Ciemos pie Neptūna! Ventspils - Kazdanga!

Vispārīga informācija

Ciemos pie Neptūna!
Ventspils – Kazdanga
09.-10.07
85 Eur

1. diena.
Izraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Ventspilī.

- Neptūna svētku apmeklēšana krastmalā!
Šogad Jūras svētki Ventspilī noritēs jūlijā. Svētku dienā Ostas ielas promenādē  „ventiņiem” un pilsētas viesiem tiks piedāvāti dažādi pasākumi, atrakcijas un izklaides.
Jums būs iespēja apmeklēt dažādu Baltijas amatnieku darinājumu gadatirdziņu. Ko tik nepiedāvā pircējiem prasmīgie meistari! Māla podi, dažādas segas, spilveni, prievītes, rotas…Visā promenādes ielas garumā Jūs varēsit nobaudīt dažādus ēdienus un dzērienus. Svētku noskaņojums  Jūs sagaidīs arī pie Pārventas bibliotēkas, teātra mājā „Jūras vārti”, Livonijas ordeņa pils pagalmā .un Reņķa dārzā.

Izmitināšanā viesnīcā pašā pilsētas centrā.

- Ekskursija pa pilsētu. Ventspilij piemīt Livonijas laiku šarms un jūras krasta varenība. Tā ir viena no vecākajām pilsētām, kas tajā pat laikā visstraujāk attīstās. Pilsēta ir gandrīz 800 gadus veca. Dibināta XIII gs. Ventspils arī mūsdienās glabā Eiropas vēstures pēdas. Būvniecības pirmsākumus saista ar Livonijas ordeņa celtniecību, kas pirmoreiz dokumentos tiek minēta 1290. gadā. Pilsētas nosaukums apzīmē „pils uz Ventas” – upes nosaukums uz kura pilsēta atrodas.
Apskates ekskursija pilsētā- rātslaukums, vecpilsētas ieliņas, promenāde, neskaitāmas strūklakas, govju parāde un citi skaistie pilsētas apskates objekti.

- Piejūras brīvdabas muzejs - šobrīd tas ir vienīgais tieši zvejniecībai veltītais brīvdabas muzejs Latvijā ar zvejnieku sētām, klētīm un vējdzirnavām no Užavas pagasta, dūmnamiem, kūpinātavām, tīklu būdām un citiem novada celtniecībā un sadzīvē raksturīgiem eksponātiem.
Piejūras brīvdabas muzejā ir apskatāma plaša jūras zvejas laivu un Baltijas valstīs lielākā enkuru kolekcija ar vairāk kā 100 eksponātiem no 17.gs. līdz pat mūsdienām. No lielākajiem enkuriem Jūrmalas parkā ir izveidota Enkuru taka.

Izmitināšanā viesnīcā pašā pilsētas centrā.
Brīvais laiks.

2. diena. Brokastis. Brīvais laiks. Numuru atbrīvošana 11.30.
- Kazdanga.
- Mēs piedāvājam uzsākt savu ceļojumu Kazdangā ar izzinošu ekskursiju pa muzeju. Kazdangas muzejs atrodas Valsts nozīmes arhitektūras piemineklī - Kazdangas pilī, kurai pamatakmens likts 1800.gadā. Ēka celta arhitekta J.G.Ā.Berlica vadībā, izmantojot Džakomo Kvarengi projektu. Tā ir viena no monumentālākajām klasicisma stilā celtajām ēkām Kurzemē. Kazdangas muzejs var lepoties ar ietekmīgās baronu Manteifeļu–Scēges dzimtas vēsturisko stāstu Kazdangā, Latvijā un pasaulē, Kazdangas lauksaimniecības tehnikuma veidošanos un darbības laiku teju 80 gadu garumā un plašu Boju meža muzeja ekspozīciju.


- 19. gs. sākumā veidotajā 196 ha plašajā Kazdangas muižas parkā ir interesantas pastaigu takas, veloceliņi, koka skulptūras, atsevišķu celiņu, soliņu un tiltiņu sistēma. Šobrīd Kazdangas muižas parks ir viens no lielākajiem un dendroloģiski bagātākajiem Latvijas muižu parkiem. Nelielā pastaigā pa Kazdangas muižas parka pils daļu varam apskatīt baronu Manteifeļu kapenes, dzirdēt gan leģendas, gan patiesus stāstus par baronu un tehnikuma laikiem un redzēt parka retumus.

Brauciena cenā  ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
- Nakšņošana standarta divvietīgajā numurā

- brokastis
- Labs garastāvoklis!
- Pozitīvas emocijas!

Papildus izdevumi: Ieejas biļešu cena var mainīties!

 • Piejūras brīvdabas muzejs – 2.50 Eur / 1.50 Eur
 • Apskates ekskursija pa Ventspili – 3.00 Eur
 • Kazdangas muzejs un parks ar degustāciju – 4.00 Eur
 • Brauciens ar mazbānīti – 3.00 Eur /2.00 Eur (Brīvajā laikā!)
 • Kuģītis – 4.00 Eur /2.50 Eur  (Brīvajā laikā!)
 • Livonijas pils – 3.00 Eur /2.00 Eur (Brīvajā laikā!)
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)