Gārsene, Viesīte un vīnogas!

Vispārīga informācija

Gārsene,Viesīte un vīnogas! NEW!
11.09
22 Eur

Izbraukšana no Daugavpils

- Pārbrauciens uz Gārseni.Gārsenes pils (apskate tikai ārpusē)

- Pastaiga pa dabas takām ar vietējo gidu.

Pastaigu takas, kas vijas pa gleznaino Dienvidsusējas senieleju, patiks gan lieliem, gan maziem - upes līkumi, tiltiņi, piknika vietas, nojumes un citi objekti pastaigu padarīs interesantu un aizraujošu.

 

- Senlietu privātkolekcija

Aizraujošs piedzīvojums pagātnē - vēsturiski priekšmeti, sadzīves instrumenti, spēles, trauki, grāmatas utt. vienkopus! 
- Pārbrauciens uz Viesīti
Maza Latvijas pilsētiņa Viesīte-viena no vairākām provinciālām Latvijas pilsētiņām-ļoti kārtīga un sakopta.
Viesītē mūs gaida ļoti interersants muzeja komplekss Mazais Bānītis,kurš atrodas bijušā depo šaursliežu dzelzceļa teritorijā.

- Viesītes muzejs “Sēlija” piedāvā braucienus ar elektrobānīti, gida pavadībā iepazīstot pilsētas vēsturisko centru 20 minūšu ekskursijā.
Elektrobānītis kursē pa apļveida maršrutu 20 minūšu garumā no vēsturiskā šaursliežu dzelzceļa depo. Pasažieriem brauciena laikā ar radiogida palīdzību iespējams klausīties gida stāstījumu par pilsētas ielām, ievērojamākajiem namiem un notikumiem.Apmeklesim amatniecības centru,kur strādā dažas darbnīcas ,kur ada un izšuj.Priekš izstrādājumiem izmanto tikai dabīgus materiālus:vilna,līns un kokvilna.Muzeja eksponāti arī veltīti latviešu amatniecībai.

- Apmeklēsim vislielāko kultūras namu Latvijā,kurš piedāvā apmeklēt divas izstādes zāles ar 80-90 gada interjeru.

- Apmeklēsim Viesītes muzeju "Sēlija" “Paula Stradiņa skola”.
Paula Stradiņa piemiņas ekspozīcija atrodas bijušajā Eķengrāves pagastskolā, kas celta 1880. gadā. Te nokristīts un pamatskolā mācījies profesors Pauls Stradiņš. Viņa kabinetā skatāmi priekšmeti, kas stāsta par Paulu Stradiņu kā izcilu personību, gara aristokrātu, vienkāršu un atsaucīgu cilvēku. Stāsta par dižu cilvēku, kas dzīvojis ar mīlestību sirdī pret saviem vecākiem un dzimto Viesīti.
Tā kā ēka visos laikos kalpojusi kā mācību un izglītojoša iestāde, lielākā daļa telpu saucas par klasēm vai kabinetiem. Skolas dārzā var izstaigāt „Veselības pēdu”, kur ir vairāk nekā 60 ārstnieciskie augi, un apskatīt Simtgades Pīlādžu aleju.

- Z/S „Rudzīši”
Paugurainā Sēlijas vaļņa mežu skautā ielokā ir izveidota skaista, ainaviska un iekopta vide dažādu siltummīlošo vīnogu audzēšanai dabā, kur gandrīz hektāru lielajā vīnkoku dārzā aug ap 80 dažādu šķirņu vīnogas. Šis dārzs (nogāzes vērstas pret dienvidaustrumiem) ir viens no Latvijā lielākajiem un šķirnēm bagātākajiem vīnogu stādījumiem ziemeļu platuma grādos. Apmeklētājiem ir izveidota autostāvvieta, atpūtas un piknika vietas. Pa daudzajām tākām var iepazīt dārzu, no kura paveras skaists Sēlijas skats. Saimnieks piedāvā gida pakalpojumus un interesenti var iegūt informāciju par vīnogu audzēšanu un selekciju, iegādāties stādus, kā arī, ja bijis ražīgs gads, - degustēt pašas vīnogas.

Atgriešanās Daugavpilī lieliskā noskaņojumā!

Cenā ietilpst:
- transporta pakalpojumi braucienam ar tūrisma klases autobusu
- grupas vadītāja pakalpojumi
- smaidu jūra
- labs noskaņojums


Papildizdevumi:
 
 • Pastaiga pa takām – 2.00/1.00 Eur
 • Senlietu privātkolekcija – 1.00 Eur
 • Braucienus ar elektrobānīti – 2.50 Eur
 • “Paula Stradiņa skola”2.50/1.50 Eur
 • Z/s „Rudzīši” – 2.00 Eur (ekskursija un degustācija)
 • vīnogu lasīšana - 2.00 Eur (1 кг)

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)