Sakūras ziedešana Rīgā un botāniskais dārzs!

Vispārīga informācija

Sakūras ziedešana Rīgā un botāniskais dārzs! NEW!

07.05
26 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Rīgā.


- Aizraujoša ekskursija "Rīga un  Jūgendstils"!
Ēkas, kas celtas Rīgā no 1900. gada līdz 1915. gadam, atgādina gan izturētas bruņinieku pilis, gan krāšņas rezidences, kā arī var pastāstīt romantisku stāstu. Tas ir  Jūgendstils! Jaunmodīgu ēku celtniecība aizsākās ar Mihailu Eizenšteinu, kuram bija amats, apbalvojumi, goda nosaukumi, 40 laka kurpju pāru un opera pa vakariem. Sākumā viņš kaitināja, šodien -  lielā godā: ēku fasādes apbrīno daudzi. Aizsākto turpināja vietējie arhitekti. Bet kādreiz gar šiem namiem, spīguļojot sudrabainiem un zeltītiem audumiem, stikla pērlītēm, spīguļiem, ieskautas smaržu mākonī, uz mēģinājumiem, deju kursiem, koncertiem skrēja balerīnas un operas dīvas. Izstaigāsim arī mēs šo ceļu...

- Maijā Rīgā Uzvaras parkā sāk ziedēt  sakūra!
Uzvaras parkā Rīgā pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē krāšņi ziedošās sakuras. Baltie un maigi rozā ziedi tievos Japānas ķiršu zarus apņem kā pūkaini mākonīši un sāk piesaistīt nedalītu parka apmeklētāju uzmanību. Uzvaras parkā sakuras tika iestādītas 2012.gadā, pateicoties Japānas vēstniecībai Rīgā. Pēc tam sakuru stādījumi papildināti.
Pastaiga un fotosesija. 
Brīvais laiks.

-  Ar to mūsu ceļojums nebiegsies! Mēs ar Jums dosimies uz ziedošo Botānisko dārzu!
No februāra līdz aprīlim – krāšņās siltumnīcas acālijas, pavasarī – greznās magnolijas, vasaras sākumā – rododendru kupenas, vasaras pilnbriedā – rozes un peonijas, bet rudenī – dālijas. Tropu klimata eksotiku un tauriņu spārnu vēzienus iespējams izjust Tropu tauriņu mājā no marta līdz pat oktobrim. Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs zied un zaļo visu gadu!

Botāniskā dārza kolekcija ir plaša un rūpīgi veidota – var iepazīties ar aizsargājamo augu, ārstniecības augu un Latvijas indīgo augu kolekcijām. Vairums koku un krūmu dendrārijā nav raksturīgi Latvijas florai, piemēram, burvjulazdas, ciedri, ceriņi, valrieksti, ginki, zīdkoki, rozes, korķakoki un ēdamās kastaņas. Dārzā ir aplūkojama bagātīga ziemciešu, liliju, dāliju, zāļveida ziemciešu un citu krāšņumaugu kolekcija. Īpašā ekspozīcijā var iepazīties ar purva augiem, kā arī dažādām sūnām un ķērpjiem. Augu mājās ir aplūkojami dažādi tropu un subtropu augi, kā arī dažādi tuksnešu augi, tajā skaitā – kaktusi.

Tropu tauriņu mājā ir iespējams piedzīvot tropu eksotiku: izjust tauriņu spārnu vēdas, augu smaržu un džungļu klimatu. Klātienē var vērot tauriņus no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, piemēram, zilos morfīdus, pūčtauriņus, citrontauriņus, pastniektauriņus, zebru tauriņus, dažādu sugu dižtauriņus.

Brauciena cenā  ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

- Labs garastāvoklis!
- Pozitīvas emocijas!

Papildus izdevumi:

 • Ekskursija "Rīga un  Jūgendstils"2.50 Eur
 • Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs – 5.00 Eur
 • Ekskursija gida pavadībā darzā – 1.50 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)