Tulpes, Koknese, Ogre, Daugmale!

Vispārīga informācija

Tulpes, KokneseOgre!

Koknese-Ogre-Daugmale

14.05
26Eur

 

Izbraukšana no Daugavpils.

- Koknese.

Kokneses parks veidots 1900. gadā pie Pērses ietekas Daugavā. Kokneses parkā aug gan vietējo, gan svešzemju koku sugas, apmeklētājus priecē daudzveidīgās, reti sastopamās savvaļas puķes.

Parkā atrodas viduslaiku Kokneses pilsdrupas, pie vidusskolas atrodas atjaunotā strūklaka „Fauna galva”, kas 20. gs. trīsdesmitajos gados atradās netālu no leģendārā appludinātā Pērses ūdenskrituma, kura vietu upes krastā iezīmē Jura Zihmaņa akmens skulptūra „Pērses meitene”. Lai atgādinātu par zudušo ainavu, vienā no parka dīķiem izveidots Pērses ūdenskrituma atveids, kas brīvi pieejams apskatei gan pa dienu, gan ir izgaismots vakara un nakts stundās. Tas stiepjas vairāk nekā piecu metru garumā un 1,5 metru augstumā virs ūdens līmeņa, tā kaskādes izvietotas dažādos līmeņos un ir izvirzītas pakāpēs, veidojot pēc iespējas dinamiskāku ūdens strūklas kustību. Turpat netālu ir atjaunots Velna pagrabiņš un iekārtotas šūpoles. Parkā atradīsiet daudzus koktēlniecības darbus. Parka dižākā skulptūra ir 11 m augstā, tēlnieka Ģirta Burvja veidotā koka skulptūra "Mūžībai". Parkā aplūkojamas kokgriezuma skulptūras "Pils tornis", "Pūce", "Sams" un skulptūra ar latvju zīmēm, ko veidojoši koktēlnieki Aigars un Ivars Rūrāni . Vietējais amatnieks Aldis Neija kokā darinājis parka norāžu zīmes un infrastruktūras objektus, skulptūru "Auguma mērītājs" un tējas namiņu – lapeni.

Vēstures mīļotājus interesēs apskatīt zviedru laika riņķa krustus un čuguna lielgabalus, kā arī Otrā pasaules karā kritušo apbedījumus.Tumšajās vakara stundās īpaši romantiskas ir pastaigas parkā laternu gaismā.

 

- Brauciens ar kuģīti „GULBIS”

Kuģītis “Gulbis” dodas braucienos pa Daugavu, ikvienam līdzbraucējam atklājot Kokneses un Likteņdārza rašanās vēsturi, Daugavas stāstus un ļaujot kļūt par liecinieku šodienas stāstam. Tas aicina doties līdzi, baudīt, izzināt, atcerēties, sapņot un atpūsties, skalojot Daugavas viļņiem, pilnīgā mierā, baudot dabas skaņas un audiogida stāstījumus.

Ogre.

- Apskates ekskursija pa Ogri ar vietējo gidu. Ogre ir viena no Latvijas pilsētām, kas atrodas 38 km attālumā no Rīgas. Pēc ierašanās izstaigāsim gājēju ielu Brivibas, kur atrodas Ogres Vēstures un mākslas muzejs, jumta promenāde, neparasta strūklaka un mājīgas kafejnīcas.

 

- Daugmalē krāšņi zied iespaidīgie tulpju lauki!

Tulpju parka Kolekcionāra Jāņa Dukaļska dārzā pavasaros ir īsta sīpolpuķu paradīze, bet jūnijā viņa dārzā krāšņi zied īrisi un iespaidīgais peoniju lauks.

Būs iespēja iegādāties.

 

Izbraukšana uz Daugavpili lieliskā noskaņojumā!

Cenā iekļauts:

- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

 - Labs garastāvoklis!

 - Pozitīvas emocijas!

 

Papildu  izdevumi: Ieejas biļešu cena var mainīties!

- ekskursija pa Koknesi ar vietējo gidu- 2.50 Eur

- Brauciens ar kuģīti „GULBIS” – 5.00 Eur (cena var mainīties atkarībā no cilvēku skaita)

- ekskursija pa Ogri ar vietējo gidu- 1.50 Eur

- dārzkopības apmeklējums - 2.00 Eur

 

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10
(+371) 248 824 84 - Sanatoriji
(+371) 266 17 848
(+371) 654 29 773
info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)