Mālpils, sudrabs un dzērvenes!

Vispārīga informācija

Mālpils, sudrabs un dzērvenes!
18.09
26 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.

- Ierašanās Mālpils muižā.


Mālpils muia ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes.
Mālpils muižā ierīkota luksus klases dizaina viesnīca un atrodas viens no labākajiem restorāniem Latvijā. Muižas greznās zāles un halles ir lieliski piemērotas kāzām, īpašām svinībām, kā arī semināriem un banketiem.
Šī ir vieta izsmalcinātas gaumes un augstas kvalitātes cienītājiem, kuri vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Šī ir vieta skaistiem mirkļiem.

- Ierašanās Bīriņu pilī. (apskate tikai no ārpuses).

Neogotiskā Bīriņu Pils atrodas pakalnā, no kura paveras skats uz seno parku un dabas takām, kas pastāstīs par vēsturiskiem, leģendām apvītiem notikumiem.
Līdz pat 20. gadsimta sākumam Bīriņu Pils apkārtnē atradās slavenā Bīriņu muiža. Muižas vārds radies pateicoties Johanam Bīringam fon Helmštatam, kurš ar savu kara vienību, izmantojot asprātību un kļūstot par tautas varoni, atbrīvoja Ivana IV karaspēka ieņemtoTuraidu, Cēsis, Limbažus un daudzas citas latviešu tautai nozīmīgas vietas, tādējādi iegūstot muižu savā īpašumā.
Senatnē te dzīvoja lībieši un sauca pakalnu par Koldesselli jeb smilts kāpu kalnu.
Bīriņu Pils glabā leģendu par Pistolkorsu dzimtas noslēpumainajiem likteņiem. Ar tiem saistās mīlestības stāsts, kurā divi jaunieši – pils kunga dēls un kalpone, – iemīlēja viens otru, taču devas nāvē, nespējot dzīvot viens bez otra.

- Pētnieciskā jaunsaimniecība “Gundegas” ir Latvijā vienīgā saimniecība, kas deklarējusi un realizē izpētes un tehnoloģiju attīstīšanas darbus laukos.
Saimniecības attīstība pamatojas uz pašu nopelnīto līdzekļu ieguldīšanu pētījumos un tehnoloģiju, aparātu attīstīšanā, jo Latvijā likumi nepieļauj valsts finansējumu tieši zinātnes attīstīšanas subjektam – zinātniekam, bet tikai lielām zinātniskām institūcijām ar vismaz 5 zinātņu doktoriem. Mūsu saimniecības ilgdzīvošanas un attīstības prakse bez kāda valsts finansiālā atbalsta ir pierādījusi līdzšinējās valsts politikas prakses nepareizību, jo mazie uzņēmumi laukos ir dzīvotspējīgāki un mazāka ir birokrātija. Zemniekam un zinātniekam birokrātija nav vajadzīga pēc ģimenes uzņēmuma saimniekošanas idejas.


Piedāvājam ekskursiju pa saimniecību un dīķi Laugas. Dzērveņu un to pārstrādes produktu iegāde ,kaarī jūs varēsiet paši piedalīties dzerveņu lasīšanā.

 

-Muzeja “SUDRABA LIMBAŽI” apmeklēšana.


Limbaži jau izsenis tiek dēvēti par Sudraba pilsētu un tieši tādēļ pilsētas Vecajā rātsnamā atrodas ekspozīcija "Sudraba Limbaži".
Vēstures liecības vēstī, ka sudrabkaļi Limbažu pilsētā darbojušies jau 17. gadsimtā.
18. un 19. gs. tieši sudraba naudai bija liela nozīme, lai pasta ceļš ietu caur Limbažiem.
Sudraba pilsētas tēla veidošanā ļoti nozīmīga loma ir sudrabkaļa Oļega Auzera un viņa mācekļu veidotajiem unikālajiem sudraba darbiem un aktivitātēm .


Ekskursija pa muzeju.

- Piedāvājam pusdienas(pēc vēlēsanās).

Atgriešanās mājās ar fantastisku noskaņojumu!

Cenā iekļauts:

- transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi
- maršrutu izstrāde
- smaidu jūra
- labs garastāvoklis

Papildus izdevumi:

   - Saimniecības “Gundegas” apmaklēšana ar degustāciju – 3.00 Eur

   - Ieeja Bīriņu pils teritorijā – 4.00/3.00 Eur (bērniem no 7-14 gadiem, pensionāri)
   - Muzeja SUDRABA LIMBAŽI” apmeklēšana – 5.00 Eur
   - Mālpils muiža – 3.00 Eur          
   - Pusdienas kafejnīcā (pēs iespējas) – 6.00 Eur (apmaksa ofisā!)


Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)