Ventspils - Kazdanga - Jūrkalne!

Vispārīga informācija

Ventspils - Kazdanga - Jūrkalne!  NEW!
26-27.06
79 Eur

1. diena

Izbraukšana no Daugavpils
- Kazdanga.
- Kazdangas muzejs atrodas Valsts nozīmes arhitektūras piemineklī - Kazdangas pilī, kurai pamatakmens likts 1800.gadā. Ēka celta arhitekta J.G.Ā.Berlica vadībā, izmantojot Džakomo Kvarengi projektu. Tā ir viena no monumentālākajām klasicisma stilā celtajām ēkām Kurzemē. Kazdangas muzejs var lepoties ar ietekmīgās baronu Manteifeļu–Scēges dzimtas vēsturisko stāstu Kazdangā, Latvijā un pasaulē, Kazdangas lauksaimniecības tehnikuma veidošanos un darbības laiku teju 80 gadu garumā un plašu Boju meža muzeja ekspozīciju.

19. gs. sākumā veidotajā 196 ha plašajā Kazdangas muižas parkā ir interesantas pastaigu takas, veloceliņi, koka skulptūras, atsevišķu celiņu, soliņu un tiltiņu sistēma. Šobrīd Kazdangas muižas parks ir viens no lielākajiem un dendroloģiski bagātākajiem Latvijas muižu parkiem. Nelielā pastaigā pa Kazdangas muižas parka pils daļu varam apskatīt baronu Manteifeļu kapenes, dzirdēt gan leģendas, gan patiesus stāstus par baronu un tehnikuma laikiem un redzēt parka retumus.

- Alsunga. Pusdienas.
- Pa ceļam mēs iegriezīsimies Jūrkalnē un pajūsmosim par unikālo smilšu krauju, kuras augstums ir 16 m. 

- Užavas bāka.
Užavas bāka ir iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā un atrodas ~ 20 kilometrus uz dienvidiem no Ventspils. Užavas bāka atrodas uz vienas no trim augstām mežainām kāpām — t. s. Teniroka kāpas, kuras augstums sasniedz 28 metrus. No tālienes šī kāpa atgādināja cepamo krāsni, tāpēc 19. gadsimtā Užavas bākas vāciskais nosaukums bija Bakofen.
Pirmo reizi Užava vēstures avotos minēta 1230. gadā. Jau 17.–18. gadsimtā ir ziņas par šeit novietotu navigācijas uguni uz akmens krāvuma kurināta ugunskura veidā, kas ceļā uz Ventspils ostu kalpojis kuģiem par orientācijas zīmi.

Ierašanās Ventspilī.
Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks.

Neliela apskates ekskursija pa Ventspili.

2. diena. Brokastis.

Apskates ekskursija pa Ventspili ar vēsturiskā centra apmeklējumu.
Ventspils apskate gida pavadībā: Vecpilsēta, Livonijas ordeņa pils, Ostas ielas promenāde, Rātslaukums un Tirgus laukums ar kariljonu zvanu torni, baznīcas, populārās Ventspils gotiņas.  Dažāda izmēra un krāsu gotiņu skulptūras, ko veidojuši slaveni Latvijas un ārvalstu māksliniem, pilsētā izvietojušās pēc diviem mākslas un mecenātisma projektiem jeb Govju parādēm. Pavisam to ir deviņpadsmit. Šim lielajam pulkam vēl pievienojās 3 lielās gotiņas - Govs Matrozis, Puķu Govs un Govs Ceļotāja- visas 4 metrus augstas un 7 metrus platas.

Piejūras brīvdabas muzejs - šobrīd tas ir vienīgais tieši zvejniecībai veltītais brīvdabas muzejs Latvijā ar zvejnieku sētām, klētīm un vējdzirnavām no Užavas pagasta, dūmnamiem, kūpinātavām, tīklu būdām un citiem novada celtniecībā un sadzīvē raksturīgiem eksponātiem.
Piejūras brīvdabas muzejā ir apskatāma plaša jūras zvejas laivu un Baltijas valstīs lielākā enkuru kolekcija ar vairāk kā 100 eksponātiem no 17.gs. līdz pat mūsdienām. No lielākajiem enkuriem Jūrmalas parkā ir izveidota Enkuru taka.


Ceļš uz Daugavpili.

Brauciena cenā  ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
- Nakšņošana standarta divvietīgajā numurā

- brokastis

Papildus izdevumi: Ieejas biļešu cena var mainīties!

  • Kazdangas muzejs un parks – 3.50 Eur
  • Pusdienas – 6.00 Eur
  • Užavas bāka  - 1.00/0.50 Eur
  • Apskates ekskursija pa Ventspili – 2.50 Eur
  • Piejūras brīvdabas muzejs – 1.40 Eur / 0.60 Eur
  • Brauciens ar mazbānīti – 3.00 Eur /2.00 Eur  (ja iespējams)
  • Kuģītis – 3.00 Eur /2.00 Eur (ja iespējams)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
Ekskursijas notiek krievu valodā
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.
 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)