Uz Saldējuma svētkiem Rūjienā un Burtnieki!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
29.05.2021 29.05.2021 1 27.00 €
Vispārīga informācija

Uz Saldējuma svētkiem Rūjienā un Burtnieki!
29.05.2021
27.00 Eur
Naukšēni-Rujiena-Burtnieku

Izbraukšana no Daugavpils.

Naukšēni.Naukšēnu muiža. Muižas kungu māja, zirgu stallis, klēts, pulksteņtornis jeb siernīca un parks ir valsts nozīmes kultūras piemineklis. Pretī muižas kungu mājai atrodas čalojoša strūklaka un soliņi, uz kuriem var atpūsties. Muižas parkā aug reti sastopami koki: korķa koks, Sibīrijas baltegle, valriekstu koks, kā arī aizsargājami koki – ciedra, Eiropas lapegle, sudrabkļava. Dziļāk parkā apskatāmas arī barona fon Grotes dzimtas kapenes, no kurām līdz mūsdienām gan saglabājušās tikai drupas.
Naukšēnu Cilvēkmuzejs – savulaik izlolots Naukšēnu muižā. Muzeja ekspozīcija ir unikāla ar to, ka tā nav paslēpta vitrīnās aiz stikla. Te varēsi «pacīkstēties» ar stellēm un ieaust lupatu deķī arī savu krāsu, uzvilkt igauņu vai latviešu tautas tērpu un nofotografēties tajā. Projām netiksi, kamēr nebūsi noķellējis rokas, rakstot ar tintes spalvu.
Rujiena.Ruyiena - apstādījumu, mākslas un saldējuma pilsēta. Rūjiena ir mākoņainākā vieta Latvijā. Iespējams, tieši tāpēc te ražotais saldējums garšo tik labi. Iespējams, tas ir Rūjienas gaiss, mākoņi, kas padara to tik īpašu, kreptīgu. Un iedvesmo ikvienu uz lielām lietām, kurš nogaršojis šejieniešu saldējumu. Rūjienas Saldējums ir pašmāju brīnums - tikai šejieniešiem piederoša saldējuma ražotne, kas atrodas mazā, zaļā pilsētā mežu un pļavu ielokā- Rūjienā. Pilsētā Ziemeļlatvijas mežos, kas izsenis bijusi slavena ar savu īpašo gaisu - neskatoties uz to, ka šī ir mākoņainākā vieta Latvijā, te allaž pulcējušies radoši ļaudis un piepeši sākuši darīt īstas, paliekošas lietas.
Rūjienas Saldējuma ražotne pirms daudziem gadu desmitiem radīta, īstenojot vietējo piensaimnieku dullāko sapni. Pirms tam te bijusi lielākā pienotava Baltijā. Kā arī, saldējuma ražotne aizvien vēl darbojas leģendārajās telpās, turot godā tradīcijas. Rūjienas Saldējums gadu gadiem ražojis īstu saldējumu no piena un krējuma, izmantojot dabīgas, riktīgas izejvielas. Rūjienas Saldējums ir stāsts par sapņiem un duku tos īstenot. Īstenot pēc labākās sirdsapziņas.
Burtnieku. Iepazīsimies ar unikālo Burtnieku muižu.Burtnieku muižas parks ir valsts  nozīmes dabas aizsardzības objekts.Parkā ir sastopamas 70 koku un krūmu sugas.Parka teritorijā atrodas estrāde un divas liepu alejas-Mīlestības un Nopūtu aleja.

Burtnieka ezers ir ceturtais lielākais ezers Latvijā, atpaliekot vien no Lubānas, Rāznas un Engures ezeriem.Burtnieku ezera apmeklēšanai ir simtiem iemeslu. Tās krastos atrodas parks ar unikālu floras dažādību. Tās ūdens zona ir ārkārtīgi droša un, šķiet, ir paredzēta relaksējošām brīvdienām kopā ar visu ģimeni. Un viņi arī saka, ka saskaņā ar leģendu ļoti dziļi slēpjas ļoti leģendārā gaismas pils, kurā Lašplesis guva savu gudrību.
Kaņepju saimniecība „Adzelvieši”.Gadsimtiem senās Adzelviešu mājas ir vienīgā vieta Latvijā, kur pēc senas gatavošanas un garšas tradīcijas pats māju saimnieks ar rokām soli pa solim, sākot ar kaņepju audzēšanu, gatavo “Latvijas melnos ikrus” - tīru kaņepju aizdaru. Saimnieks aicina ciemiņus ielūkoties senatnīgajā noskaņā, pašiem apgūt aizdara gatavošanas meistarību un nobaudīt uz vietas darīto gardumu.

 Izlidošana mājās.
Cenā iekļauts:
- transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi
- maršrutu izstrāde
- smaidu jūra
- labs garastāvoklis
Papildu izdevumi:
- Naukšēni ekskursija ar vietējo gidu - 1,50 eur

- Z/s “Adzelviši”- 3.00 Eur - 3,50 eur

- ekskursija pa Burtniekiem ar vietējo gidu - 1,00 eur

- Saldējuma degustācija - 5,00 Eur

Jūs varat rezervēt vietu ceļojumam:

zvanot pa tālr .: 29247110, 26617848, vietnē www.mari.lv
pa @ pastu: info@mari.lv
Rezervējot vietu bez samaksas, rezervācija ir derīga 3 dienas, pēc tam uzņēmumam ir tiesības rezervāciju atcelt.

Rezervējot vietu, klients veic avansa maksājumu 20% apmērā no ceļojuma izmaksām.

Uzmanību! Dienu pirms brauciena nepieciešams precizēt grupas atiešanas laiku un vietu, kā arī grupas vadītāja autobusa numuru un tālruņa numuru !!!
Ieejas maksa un valūtas kurss ir orientējošs un var mainīties.
Uzņēmums nav atbildīgs par izmaiņām objektu darba laikā, nepareizu informāciju no objektiem un atcelšanu, nebrīdinot par jebkādiem pasākumiem.
Ceļojumu aģentūra patur tiesības mainīt ekskursiju kārtību, saglabājot to skaitu.


Klientu apmaksātās naudas finanšu risku apdrošināšana - apdrošināšanas polise - sērija NR 704956444, AAS "BALTA"

 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)