Ludza - Zilupe - Opoļi!

Vispārīga informācija

Ludza-Zilupe-Opuļi
04.07.2021.
31.07.2021

23 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.

- Ierašanās Ludzā.
Šo skaisto, ezeriem un mežiem bagāto novadu Latvijas rītu pusē Baltijas latgaļu ciltis dzīvošanai izvēlējās jau 1. g. t. p. m. ē. Par to liecina 14 apmetnes, vairāk kā 25 pilskalni un aptuveni 70 kapukalni. Starp Mazo un Lielo Ludzas ezeru, garas kalna kaupres galā pacēlās latgaļu koka pils novada robežu aizsardzībai, apkārt tai sāka augt rosīga un bagāta pilsētiņa, kuru nodēvēja pils ķēniņa meitas Lūcijas vārdā par Ludzu.

- Ekskursija ar plostu “Ludzas ezeru stāsts”!!!

- Zilupe. Nosaukums ir saistāms ar to, ka stacijas komplekss bija uzbūvēts uz zemes, kas atsavināta baronam Rozenam. Šeit atradās robežas apsardzes garnizons, muita, 9. Rēzeknes pulka zaldātu rota. 1925. gadā bija uzcelta jauna skolas mūra ēka, tās atklāšanā piedalījās Tautas dzejnieks Rainis.
   
- Opoļu svētavots. Opoļu ciemā piecu kilometru attālumā no Zilupes atrodas avots, kurā ap 1901. gadu brīnumainā kārtā tika izdziedināts akls kopš bērnības Dementijs Kazakovs. Pēc nostāstiem to viņš izdarīja pēc Dievmātes, ko redzēja sapnī, norādījuma apskalot acis ar dziedinošo ūdeni Opoļos. Par godu tam Dementijs uzstādīja pateicības krustu ar Dievmātes ikonu, bet 1937. gadā Krista Pacelšanas baznīcas draudze vērsās pie sava priestera t. Vladimira Antipova ar lūgumu nokalpot tur ūdens iesvētīšanas aizlūgumu Dievmātes Piedzimšanas svētkos.

- Tāšu apstrādes saimniecības apmeklējums. Meistaram ir piešķirta Latvijas mantojuma zīme. Mēs iegremdēsimies tāss pasaulē. Pavērosim dažādu tāss priekšmetu aizraujošo izgatavošanas procesu. Tāpat mums būs iespēja degustēt priežu čiekuru sīrupu, kas stiprina imūnsistēmu un tiek uzskatīts par labāko atveseļošanās dzērienu. Tieši te audzē arbūzus!   

  Cenā iekļauts:
- transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi
- maršrutu izstrāde
- smaidu jūra
- labs garastāvoklis


Papildu izdevumi:
- Degustācijas – 3.50 Eur
- Apskates ekskursija pa Ludzu – 2.00 Eur

- Ekskursija ar plostu3.50 Eur

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 

 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

 

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)