Ciemos pie Neptūna! Ventspils – Pavilosta!

Vispārīga informācija

Ciemos pie Neptūna!
Ventspils – Pavilosta
10.07-11.07
79 Eur

1. DIENĀ
Izraukšana no Daugavpils.
Ierašanās Ventspilī.
Ekskursija pa pilsētu. Ventspilij piemīt Livonijas laiku šarms un jūras krasta varenība. Tā ir viena no vecākajām pilsētām, kas tajā pat laikā visstraujāk attīstās. Pilsēta ir gandrīz 800 gadus veca. Dibināta XIII gs. Ventspils arī mūsdienās glabā Eiropas vēstures pēdas. Būvniecības pirmsākumus saista ar Livonijas ordeņa celtniecību, kas pirmoreiz dokumentos tiek minēta 1290. gadā. Pilsētas nosaukums apzīmē „pils uz Ventas” – upes nosaukums uz kura pilsēta atrodas.
Apskates ekskursija pilsētā- rātslaukums, vecpilsētas ieliņas, promenāde, neskaitāmas strūklakas, govju parāde un citi skaistie pilsētas apskates objekti.

Neptūna svētku apmeklēšana krastmalā!
Šogad Jūras svētki Ventspilī noritēs jūlijā. Svētku dienā Ostas ielas promenādē  „ventiņiem” un pilsētas viesiem tiks piedāvāti dažādi pasākumi, atrakcijas un izklaides.
Jums būs iespēja apmeklēt dažādu Baltijas amatnieku darinājumu gadatirdziņu. Ko tik nepiedāvā pircējiem prasmīgie meistari! Māla podi, dažādas segas, spilveni, prievītes, rotas…Visā promenādes ielas garumā Jūs varēsit nobaudīt dažādus ēdienus un dzērienus. Svētku noskaņojums  Jūs sagaidīs arī pie Pārventas bibliotēkas, teātra mājā „Jūras vārti”, Livonijas ordeņa pils pagalmā .un Reņķa dārzā

Piejūras brīvdabas muzejs - šobrīd tas ir vienīgais tieši zvejniecībai veltītais brīvdabas muzejs Latvijā ar zvejnieku sētām, klētīm un vējdzirnavām no Užavas pagasta, dūmnamiem, kūpinātavām, tīklu būdām un citiem novada celtniecībā un sadzīvē raksturīgiem eksponātiem.
Piejūras brīvdabas muzejā ir apskatāma plaša jūras zvejas laivu un Baltijas valstīs lielākā enkuru kolekcija ar vairāk kā 100 eksponātiem no 17.gs. līdz pat mūsdienām. No lielākajiem enkuriem Jūrmalas parkā ir izveidota Enkuru taka.
Ļoti iecienīta tūristu vidū ir arī vizināšanās ar Mazbānīti.
Izmitināšana.
Brīvais laiks.
2. diena. Brokastis.
     - Pa ceļam mēs iegriezīsimies Jūrkalnē un pajūsmosim par unikālo smilšu krauju, kuras augstums ir 16 m. 
    Pavilosta. Ekskursija.
Pilsēta pie jūras radās 19-tā gs. beigās pēc barona Lilienfelda rīkojuma, kuram par godu arī ieguva savu nosaukumu. Pāvilosta cilvēkiem asociējas ar garo smilšu liedagu un Baltijas jūras dzidro ūdeni. Vietu, kur netraucēti iespējams izbaudīt skaisto, neskarto dabu, mieru un  klusumu. Vieta – kur vērts atpūsties! Ieslīgt siltās, zeltainās liedaga smiltīs...  basām kājām bezrūpīgi iebrist dzestrajā jūras ūdenī...  saulrietā vienam ar savām domām vai kopā ar mīļiem cilvēkiem pastaigāties gar jūras krastu un atrast savu dzintaru.

 - Kūpinātu zivju degustācija 

- Apmeklēsim Pāvilostas Novadpētniecības un Laivu muzeju

-  Pēc gardās “pieturas” mēs dosimies uz jūru – uz molu, kur varēsiet aplūkot skaisto ainavu. pilnībā rekonstruēti Pāvilostas ostas moli un atklāts jaunais skatu tornis
-  Pēc pastaigas Jūs gaida iepazīšanās ar unikālo vietējo ievērojamāko vietu – Pelēko kāpu. Šis aizsargājamais dabas rezervāts ietilpst NATURA 2000 teritorijā – īpaši aizsargājama biotopu zona. Ekskursija pa Pelēko kāpu un vēsturisko Pāvilostas centru vietējā gida pavadībā.

Brauciena cenā  ietilpst:
- Transporta pakalpojumi-brauciens tūrisma klases autobusā
- Grupas vadītāja- gida pakalpojumi
- Nakšņošana standarta,
numuri 2 personām ar labierīcībām blokā

- brokastis

Papildus izdevumi: Ieejas biļešu cena var mainīties!

 • Livonijas pils – 3.00 Eur /2.00 Eur (Brīvajā laikā!)
 • Piejūras brīvdabas muzejs – 1.40 Eur / 0.60 Eur
 • Apskates ekskursija pa Ventspili – 2.50 Eur
 • Brauciens ar mazbānīti – 3.00 Eur /2.00 Eur (Brīvajā laikā!)
 • Kuģītis – 3.00 Eur /2.00 Eur  (ja iespējams)
 • Kūpinātu zivju degustācija  no personas 5 EUR
 • Muzeja apmeklējums pieaug. 2.00 /1,50/  0,50 EUR
Rezervēšanas standartnoteikumi:
 • Rezervēt vietu braucienam var: piezvanot pa tālr. 6-54-20466, 26617848, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.mari.lv, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@mari.lv
 • Rezervējot vietu bez apmaksas rezervācija ir derīga 3 dienu laikā, pēc tam firmai ir tiesības anulēt rezervāciju.
 • Rezervējot vietu, klients iemaksā avansu 20% apmērā no brauciena maksas.

Svarīga informācija:
 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 •  Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
 • Ekskursijas notiek krievu valodā
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 676047034, AAS "BALTA"
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Firma nenes atbildību par izmaiņām objektu darba laikos,  par neprecīzu informāciju, ko snieguši objekti,  kā arī par objektos bez iepriekšēja  brīdinājuma atceltiem pasākumiem.

Rezervēt
Jautājumi?
(+371) 292 471 10 (+371) 266 17 848 info@mari.lv 09:00 ~ 17:00 (P.-Pt.)
13:00 ~ 14:00 (Pusdienu pārtraukums)