Viļņa un jaunumi Traķos!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
14.08.2021 14.08.2021 1 25.00 €
Vispārīga informācija

Viļņa un jaunumi Traķos! NEW!
14.08
25 Eur

Izbraukšana no Daugavpils no rīta.

- Eņģeļu kalna apmeklējums.
Ceļojot pa Traķu rajonu, noteikti jāiegriežas arī Budas ciemā. Tur vietējie iedzīvotāji ir radījuši  lielisku ticības, tolerances un mīlestības pieminekli – Tūkstošgades Eņģeļu pakalnu un Eņģeļu taku. Ozolkoka skulptūras - ap 40 eņģeļu - , kuri ir piecus metrus augsti, simbolizē mīlestību, draudzību, mieru un citas kristietības vērtības. Pat neticīgs cilvēks izjūt dvēselisku pacilātību šajā sakrālajā vietā. Ja Jums ir slepena velēšanās, tieši te Jūs varat to izčukstēt…eņģeļiem

- Užutraķa lauku muiža.

Užutraķa lauku muiža – ir viena no Lietuvas muižām, kura ir vislabāk saglabājusies. Restaurētais muižas ansamblis un parks atrodas Galves ezera krastā, tas sniegs Jums iespēju izjust 19. gadsimta Lietuvas aristokrātijas dzīves garu.
Muižas ansambļa ēkas, kuras rotā Luija XVI stilā veidotie iespaidīgie interjeri, ir radījis poļu arhitekts Juzefs Huss. Pili apoteoze ir terase ar atklātiem paviljoniem, no kurienes paveras pasakaini skati uz Traķu pili. Parku ir plānojis izcils franču ainavu arhitekts Eduards Fransuā Andrē  (Édouard François André). Viņš ir radījis jaukta stila parku, ko rotā antīko skulptūru kopijas un daudzveidīgi augi. Šeit joprojām aug gandrīz simts koku un krūmu sugu – vairāk nekā puse no tiem bija atvesta speciāli veidojamajam parkam.    

- Ierašanās Traķos.

Traķi ir īsta “pilsēta uz ūdens”, pilsēta starp trim ezeriem ir veidojusies 28 kilometrus uz rietumiem no Viļņas. Trīs pilis, kas te uzbūvētas, liecina par šīs vietas izcilo nozīmi valsts dzīvē, pat zaudējot tās aizsardzības funkcijas. 

Ekskursija. Brīvais laiks.

Traķu ezera pils – vienīgā salu pils Austrumeiropā un viena no lielākajām viduslaiku aizsargbūvēm Lietuvā. Pēc aplēsēm pils tika uzbūvēta 14. gadsimta nogalē – 15. gadsimtā. 15.-16. gadsimtā tā kalpojusi par rezidenci Lietuvas dižkunigaitim un viņa ģimenei. Šis periods ir pils ziedu laiki: šurp sabrauca dižciltīgas personas un ārzemju sūtņi, te tika rīkotas grandiozas dzīres un pieņemšanas, bet par bagātībām, kas glabājas pilī, stāstīja pasakainas leģendas… Apmeklējums brīvajā laikā.   (pēc vēlēšanas)

- Ierašanās Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā.
Lietuvas galvaspilsētu Viļnu Lietuvas dižkunigaitis Ģedimins nodibināja 1323.gadā, Neres upes krastā uzceļot pili. Šobrīd Viļna ir viens no apmeklētākajiem tūrisma galamērķiem un viena no interesatākajām Austrumeiropas pilsētām.  1994.gadā Viļņas vecpilsēta, kurai raksturīga unikāla gotikas, renesanses, baroka un klasiskā stila arhitektūru, tika iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.   
Viļņas vecpilsēta ir tās vēsturiskais centrs.  Daudznacionālā un daudzkonfesionālā pilsēta allaž piesaista viesus un apbur ar arhitektūras daudzveidību: šauro ieliņu labirintiem, baznīcām un kapelām, pilīm un torņiem. Aicinām arī Jūs sajust vecpilsētas dzīvo garu! 

Ekskursija. Brīvais laiks.

Izbraukšana uz mājām.

Brauciena cenā ietilpst:
 - Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja- gida pakalpojumi


Papildus izmaksas:

 • medicīniskā apdrošināšana (pēc vēlēšanas)
 • Ekskursija uz Eņģeļu kalnu un Užutraķa muižu – 3.00 Eur
 • Traķu pils muzejs - 8.00 Eur-pieaugušajiem/ 4.00Eur – skolēniem,  pensionāriem un studentiem (Apmeklējums brīvajā laikā)
 • Šokolādes muzejs - 5.00 Eur (Apmeklējums brīvajā laikā)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv,
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu , klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)