēšanas mūs gaida iepazīšanos ar uzņēmumu, kurā svaigi nozvejotas zivis iegūst izsmalcinātu garšu! Mums parādīs ražošanu, būs iespēja pat pašiem piedalīties ražošanas procesā, un pēc tam, protams, mūs uzaicinās pie galda uz zivju degustāciju!
- Jūrmalas gleznu privātgalerija

Baumas par šo “Tretjakova galeriju” miniatūrā jau ir izplatījušās visā pasaulē. Tūristi no Izraēlas un ASV, Francijas un Vācijas, Krievijas un Lielbritānijas, kuri ieradās Jūrmalā, pirmkārt, dodas uz šo privāto kolekciju muzeju nevis uz pludmali. Repina un Šiškina, Aivazovska un Levitāna, Rēriha un Ņesterova, Vasņecova un Serova gleznas… Aptuveni 500 gleznas un 70 ikonas...
Šeit gleznas netiek eksponētas, tie dzīvo, tie ir pie sevis mājās, tie karājas pie sienām, pie griestiem, stāv uz grīdas, dažreiz slēpjas viena aiz otras. Nav nevienas brīvas sienas. Gleznas novieto trīs un četrās rindās, no grīdas līdz griestiem. Un pat kāpņu starptelpas ir iesaistītas. Muzeja kolekcijas veidošanā piedalījās mākslas zinātnes pasaules slavenības: bijušais Tretjakova galerijas ģenerāldirektors Valentīns Rodionovs, Tretjakova galerijas direktorāta loceklis Oļegs Ivanovs, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Vladimirs Kozins un citi.
Šādu muzeju varēja radīt tikai ar zināšanām, prasmi un, bez šaubām, lielu mīlestību pret mākslu.
- Brīvais laiks Majoros!
Cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • grupas vadītāja pakalpojumi 
 • izmitināšana SPA viesnīcā divvietīgos numuros ar visām ērtībām
 • brokastis
 • apskates ekskursijas pēc programmas

Papildizmaksas:
 • Kukšu muižas apmeklējums un ekskursija - 3.50 EUR
 • Jūrmalas gleznu privātgalerija 1.50 Eur
 • Vīna degustācija saimniecībā “Drubazas”- 5.00 Eur
 • vizināšanās pa trošu ceļiem pāri Abavai – 0.50 Eur
 • Sabiles Vīna kalns – 1.00/0.50 Eur
 • Zivju tirgus (iepirkšanās)
 • Spa procedūras (pēc vēlēšanās). Spa centra apmeklējums- 13 eur
Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)