Ciemos pie haskiju suņiem!

Vispārīga informācija

Ciemos pie haskiju suņiem!
19.02  
26 Eur

Izbraukšana no Daugavpils.
- Došanās uz Sibīrijas haskiju suņu audzētavu.
Sibīrijas haskiju audzētava darbojas jau  20 gadus. Te tiek audzētu tīršķirnes suņi ar  labu raksturu un mīlestību pret cilvēkiem. Audzētavā trenē  suņus kamanu, ratu un  riteņa vilkšanā.  Haskiji veiksmīgi piedalās arī starptautiskās sacensībās un ir kļuvuši par vairākkārtējiem čempioniem Piedāvā vizināšanos suņu pajūgā - kā sniega, tā bezsniega sezonā.

Ierašanās Cēsīs.
Cēsis ir trešā senākā Latvijas pilsēta.  Cēsu pilsētas simbols ir viduslaiku pilsdrupas, kas kopā ar parku veido pilsētas romantisko gaisotni. Cēsu vecpilsētas bruģētās ielas saglabājušas savu plānojumu vēl no viduslaikiem, saglabājot arī vecās celtnes ar sarkaniem kārniņu jumtiem, slēgtiem pagalmiņiem un atjaunotām namu fasādēm. Pilsētā darbojas Cēsu alus darītava, kas ir viena no vecākajam Baltijā.

- Ekskursija Cēsu pils kompleksā.
Vairākkārt pārbūvētā un paplašinātā Cēsu pils savu pašreizējo arhitektonisko veidolu ieguva 16. gs. sākumā. Cēsu pils bija viens no nozīmīgākajiem Vācu ordeņa politiskajiem, administratīvajiem un saimnieciskajiem centriem Livonijā. Cēsu pils - varenākais viduslaiku Livonijas cietoksnis - mūsdienās ir pats iespaidīgākais un vislabāk saglabājies pilsdrupu ansamblis Latvijā. Cēsu pils ir ne vien Cēsu pilsētas galvenais tūrisma apskates objekts, bet arī viens no apmeklētākajam viduslaiku nocietinājumiem valstī.

- Veselavas muižas apmeklējums.
Veselavas muižu 1602. gadā no vairāku Raunas pilsmuižai piederošu māju zemēm izveidoja stārasts Pēteris Veselavskis. No viņa uzvārda, laika gaitā pazaudējot burtu k, savu nosaukumu ieguvusi ne tikai muiža, bet arī viss pagasts.
Veselavas muižas apbūves komplekss veidots 19.gs. Mazliet neparasts ir muižas teritorijas plānojuma princips. Kungu māja būvēta it kā uz palielas, ovālas salas, kuru no visām pusēm ieskauj ar ūdeni pildīts grāvis. Pāri tam uz muižas parādes pagalmu ved divi laukakmens mūra tilti, kuru pusaploces arkas veidotas no rūpīgi apstrādātiem šūnakmens kvadriem. Šāds plānojums rada nenoliedzamas asociācijas ar nocietinātajām viduslaiku pilīm, kur ūdens šķēršļi pildīja svarīgas aizsarg funkcijas. Šeit ūdens šķirtne uzsver kungu mājas īpašo nozīmi citu ēku klāstā. Dienvidpusē parādes pagalmam atradies augļu dārzs, bet kungu mājas ziemeļpusē - parka lauce ar puķu, dekoratīvo krūmu un koku stādījumiem. Aiz grāvja ieskautās lauces pavēries skats uz gludo dzirnavu dīķa spoguli.
Ekskursijas noslēgumā muižā mūs pacienas ar garsīgu pīrāgu un aromātisko tēju!

Izbraukšana uz Daugavpili.
Brauciena cenā iekļauts:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
 - Grupas vadītāja- gida pakalpojumi

 - Labs garastāvoklis!
 - Pozitīvas emocijas!

Дополнительные расходы:

 • Cēsu pils – 4.00/2.50 Eur
 • Sibīrijas haskiju suņu audzētava  – 2.00 Eur
 • Brauciens suņu pajūgā -  no 18 Eur (c lmēm)  1.5 km (slēpošanas summu 180 eiro dala visi, kas brauc, arī bērni!)
 • Veselavas muiža ( ar degustāciju) – 5.00 Eur

Ieejas biļešu cenas var mainīties.

Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 29247110, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 704956444, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 20
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)