Gleznas, jūra un Jūrmala! Baldone -Apšuciems - Majori!

Vispārīga informācija

Gleznas, jūra un Jūrmala!
Baldone – Apšuciems - Majori
23.-24.07
85 Eur

1.diena.
Izbraukšana no Daugavpils.

-Ierašanās Baldone.
 Baltā pils ir viena no Baldones pilsētas skaistākajām ēkām un ievērojamākajiem objektiem, baltās krāsas un arhitektūras dēļ.  Ēka ir vienkārša, tai ir divi torņi un priekšā liela terase. Kad pils tika uzcelta tai bija arī skaists balkons, tomēr tie šobrīd pārveidoti vienkārši par logiem. Pie pils tika uzbūvēta arī strūklaka un izveidots parks. Ēkas celtniecība sākta 1890. gadā, taču pilnībā pabeigta 1901. gadā. Pils tika celta mežkungam Ādamam Mickēvičam, kā medību pils un nosaukumu ieguvusi baltā krāsojuma dēļ. Parka stādījumi daļēji ir saglabājušies līdz mūsdienām, rotājot ainavu ar eksotiskiem kokiem, kas ir  dižegles, ciedru priedes, Mandžūrijas korķa koki, sudrabegles un sarkanie ozoli. Parka strūklaka tika atjaunota 2016.gadā.  Parks ir iekļauts Latvijas dabas pieminekļu sarakstā.

-“Meža galeriju” Mākslinieki viesojās Mercendarbes muižā, lai gleznotu lielizmēra gleznas dāvināšanai Baldones novadam kā ilustrācijas uzrakstītajiem audiogida stāstiem. Mākslas darbi tiks izvietoti Baldones pilsētas mežā uz “Baldones stāstu takas”, tādējādi izveidojot jaunu apskates objektu “Meža galeriju”.  

- Baldones veselības sēravots. Jau izsenis Baldone ir bijusi slavena ar saviem dabas dziednieciskajiem resursiem – ārstnieciskajām dūņām un minerālūdens avotiem, jo  sērūdens dziednieciskās īpašības nodrošināja Baldones uzplaukumu un atpazīstamību gan Latvijā, gan citviet pasaulē, un dziednieciskie dabas resursi joprojām atrodas  Baldonē.

- Pārbraukšana uz viesnīcu 3*, izmitināšana, atpūta pie jūras.
Komfortabla viesnīca atrodas gleznainā vietā,tieši Lāčupītes krastā, 10 minūšu pastaigas attālumā no jūras.


Brīvais laiks.
Nakšņošana viesnīcā.

2.diena. Brokastis, numuru atbrīvošana.
- Ierašanās Plieņciemā. Plieņciema Baltā kāpa aizsargā ciemu no jūras vējiem. Šis ir ne tikai ļoti vecs zvejniekciems, bet kopš sendienām izslavēts kūrorts. Par atpūtas vietu muižnieki to izvēlējās jau hercogu laikos, bet 1810. gadā te sešas nedēļas uzturējās Krievijas cara Aleksandra I sieva - Elizabete. No tiem laikiem vietējie stāsta ne vienu vien pikantu stāstiņu par carienes jūras peldēm.

Pārbraukšana uz atpūtas vietu «Ragaciems»
Tas ir mazs zvejnieku ciems Rīgas jūras līča krastā. Tas ir plaši pazīstams ar saviem jūras gardumiem - par to vairākas reizes rakstījuši dažādi mediji, un pēdējos gados pat mūzikas festivāla «Jaunais viļņis» dalībnieki vairākkārt apmeklēja šo ciemu, lai nogaršotu vietējās delikateses.
Ragaciema Zivju tirgus ir izslavēts ar svaigi kūpinātām Baltijas jūras veltēm, kuras tiek pagatavotas pēc īpašām senlaiku receptēm un izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. 


Majori! Brīvais laiks. Atpūtas pie jūrā.

Cenā ietilpst:
 

 • Transporta pakalpojumi - brauciens tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi
 • izmitināšana viesnīcā divvietīgos numuros ar visām ērtībām
 • brokastis

Papildizmaksas:
 
 • Eksrursija – 3.00 Eur

Cenas par ieejas biļetēm var mainīties!

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.
Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)