Vidzemes skaistās muižas!

Vispārīga informācija

Vidzemes skaistās muižas!
24.10.
25 Eur

- Izbraucam agri no rīta no Daugavpils

- Mālpils muižas apmeklējums.
Mālpils muiža ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes. Vietējais gids mums pastāstīs par muižas vēsturi un iepazistinās ar interesantiem faktiem.

- Liestraupes pils
Lielstraupes pils ir viena no viduslaiku pilīm Latvijā, kas ar pārbūvēm saglabājusies līdz mūsdienām. Tā ir vienīgā pils Latvijā, kas vienā korpusā apvienota ar baznīcu.
Pils tika veidota kā Rīgas arhibīskapa vasaļa pils, par tās būvniecības laiku tiek uzskatīts 1263. gads. Dokumentos pils pirmo reizi pieminēta 1310. gadā, kad to bija aplencis lietuviešu karaspēks. Pils ir viena no retajiem īpašumiem Latvijā, kas vienas dzimtas rokās atradusies vairākus simtus gadu, jo jau kopš 13. gadsimta otrās puses tā piederējusi baronu fon Rozenu dzimtai, kas ar īsiem pārtraukumiem šeit saimniekoja līdz pat 1939. gadam.

- Ungurmuiža
Ungurmuiža ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd tā ir Latvijā vienīgā baroka koka celtne. Tikpat unikāli ir 18.gs. sienu gleznojumi.


- Cēsis. Plaša ekskursija pa pilsētu. 
Cēsis ir viena no vecākajām un skaistākajām Latvijas pilsētam . kas nesen svinēja savu 800-gadu jubileju.
Mēs iepazīsimies ar Viduslaiku Сēsīm, uzzināsim vecos ticējumus un nostāstus par Cēsu pili un Riekstukalnu, uzzināsim pilsētas māju vēsturi. Pataiga pa pilsētas parkiem un baznīcām dos enerģiju un ļaus iepazīties ar pilsētu tuvāk.


-  Brīvais laiks un pusdienas.

- Veselības laboratorija
“Veselības laboratorija” ir Latvijas svētku tradīcijas, tautas medicīna un zināšanas, kas mantotas, apkopotas un pilnveidotas vairāk kā 30 gadu ilgā praksē, lai spētu piedāvāt ne tikai augstākās kvalitātes produktu, bet arī nodrošinātu niansētu un perfektu uzlējumu garšas buķeti.
Uzlējumi tiek gatavoti tikai no Latvijas biosistēmā iegūtām, grūtā darbā vāktām pavasara, vasaras un rudens ogām, kas aptver Latvijas ekoloģiskā spektra daudzveidību.


Cenā ir iekļauts:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
- Informācija maršruta garumā

- Cēsu apskates ekskursija
- Lielstraupes apskates ekskursija 


 Papildus izmaksas:
- Mālpils apmeklējums – 4 eur
- Ungrurmuižas apmeklējums un ekskursija - 5 eur
- Veselības laboratorija - 5 eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā,pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija
 

  • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
  • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
  • Ekskursijas notiek krievu valodā
  • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
  • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. .
  • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
  • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 22
  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
  • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos, par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti, kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)