Pie skaistākajām Latvijas tulpēm! Ogre - Daugmale!

Datumi
No Līdz Dienu skaits Стоимость Стоимость *
15.05.2021 15.05.2021 1 25.00 €
Vispārīga informācija

Pie Latvijas skaistākajām Latvijas tulpēm!

Koknese-Janavas-Ogre-Daugmale

15.05.2021

Cena: 25 Eur
 

Koknese.

Kokneses parks veidots 1900. gadā pie Pērses ietekas Daugavā. Kokneses parkā aug gan vietējo, gan svešzemju koku sugas, apmeklētājus priecē daudzveidīgās, reti sastopamās savvaļas puķes.

Parkā atrodas viduslaiku Kokneses pilsdrupas, pie vidusskolas atrodas atjaunotā strūklaka „Fauna galva”, kas 20. gs. trīsdesmitajos gados atradās netālu no leģendārā appludinātā Pērses ūdenskrituma, kura vietu upes krastā iezīmē Jura Zihmaņa akmens skulptūra „Pērses meitene”. Lai atgādinātu par zudušo ainavu, vienā no parka dīķiem izveidots Pērses ūdenskrituma atveids, kas brīvi pieejams apskatei gan pa dienu, gan ir izgaismots vakara un nakts stundās. Tas stiepjas vairāk nekā piecu metru garumā un 1,5 metru augstumā virs ūdens līmeņa, tā kaskādes izvietotas dažādos līmeņos un ir izvirzītas pakāpēs, veidojot pēc iespējas dinamiskāku ūdens strūklas kustību. Turpat netālu ir atjaunots Velna pagrabiņš un iekārtotas šūpoles. Parkā atradīsiet daudzus koktēlniecības darbus. Parka dižākā skulptūra ir 11 m augstā, tēlnieka Ģirta Burvja veidotā koka skulptūra "Mūžībai". Parkā aplūkojamas kokgriezuma skulptūras "Pils tornis", "Pūce", "Sams" un skulptūra ar latvju zīmēm, ko veidojoši koktēlnieki Aigars un Ivars Rūrāni . Vietējais amatnieks Aldis Neija kokā darinājis parka norāžu zīmes un infrastruktūras objektus, skulptūru "Auguma mērītājs" un tējas namiņu – lapeni.

Vēstures mīļotājus interesēs apskatīt zviedru laika riņķa krustus un čuguna lielgabalus, kā arī Otrā pasaules karā kritušo apbedījumus.Tumšajās vakara stundās īpaši romantiskas ir pastaigas parkā laternu gaismā.

Zemnieku saimniecība "Janavas".

Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Janavas" atrodas Daugavas dabas parka teritorijā,kas izveidots, lai aizsargātu Daugavas senleju un unikālo dabas mantojumu. Šis reģions ir unikāls ar savu bagāto ziedu sugu dažādību - šeit atrodas 2/3 visu Latvijas teritorijā esošo floru pārstāvji, tajā skaitā arī aizsargājamas un reti sastopamas sugas. “Janavas” var lepoties ar iekoptu vidi un bioloģisko produktu ražotni - agrākā saimniecības ēka ir izveidota par bioloģisko tēju fasētavu un bioloģiskās kosmētikas ražotni.

Ogre

Apskates ekskursija pa Ogri ar vietējo gidu. Ogre ir viena no Latvijas pilsētām, kas atrodas 38 km attālumā no Rīgas. Pēc ierašanās izstaigāsim gājēju ielu Brivibas, kur atrodas Ogres Vēstures un mākslas muzejs, jumta promenāde, neparasta strūklaka un mājīgas kafejnīcas.

Tulpju paradīze Daugmale.

Tulpju parka Kolekcionāra Jāņa Dukaļska dārzā pavasaros ir īsta sīpolpuķu paradīze, bet jūnijā viņa dārzā krāšņi zied īrisi un iespaidīgais peoniju lauks. Turklāt pie viņa var iegādāties peonijas, kā arī dažādas sīpolpuķes. Būs iespēja iegādāties. Sortimentu iegādei var atrast vietnē www.daugmalespeonijas.lv

- Izlidošana mājās.

Cenā iekļauts:

- transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu

- grupas vadītāja pakalpojumi

- maršrutu izstrāde

- smaidu jūra

- labs garastāvoklis

Papildu  izdevumi:

- ekskursija pa Koknesi ar vietējo gidu- 2.50 eur

-  z / s "Janavas"- 2.00 eur

- ekskursija pa Ogri ar vietējo gidu- 1.50 eur

- dārzkopības apmeklējums "Daugmales peonijas"- 2.00 eur

Jūs varat rezervēt vietu ceļojumam:

zvanot pa tālr .: 29247110, 26617848, vietnē www.mari.lv

pa @ pastu: info@mari.lv

Rezervējot vietu bez samaksas, rezervācija ir derīga 3 dienas, pēc tam uzņēmumam ir tiesības rezervāciju atcelt.

Rezervējot vietu, klients veic avansa maksājumu 20% apmērā no ceļojuma izmaksām.
 

Uzmanību! Dienu pirms brauciena nepieciešams precizēt grupas atiešanas laiku un vietu, kā arī grupas vadītāja autobusa numuru un tālruņa numuru !!!

Ieejas maksa un valūtas kurss ir orientējošs un var mainīties.

Uzņēmums nav atbildīgs par izmaiņām objektu darba laikā, nepareizu informāciju no objektiem un atcelšanu, nebrīdinot par jebkādiem pasākumiem.

Ceļojumu aģentūra patur tiesības mainīt ekskursiju kārtību, saglabājot to skaitu.
 

Klientu apmaksātās naudas finanšu risku apdrošināšana - apdrošināšanas polise - sērija NR 704956444, AAS "BALTA"

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)